Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 4 минути , Георги Матеев каза:

Проверявайте и тях.

Айде бе тоя Занзибар докога ще го държат на такава нереално висока цена... Дебна го от 6 месеца вече и йок.

Ако ти се ходи до Йоханесбург, включен е в новото промо на мега яка цена.

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 6 минути , T.E.Lawrence каза:

Ако ти се ходи до Йоханесбург, включен е в новото промо на мега яка цена.

Направо ми четеш мислите - точно него го гледах. Имам един пъклен план свързан с Йоханесбург, ама да видим дали ще ми се получи 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

 

Айде бе тоя Занзибар докога ще го държат на такава нереално висока цена... Дебна го от 6 месеца вече и йок.

До Занзибар за 300-350 € летят ФлайДубай,с актуалните тия дни 737 MAX.До Дубай с малко Уиз кредити и готово 😉

Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Направо ми четеш мислите - точно него го гледах. Имам един пъклен план свързан с Йоханесбург, ама да видим дали ще ми се получи 🙂

Чак пъклен...?!? :rolleyes: Аз пък си мислех, че ще е по-скоро свещен (от Saint ...) план.

Ама ти ще кажеш, дали е така :wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanimir каза:

 

 

П. П.  KUL на такава цена май не съм го виждал.  Много добре! 

Това е най-евтиният вариант да видиш Камбоджа. Малайзия са без визи, а от Куала Лумпур има перфектни по тайминг евтини полети до Сием Рип и Пном Пен.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 минути , T.E.Lawrence каза:

Това е най-евтиният вариант да видиш Камбоджа. Малайзия са без визи, а от Куала Лумпур има перфектни по тайминг евтини полети до Сием Рип и Пном Пен.

Принципно нали почти всички комбинират Камбоджа с Виетнам или поне Тайланд,  но ми даваш много добра идея за "културна обиколка".  През Куала Лумпур винаги си струва да минеш за ден-два и едно спокойно разглеждане на Камбоджа.

Връзка към коментар
преди 11 минути , Eti* каза:

От събота гледам полети до Ханой/Куала Лумпур. Днес са по-скъпи.

Ама казвайте ги тия неща де,  няма да ви ги изкупим. 

 

Не съм ги следил,  но в момента на сайта на Qatar,  Куала Лумпур е 401€,  а през посредниците без да ровя  из всичките пада на 354€. 

 

Screenshot_2019-03-11-22-40-36-862_com.jetcost.jetcost.png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , stanimir каза:

Ама казвайте ги тия неща де,  няма да ви ги изкупим. 

 

Не съм ги следил,  но в момента на сайта на Qatar,  Куала Лумпур е 401€,  а през посредниците без да ровя  из всичките пада на 354€. 

 

Screenshot_2019-03-11-22-40-36-862_com.jetcost.jetcost.png

Чак 354 евро не ми е попадало, но аз и до Ханой гледам. Това е направо находка. Аз утре, евентуално, ще получа зелена светлина за покупка, та само си гледам.

Редактирано от Eti*
Връзка към коментар

За след НГ,  Turkish също предлагат Куала Лумпур на около 350€  купено през посредниците. С новото летище се надявам съвсем скоро да "избухнат". 

Двете АК сериозно се конкурират от София + отвреме-навреме Air France и KLM. 

 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, stanimir каза:

Принципно нали почти всички комбинират Камбоджа с Виетнам или поне Тайланд,  но ми даваш много добра идея за "културна обиколка".  През Куала Лумпур винаги си струва да минеш за ден-два и едно спокойно разглеждане на Камбоджа.

Може и да не оставаш. Полетът е сутрин и после директно към Сием Рип/Пном Пен. Ако вземеш връщане от Банкок, полет натам или първо рейс към Виетнам и после полет към Тайланд. 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От KUL възможности много. 

Имам вече 2-3-4 идеи,  но ще изчакам  някой да сподели къде в момента е най-голямата отстъпка за полети на Qatar, че малко ме мързи да прегледам всички познати сайтове. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Фичо каза:

Казваме :smile3:
След нова година, през сайтовете, различни дати SOF-KUL за 349€image.png.306b233d560035b953fcc8ee879cfc0b.png

 

Точно това го тествах, попълваш като луд безкрайни страници и накрая тая цена става доста повече ако плащаш с карта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, T.E.Lawrence каза:

Точно това го тествах, попълваш като луд безкрайни страници и накрая тая цена става доста повече ако плащаш с карта.

Прав си, не става. :huh:Аз обикновено проверявам до страницата за плащане, преди да пускам такива примери, обаче снощи ме домързя :grin:

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Ние си взехме с Цвети с турците - кацане в Ханой и връщане през КЛ за февруари догодина 390 евро, ако някой се възползва от промоциите за тези дати може да си организираме някакви азиатски мини-магелански сбирки 🙂

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 7 минути , Desi75 каза:

Ние си взехме с Цвети с турците - кацане в Ханой и връщане през КЛ за февруари догодина 390 евро, ако някой се възползва от промоциите за тези дати може да си организираме някакви азиатски мини-магелански сбирки 🙂

 За да сте още по - сигурни, че това е добра сделка - нашите по същия маршрут и месец тази година бяха 450 и не съм ги виждала по - евтини докато ги следих....p.s. Завиждам виза предстоящото пътуване:)

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Радослав каза:

@Desi75 Я сподели дати и направления, че ме заинтригува?

6.02 Sofia - Hanoi. 22.02 kuala Kanpur- sofia

След Виетнам ще ходи до Сием Реп

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.