Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 21 часа, Георги Матеев каза:

Айде бе тоя Занзибар докога ще го държат на такава нереално висока цена... Дебна го от 6 месеца вече и йок.

Турците имат добри цени до Занзибар  ( от София) през декември , януари, февруари  ( около 410-420 евро) . През сайтовете не съм ги пробвала

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Планирайте в следващите 48 часапътуване до Дананг, Йоханесбург, Куала Лумпур и много други с нашите ексклузивни онлайн оферти с намаления до 70%.

Резервирайте до 14 март 2019г. пътуване до 28 февруари 2020г.

 

П.С. Излизат цени за януари и февруари по 390 евро.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Ivko каза:

Планирайте в следващите 48 часапътуване до Дананг, Йоханесбург, Куала Лумпур и много други с нашите ексклузивни онлайн оферти с намаления до 70%.

Резервирайте до 14 март 2019г. пътуване до 28 февруари 2020г.

 

П.С. Излизат цени за януари и февруари по 390 евро.

Не намерих подобни цени за Тайланд 2020. Няма или не съм гледала добре 🙂

Връзка към коментар
преди 13 минути , Ivko каза:

Аз конкретно до Куала Лумпур гледам иначе и аз дебна за Краби, но все още са скъпи по 500 евро

За KL цената е подарък направо.... Миналата година с промоция до Банкок и промо на AirAsia пак ми излезе значително повече

Връзка към коментар
преди 25 минути , Ivko каза:

Аз конкретно до Куала Лумпур гледам иначе и аз дебна за Краби, но все още са скъпи по 500 евро

Погледни Турците, в момента КЛ е на супер цена там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Hesoss каза:

тези 70% само са ги написали, като цени са по-високи от преди 2 седмици да кажем. Малко действат като нашите търговци увеличаване на цената с надпис намаление

В конкретния случай има наистина страхотни намаления, но само за някои места  и разбира се не за Коледа и Нова година.

Редактирано от T.E.Lawrence
Връзка към коментар
На 12.03.2019 г. в 0:23, T.E.Lawrence каза:

Точно това го тествах, попълваш като луд безкрайни страници и накрая тая цена става доста повече ако плащаш с карта.

 

преди 47 минути , Ivko каза:

Скъпи са 😋 за едни и същи дати турците ми дават 510 евро,а катарците 390

При турците SOF-KUL излизат доста дати за 355€ през jetcost.cl > edreams с карта Visa Debit
При катарците - същата схема за 367€


image.png.c6b2ac98ab207a42411ce0d4635bc360.png
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 45 минути , Фичо каза:

 

При турците SOF-KUL излизат доста дати за 355€ през jetcost.cl > edreams с карта Visa Debit
При катарците - същата схема за 367€


image.png.c6b2ac98ab207a42411ce0d4635bc360.png
 

Ако някой слънчев ден направят и мултисити... 😄

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Както @Фичо писа за чилийците от джеткост, Манила излиза около 820 лв.  

 

Дати - края на ноември - около 24-и, 25-и за около 2 седмици. Отдавна следя този полет - преди не падаше в продължение на месеци под 1350 лв.  

 

Благодаря на всички, които споделят тези оферти. Доста извън зоната ми на комфорт е да буквам толкова време напред, но сега много сериозно се замислям. 

Редактирано от super_sunshine
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 12.03.2019 г. в 0:23, T.E.Lawrence каза:

Точно това го тествах, попълваш като луд безкрайни страници и накрая тая цена става доста повече ако плащаш с карта.

Така е ,  ако минаваш през Jetcost сайтовете. 

 

Ако минеш през Momondo.no или Skyscanner.no, цената за плащане с карта скача само с 5-6€ и SOF-KUL е 359-360€. 

 

Ето картинки. Най-изгодно е пренасочване през Momondo.no,  следва Skyscanner.no и накрая директно от Gotogate,  но в общи линии това важи и за SuperSaver,  Tripmonster, Seat24 и т. н.  Плащане с почти всички видове карти. 

IMG_20190313_161307.jpg

IMG_20190313_161141.jpg

IMG_20190313_161055.jpg

За съжаление не вярвам цената да падне до 330€,  та ако искате да зарадвате Фичо измислете нещо друго 😉

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Като утеха за @Фичо, неговата последна връзка също работи добре. 🙂

 

Между другото, ако някой се е засилил да резервира вътрешни и/или регионални полети, освен промото на катар, по неведоми пътища ако влезеш в сайта на тай еъруейз с връзка  от скайскенер, дава доста по-добри цени. Те не са най-евтиният избор в региона, но ако нещата опрат до тях, тази врътка намаля немалка сума.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако искам да направя Виетнам, Камбоджа и Тайланд с мулти сити, как е по-добре? Първо до Бангкок и връщане от Ханой или обратното?

Питам с оглед на това, че в момента все още няма полети между тези държави за след 1 година - февруари 2020.

Мисля да е 3-4 дни Бангкок, 2-3 дни Сием Рип и 3-4 дни Ханой

Връзка към коментар

от Банкок връзките наобратно са с по-малък престой. Не знам дали вече има такива и от Ханой на връщане, доскоро нямаше. Предвид и чувствителната разлика в климата, аклиматизационно от България зимата, също първо Ханой е по-добре. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

През Skyscanner.no намалението важи и за MC Debit, стига да ви разпознае картата като такава.  

Моите дебитни ги разпознава като кредитнк. 

 

Реших да не съм капо и ще направя една мързелива разходка между по-важните за мен неща. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз само искам да вметна, че догодина китайската нова година е на 25-ти януари, и който реши да пътува последната десетдневка на януари и началото на февруари, може да остане доста неприятно изненадан от цените на вътрешните полети в региона. КЛ-Ханой например са трицифрени. И нощувки, и прочие... все доволно по-скъпо от обичайното 😕

Тъкмо се бях засилил я към катарците, я към турците, и се сетих за това да го проверя и май ще се откажа. Че за мене това е периодът следващата зима, когато мога да пътувам. До 9-ти февруари най-късно трябва да съм се върнал...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 27 минути , master_of_germs каза:

Аз само искам да вметна, че догодина китайската нова година е на 25-ти януари, и който реши да пътува последната десетдневка на януари и началото на февруари, може да остане доста неприятно изненадан от цените на вътрешните полети в региона. КЛ-Ханой например са трицифрени. И нощувки, и прочие... все доволно по-скъпо от обичайното 😕

Тъкмо се бях засилил я към катарците, я към турците, и се сетих за това да го проверя и май ще се откажа. Че за мене това е периодът следващата зима, когато мога да пътувам. До 9-ти февруари най-късно трябва да съм се върнал...

И все пак проверявайте за варанти, да кофти е, но има опции. Освен това не се хващайте всички за тоя Куала Лумпур. Верно, че е най-добрата сделка, но има други варианти с едни до 50 лева повече и ще напаснеш полетите по-добре. Например вътрешните на виетнам еърлайнс нямат блекаут дати, а са на принципа най-бързият печели. 🙂 Същото важи  и за Тай Смайл... Еър Азия с тези дразнещи такси и таксички и полети до забити летища  не са това което бяха.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Преди малко им гледах сайта и ако си караш праволинейно няма с какво толкова да те изненадат. 

Май само 2-3$ за плащане с карта дразнят,  но пък може да се мине и през някой друг сайт.

 

П. П.  Китайската НГ е за Малайзия,  Виетнам и Тайланд,  но кхмерската е  през април. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам какви дати гледате,  но ето примери преди Нова година и в разгара на празниците. Цените са в  австралийски долари. Ханой не знам дали изобщо е удачен по това време на годината  На снимки съм виждал само смог,  дъжд и мъгла покрай Халонг Бей,  но може би е въпрос на късмет. 

IMG_20190313_205902.jpg

IMG_20190313_205921.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 44 минути , stanimir каза:

Преди малко им гледах сайта и ако си караш праволинейно няма с какво толкова да те изненадат. 

Май само 2-3$ за плащане с карта дразнят,  но пък може да се мине и през някой друг сайт.

 

П. П.  Китайската НГ е за Малайзия,  Виетнам и Тайланд,  но кхмерската е  през април. 

И тайландската е през април като камбоджанската , китайската е и с корейската с един ден разлика

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Cheap flights from Sofia to Kuala Lumpur on Qatar Airways from €369!

 

Qatar Airway sale is available till 16th of March. If interested you will find plenty of travel dates when departing to Malaysia from March to June or September 2019 to end of February 2020. Blackout period around Christmas Holidays. Max stay 2 months.

 

Cheap flights from Sofia to Kuala Lumpur on Qatar Airways from â¬369!

За повече инфо цък.

@T.E.Lawrence да, пуснах го без да прочета всичко на предишната и тази страници. За което се извинявам! 

И все пак :smile: благодаря за коментара! :smile:

Редактирано от Иван Попов
добавяне
Връзка към коментар
преди 16 минути , Иван Попов каза:

Cheap flights from Sofia to Kuala Lumpur on Qatar Airways from €369!

 

Qatar Airway sale is available till 16th of March. If interested you will find plenty of travel dates when departing to Malaysia from March to June or September 2019 to end of February 2020. Blackout period around Christmas Holidays. Max stay 2 months.

 

Cheap flights from Sofia to Kuala Lumpur on Qatar Airways from â¬369!

За повече инфо цък.

В предишни мнения стана въпрос, че последната версия на промоцията е до днес 14ти, свършва в 00.00

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ledda
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.