Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 32 минути , pepi:) каза:

И аз с питане - регистрирала съм се в сайта на Катарците с име и фамилия. Презиме не съм писала. Съответно - сега пробвам да си променя данните в профила, но не ми дава възможност за промяна точно на името.  Та - при закупуване на билет и последващо чекиране и полет - проблем ли е БГ граждани да пътуват с билети само с име и фамилия, без презиме?

Не е проблем , разбира се . Няма и как да е иначе,в противен случай  хората с 5-10 имена няма как да пътуват със самолет. Аз винаги съм пътувал само с две имена.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Радо каза:

Booked някой за някъде? 😉

 

Мислех нещо,  но го зарязах. Спирам да планирам дългосрочно,  повечето от тези оферти излизат регулярно. 

 

П. П.  Оня ден така и не попаднах на сайт даващ отстъпка при сегашното промо на  Qatar. Дори голяма част от най-популярните като Kayak,  momondo и т. н са нагоре от цените в сайта на Qatar. 

Доста е тъпо как Google flights  (и Ita matrix разбира се)   не позволява търсене  за 12 м.  напред при положение,  че АК са заложили и продават полети.  

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 8 минути , stanimir каза:

 

Мислех нещо,  но го зарязах. Спирам да планирам дългосрочно,  повечето от тези оферти излизат регулярно. 

 

П. П.  Оня ден така и не попаднах на сайт даващ отстъпка при сегашното промо на  Qatar. Дори голяма част от най-популярните като Kayak,  momondo и т. н са нагоре от цените в сайта на Qatar. 

Доста е тъпо как Google flights  (и Ita matrix разбира се)   не позволява търсене  за 12 м.  напред при положение,  че АК са заложили и продават полети.  

да, някои са на едни и същи цени почти винаги.

други обаче не са - или поне тези, които аз дебна - KUL, DPS, TPE. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дочаках и аз да се отчета с промото на Qatar в края на ноември - началото на декември с мултисити:

 

София - Сием Реп 

Хо Ши Мин - София 

 

Обща цена 889 лв. Доволен съм! 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Емил Любенов

Аз също да се похваля. С жена ми сме горди собственици на билети до Токио от 20 март до 8 април 2020г срещу 800 лв на човек. Сега предстои организация за нощувки и вътрешни пътувания 😁

  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към коментар

Тъй като за тези дестинации не съм следяла цените, може ли някои да ми каже за мултисити София- Сингапур, Бали-София, около 800 лв, горе долу колко процента по ниска цена е от нормалното за тези дестинации. Не мога да реагирам толкова бързо и искам да знам много ли голяма оферта изпускам? Мерси 

Връзка към коментар
Емил Любенов

С жена ми летяхме с KLM миналата година до Сингапур за 370 евро. От там за коло 100 евро в двете посоки за Бали. Мисля,, че цената е супер и трудно ще се намери по-добра с едно прекачване и минимален престой. Още повече, че Катарците са много добра авиокомпания.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 12 минути , Pepi Popova каза:

Тъй като за тези дестинации не съм следяла цените, може ли някои да ми каже за мултисити София- Сингапур, Бали-София, около 800 лв, горе долу колко процента по ниска цена е от нормалното за тези дестинации. Не мога да реагирам толкова бързо и искам да знам много ли голяма оферта изпускам? Мерси 

Виж около Коледа и Нова година като не важи промоцията колко са и можеш да придобиеш представа. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Миналата година точно по това време купих същото  SOF - SIN / DPS - SOF  за началото на август за 640 €.

 

 

Вярно, че август е топ сезон там де,  а и беше полет за след няма и два месеца. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Pepi Popova каза:

Тъй като за тези дестинации не съм следяла цените, може ли някои да ми каже за мултисити София- Сингапур, Бали-София, около 800 лв, горе долу колко процента по ниска цена е от нормалното за тези дестинации. Не мога да реагирам толкова бързо и искам да знам много ли голяма оферта изпускам? Мерси 

Да! Преди години когато катарците започваха да летят от София билета беше 788лв и то с по 8-9 часа престой.Сега е момента!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз да се запиша с 2 билета София Краби края на Януари 2020, с дълъг престой на връщане в Доха. 

И въпрос за престоя в Доха имам от 12 ч на обяд до 6ч на следващата сутрин. Сега ли да букна нощувка или може и по късно ( имам в предвид тяхната нощувка за 28$).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мислихме, мислихме какво да букваме, накрая ни заболя главата и се напихме. Решихме да оставим на съдбата и... изненада! Увеличиха промото с два дни. Сега вече трябва да се буква нещо и чуденето продължава. 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 8 минути , T.E.Lawrence каза:

накрая ни заболя главата и се напихме

Нормалните хора ги боли глава след като се напият. Не буквай на пияна глава, че току-виж си хванал към Аржентина!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , Goal & Boss каза:

Нормалните хора ги боли глава след като се напият. Не буквай на пияна глава, че току-виж си хванал към Аржентина!

Няма промо за там, макар че с толкова алкохол вече на танго ме избива.

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, Vanko каза:

има ли нещо останало за Сакурата догодина, че под 600 евро не виждам нищо? 😁

Не знам кога ще е Сакурата догодина, ето ти едно предложение- 01.04 - 10.04 - 800 лв.

Screenshot_2019-06-22-05-31-14.png.3254a7ae1a1031a49165e193edaff861.png

  • Харесвам 2
  • Браво 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Malekov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.