Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Има ли някакви врътки, с които да се намали още цената от тази, която излиза в сайта на Катарците? И по-скоро питам дали има варианти с Виза Електрон, Виза Кредит или Мастъркард Кредит?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Главата ме заболя! Опитвам се да наглася разни мултисити полети, дава страхотни цени поотделно и като ги избера първо показва тях, после изведнъж рефрешва и крайната  цена става 100-200 лева нагоре. 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , T.E.Lawrence каза:

Главата ме заболя! Опитвам се да наглася разни мултисити полети, дава страхотни цени поотделно и като ги избера първо показва тях, после изведнъж рефрешва и крайната  цена става 100-200 лева нагоре. 

OOO това го играх преди няколко дни. Търся мултисити за Тайланд цените бяха ужас. Мислех, че просто мен не ме бива. 🙂

Връзка към коментар

Абсолютно същият проблем, но достигнах до някакво полурешение - мисля, че при мулти-сити може да се избере само една отсечка, която да е на промо цена (тези, които са обозначени с жълто тикче). 

 

Моля някой да потвърди ако има сходно наблюдение. 

Връзка към коментар

Не само мултисити, същото е и с едно място. 

 

Edit: Успях да излъжа системата! Ама баси търсенето и комбинациите, особено с места с много опции. Нe съм сигурен, че мога да го повторя пак. 😄

 

Edit2: Значи като се избере топ евтина дата, връщането трябва да се избере където показва жълтото флагче, след кликването на датата (малко по-висока от най-евтината). Тогава прави добра цена, иначе, ако и второто се избере да е най-евтиното, автоматично показва много по-висока цена. 

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към коментар

София - Да Нанг (Виетнам) - София за 409 евро от ноември 2019 до март 2020. https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/5-qatar-airways-sofia-to-da-nang-vietnam-for-only-e418/

 

София - Токио/ Бали/ Джакарта/ Сеул/ Краби/ Пукет/ Бангкок/ Манила (Филипини) / Куала Лумпур/ Пенанг  (Малайзия) / Хо Ши Мин (Виетнам) / Ханой/ Янгон (Мианмар)/ Ню Делхи/ Пном Пен (Камбоджа)/ Пекин/ Шанхай - София за 409 евро/ 414 евро за Мианмар. https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/5-qatar-airways-sale-cheap-flights-from-sofia-to-many-asian-destinations-incl-tokyo-and-bali-for-e409/ 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, T.E.Lawrence каза:

 

 

Edit2: Значи като се избере топ евтина дата, връщането трябва да се избере където показва жълтото флагче, след кликването на датата (малко по-висока от най-евтината). Тогава прави добра цена, иначе, ако и второто се избере да е най-евтиното, автоматично показва много по-висока цена. 

 

 

Странно,  но при мен няма проблем с избирането на най-евтините дати и цена и за двата полета. И при ретърн и при мултисити цената се запазва докрая. 

Връзка към коментар
1 hour ago, T.E.Lawrence said:

Днес вече дава коректно възможно най-евтиното като избереш. Вероятно е било бъг, който са фикснали.

Не бих казал, че е точно така.

И аз от вчера се боря - специално за Филипините през февруари-март. Излиза 400 на отиване + 511 на връщане, но след избора на втория полет - и двата стават по 500+. И днес е същото - което ме кара да мисля, че е някакво шмекеруване на катарците.

За по-ранни дати нямаше проблем вчера. Както и за други дестинации.

 

Затова днес направихме мулти SOF-MNL KUL-SOF - за 805 лв. на човек.

Остана единствено чуденката MNL-KUL дали сега с ЕърАзия или ще чакаме следващата промоция. То може и да не е от MNL - има време, ще видим. Нека първо мине балийската инвазия...

 

 

Връзка към коментар

Мда, и за тези се сети @vesi, ама аз понеже не обичам да летя, все се заглеждам по разни данни. И тези 3 инцидента за последните 2 години на Cebu - някакси не ми харесват. Ще видим де - има време. 🙂

Връзка към коментар
54 minutes ago, CyrillAlex said:

Не бих казал, че е точно така.

И аз от вчера се боря - специално за Филипините през февруари-март. Излиза 400 на отиване + 511 на връщане, но след избора на втория полет - и двата стават по 500+. И днес е същото - което ме кара да мисля, че е някакво шмекеруване на катарците.

За по-ранни дати нямаше проблем вчера. Както и за други дестинации.

 

Затова днес направихме мулти SOF-MNL KUL-SOF - за 805 лв. на човек.

Остана единствено чуденката MNL-KUL дали сега с ЕърАзия или ще чакаме следващата промоция. То може и да не е от MNL - има време, ще видим. Нека първо мине балийската инвазия...

Моля, кажете за кои дати взехте билети и дали е подходящо времето тогава?

 

Връзка към коментар

Изисква ли се при катарците номер на паспорт при закупуването на билети и да бъде същия като този, с който ще пътува човека? Примерно ако си го смени в периода до пътуването, ще разрешат ли смяна на номера?

Връзка към коментар
1 minute ago, mary_shery said:

Изисква ли се при катарците номер на паспорт при закупуването на билети и да бъде същия като този, с който ще пътува човека? Примерно ако си го смени в периода до пътуването, ще разрешат ли смяна на номера?

Не.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моята приятелка се отказа...такъв мултисити бях замислила с тази промоция на катарците - София - Сингапур и Бали - София за 770 лв.  за май месец 2020 г. Здраве да има 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , mary_shery каза:

Изисква ли се при катарците номер на паспорт при закупуването на билети и да бъде същия като този, с който ще пътува човека? Примерно ако си го смени в периода до пътуването, ще разрешат ли смяна на номера?

Дано само човекът да не забрави и да се чекира ненужно онлайн със стария номер. Един приятел го екстрадираха така. Забрави, чекира се със стария номер, служителката на летището и тя  не видяла разликата. Иначе няма проблем, аз с години купувам със стария номер, просто не се чекирам онлайн.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , T.E.Lawrence каза:

Дано само човекът да не забрави и да се чекира ненужно онлайн със стария номер. Един приятел го екстрадираха така. Забрави, чекира се със стария номер, служителката на летището и тя  не видяла разликата. Иначе няма проблем, аз с години купувам със стария номер, просто не се чекирам онлайн.

Въпросът е, че изобщо не си знам номер на паспорта, защото чак във вторник ще ще ми го върнат в службата от руското посолство заедно с визата. Трябваше да съм го записал нейде, ама не намирам къде, а и багажът ни е стегнат за полет след няколко часа. Та затова се чудим, дали изобщо се въвежда някакъв номер на документ, като се купуват билетите за полет на катарците.

А жена ми ще трябва да сменя паспорт, защото й изтича много скоро след евентуалното пътуване догодина.

Връзка към коментар
преди 2 минути , T.E.Lawrence каза:

Не, не ти трябва.

Благодарско! Ще трябва да те намерим из твоя район да те черпим бира. Ако изобщо вземем билети, де. Че досега не сме правили такъв шопинг, докато сме на път. 

Връзка към коментар

И аз с питане - регистрирала съм се в сайта на Катарците с име и фамилия. Презиме не съм писала. Съответно - сега пробвам да си променя данните в профила, но не ми дава възможност за промяна точно на името.  Та - при закупуване на билет и последващо чекиране и полет - проблем ли е БГ граждани да пътуват с билети само с име и фамилия, без презиме?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Malekov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.