Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Предварително се извинявам, че съм доста неподготвена по темата, но да попитам: 

Гледам цените до Куала Лумпур и Бангког за януари и февруари 2020г. и ми прави впечатление, че цените и до двете дестинации на сайта на Turkish airlines, без обявена промоция, са същите като на Qatar airways с обявена промоция (около 420 евро до Бангкок и около 400 евро до Куала Лумпур при еднаква дължина на полетите) и започвам да се чудя дали да бързам да купувам билети сега ( почти една година по-рано) от промоцията на  Qatar или пък тази промоция не е чак толкова промоция? Дали се намират такива цени на Turkish airlines по принцип или пък и те са намалили в момента цената, за да са конкурентни на Qatar ?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Roberto Baggio каза:

 

Гледам цените до Куала Лумпур и Бангког за януари и февруари 2020г. и ми прави впечатление, че цените и до двете дестинации на сайта на Turkish airlines, без обявена промоция

Turkish също имат промоция до 15-ти февруари.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Понякога пишат промоция, а цените не са впечатляващи. Специално катарците правят по-големи отстъпки за по-непопулярни места, Китай, Индия, а Банкок и КЛ е повече проформа.

Един път едните са по-евтини, друг път другите...

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 22 часа, stanimir каза:

Преди малко им гледах сайта и ако си караш праволинейно няма с какво толкова да те изненадат. 

Май само 2-3$ за плащане с карта дразнят,  но пък може да се мине и през някой друг сайт.

 

Повярвай продължават да дълбаят дъното. Току що букнах щото нямах друг избор за отсечка дето само те летят. Таксата за плащане с карта е вече 5.56 евро на билет и на отсечка, без значение че плащаш накуп. Отделно избор на място е още нагоре и още по-сегментирано на сектори. 

 

А за катарците по заданието да е след 15 декември тръгването, да включва Коледа и Нова година  и макс прилична цена, която е до два месеца престой според промото, букнах Sof-Sgn-Kul-Sof 16 dec - 15 feb  за 948 лева през сайта. По близо до Коледа може да е макс. 18 дек. цената след това скача доста или преди 12 дек. и прибирането да е до 12 фев. При втория вариант се хваща най-добрата цена ако искаш Коледа и Нова година да са вътре, но на мен ми беше леко рано.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 11.03.2019 г. в 18:13, Георги Матеев каза:

Направо ми четеш мислите - точно него го гледах. Имам един пъклен план свързан с Йоханесбург, ама да видим дали ще ми се получи 🙂

aз съм Юни там, може би и декември, ако за тия периоди планираш свиркай 😉

Връзка към коментар

Четох, че Северна Корея иска да върви по пътя на Китай и да се отвори повече. Има и други индикации, като например за първи път ще участват на туристическото изложение в Ханой. Вероятно и решението с визите не е далече.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

София - Нова Зеландия - София за 675 евро, датите може да се прегледат директно на сайта на авиокомпанията.  https://www.flynous.com/cheap-flights-from-sofia-to-auckland-new-zealand-from-e695/

 

София - Да Нанг (Виетнам) - София за 423 евро, дати от май до септември. https://travelfree.info/qatar-airways-flights-sofia-da-nang/

Редактирано от darinamarinova
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

 

Открийте най-колоритните пейзажи, емблематични градове и природни чудеса на света с нашите промоционални онлайн оферти с намаления до 35%. Спечелете и двойно повече Qpoints, като резервирате през мобилно устройство до 23 април пътуване до 15 октомври 2019г. Необходимо е да използвате промоционален код GOMOBILE.

 

Резервирайте до 23 април с до 35%* намаление.

 

*Моля, запознайте се с условията. Намаленията до 35% са валидни за пътуване до 31 март 2020г., промоцията за Qpoints е валидна за пътувания до 15 октомври 2019г.

 

Резервирайте сега   >

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 4 часа, Goal & Boss каза:

София - Нова Зеландия - София: 695 €

 

https://www.flynous.com/cheap-flights-from-sofia-to-auckland-new-zealand-from-e695/

Тази промоция я има още от Нова Година, че и преди това.

Тези “гадове” Катарците вече ми причиниха 2-3 пътувания в Пасифика!

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Забялязалили сте някаква последователност в намаленията? В края на 2018 намалиха цените за март 2019. В първата половина на март 2019 пък имаше същите добри цени за януари-февруари 2020 (пример: София-Да Нанг за около 400 евро). Оттогава се вдигнаха с около 100 евро за същия период. Кога може да се очаква пак да ги намалят?

Връзка към коментар

Няма такава закономерност, никога не се знае. Специално Да Нанг беше намален като нова дестинация. Аз не бих очаквал такива цени пак за там. По-скоро за Сайгон и Ханой може да има. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , Aureliano каза:

Кога може да се очаква пак да ги намалят?

не разчитайте цените да варират нагоре-надолу толкова, като Уиз и Райън

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.