Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Видях вече къде ще летиш. До 2-3 години ще си видял всичко и после... по селата - разни неизвестни островчета да си пишеш мемоарите.  Вероятно ще си най-младият българин обиколил света или нещо подобно. 

 

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 46 минути , stanimir каза:

Видях вече къде ще летиш. До 2-3 години ще си видял всичко и после... по селата - разни неизвестни островчета да си пишеш мемоарите.  Вероятно ще си най-младият българин обиколил света или нещо подобно. 

 

Не знам защо, но това ми прозвуча някак тъжно. Рано ми е за мемоари още... 🙂

 

Иначе освен Ниуе смятам да направя и маршрут София - Нова Каледония - Фиджи - Кирибати - Тувалу - София.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
На 11.01.2019 г. в 22:34, Георги Матеев каза:

Иначе освен Ниуе смятам да направя и маршрут София - Нова Каледония - Фиджи - Кирибати - Тувалу - София.

С влак? :smile:

  • Смея се 4
Връзка към коментар
На ‎7‎.‎1‎.‎2019‎ г. в 18:58, Надето каза:

уф, това ли е прословутата януарска промоция? Аз следя ги следя от известно време и за няколко дестинации цените не са мръднали 😞

Ще чакаме до 17/01 https://www.qatarairways.com/en/offers/like-never-before.html

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
15 minutes ago, tom777 said:

Едва ли ще е някаква промоция, сигурно нов самолет или нов интериор....дано да е някоя яка дестинация придружена от error fare  😄

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да не забравите да се регистрирате за офертата за 50% повече qmiles и qpoints за полети до август в економи и 100% бизнес, резервация до края на другия месец. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, T.E.Lawrence каза:

Да не забравите да се регистрирате за офертата за 50% повече qmiles и qpoints за полети до август в економи и 100% бизнес, резервация до края на другия месец. 

Как става тази регистрация?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Mary каза:

Как става тази регистрация?

И само за резервации след регистрацията ли важи...? Имаме билети за юни/юли, закупени миналата година... Предполагам, че нас не ни хваща тази промоция?

Връзка към коментар

В my offers в профила - register. важи само за сега закупени билети до края на февруари. Регистрацията може и до началото на март, след купуването на билетите.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Имаше споделено някъде, че мултисити полети с катарците излизат на по-добра цена ако се пътува София - Куала Лумпур - Сингапур - София ....

... или беше обратното.  🙂

Някой има ли спомен за конкретни дати и времетраене между полетите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Магеланска инвазия в Северна Корея. Давайте, има промо от София с прекачване в Доха и 22 часа в Пекин. Примерни дати в линка отдолу. 

 

 

https://www.secretflying.com/posts/sofia-bulgaria-to-pyongyang-north-korea-for-only-e503-roundtrip/

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 5
  • Браво 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Горе-долу в какъв диапазон може да се намерят добри цените до Тайланд интересува ме за януари месец догодина? Тия дни се въртяха до Краби билети от порядъка на 380 евро двупосочно през сайтовете, но такива цени до средата на декември имаше.

Връзка към коментар
преди 33 минути , Ivko каза:

Горе-долу в какъв диапазон може да се намерят добри цените до Тайланд интересува ме за януари месец догодина? Тия дни се въртяха до Краби билети от порядъка на 380 евро двупосочно през сайтовете, но такива цени до средата на декември имаше.

Зависи къде ти е дестинацията - Банкок, Краби, Пукет...
15.12-15.01 цените са празнично високи, към края на януари може да се намерят цени около 400 евро през официалният им сайт (може да се свалят 20-30-40 евро през различните vayama, opodo, rumbo и прочие).

Един познат следващата седмица пътува до Банкок за 370-380 евро, като си взе билетите края на октомври през сайта на Катар.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Горе-долу в какъв диапазон може да се намерят добри цените до Тайланд интересува ме за януари месец догодина? Тия дни се въртяха до Краби билети от порядъка на 380 евро двупосочно през сайтовете, но такива цени до средата на декември имаше.

До Банкок сме пътували за около 330 евро от последното силно януарско промо на Катарците през 2017г. С повече желание и търсене спокойно ще намериш нещо приемливо и на цени около 350 евро. Имаш дълъг период за търсене и планиране.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да напомня,  че с новото промо на Qatar, добрите цени до НЗ,  островите и всякакви комбинации между тях отново са налице. 

SOF - AKL  650 €

SOF - RAR  850 €

SOF - PPT  1030 €

SOF - NAN 900 € 

SOF-PPT /RAR - SOF 930 € 

и т.н. през схемите посочени от malkiа и Матеев. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

20% намаление за Деня на Австралия

 

За да отпразнуваме заедно Деня на Австралия, дестинации в Австралия и Нова Зеландия с 20% намаление за Бизнес и Икономическа класа.

 

Предлагаме специални оферти както на полетите, които изпълняваме директно, така и на такива, които предлагаме с наши партньори. Така можете да се насладите на изгодно пътуване до много дестинации в Австралия и Нова Зеландия, както и да печелите бонусни мили* от всеки полет. Резервирайте на qatarairways.com до 30 януари, пътуване до 30 юни 2019г*

Редактирано от Tim
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

От днес Катарците пускат до 60% на полетите до Коломбо(Шри Ланка) на цени от 870 лева.От 1 година ги следя и по-евтино не са падали и аз лично мисля да се възползвам :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Резервирайте билет с намаление до 10% като използвате промоционален код SUMMER НА QATARAIRWAYS.COM за следващото си пътуване
 *период на пътуване до 10 декември 2019г.

 

Източник:

https://www.samsonitebg.com/nameri-lyatoto-2019.html

 

Редактирано от Jorro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 23.01.2019 г. в 11:51, Ivko каза:

Горе-долу в какъв диапазон може да се намерят добри цените до Тайланд интересува ме за януари месец догодина? Тия дни се въртяха до Краби билети от порядъка на 380 евро двупосочно през сайтовете, но такива цени до средата на декември имаше.

Ако намериш нещо изгодно кажи. Оглеждам се за същия период.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ledda
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.