Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 38 минути , Костов каза:

Не знам кога ще е Сакурата догодина, ето ти едно предложение- 01.04 - 10.04 - 800 лв.

Screenshot_2019-06-22-05-31-14.png.3254a7ae1a1031a49165e193edaff861.png

Аз бях в този период. Хванах края на Сакурата.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 5 часа, T.E.Lawrence каза:

Мислихме, мислихме какво да букваме, накрая ни заболя главата и се напихме. Решихме да оставим на съдбата и... изненада! Увеличиха промото с два дни. Сега вече трябва да се буква нещо и чуденето продължава. 🙂

И ние като вас 😛 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледахме, чудихме се и се спряхме на два варианта. София-Куала Лумпур-Денпасар-София за 980 лв. на човек и София-Пенанг-Куала Лумпур-София за 850 лв. на човек през април-май 2020 г. и накрая нищо не букнахме. Оставихме го за следващата промоция за едно чисто Бали 12-14 дни през септември 2020 г.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, atrencheva каза:

И аз да се запиша с 2 билета София Краби края на Януари 2020, с дълъг престой на връщане в Доха. 

И въпрос за престоя в Доха имам от 12 ч на обяд до 6ч на следващата сутрин. Сега ли да букна нощувка или може и по късно ( имам в предвид тяхната нощувка за 28$).

Може ли дати и за какви пари,че аз около този период не видях цени около 800лв?!

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 7 часа, T.E.Lawrence каза:

Мислихме, мислихме какво да букваме, накрая ни заболя главата и се напихме. Решихме да оставим на съдбата и... изненада! Увеличиха промото с два дни. Сега вече трябва да се буква нещо и чуденето продължава. 🙂

Същата работа. Вчера букнах Хошимин / Да Нанг за догодина, с което временно задоволих увлечението си към такива чудесни промота. После рязко си спрях интернета за да не се изкушавам повече.

 

Ставам тази сутрин и - ооо, промоцията е удължена до неделя! Да се чете: кошмарът започна отново. Много лоши тез катарци 🙂

 

След темата за отиване/връщане до Каламата с един и същи самолет предполагам вече тотално ще ме отпишете, ако пусна нова тема "Отскачане до Токио за 1 ден по време на Сакурата"? 🤣 Питам само на теория хахаха

  • Шок 2
  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

...

 

След темата за отиване/връщане до Каламата с един и същи самолет предполагам вече тотално ще ме отпишете, ако пусна нова тема "Отскачане до Токио за 1 ден по време на Сакурата"? 🤣 Питам само на теория хахаха

Дати? 😂

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 минути , Костов каза:

Дати? 😂

29 Март (пристигане на 30.03 вечерта) и тръгване обратно на 03 Април. Ок де, 3 пълни дни в Токио са 🙂 Идваш ли 😎

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Същата работа. Вчера букнах Хошимин / Да Нанг за догодина, с което временно задоволих увлечението си към такива чудесни промота. После рязко си спрях интернета за да не се изкушавам повече.

 

Ставам тази сутрин и - ооо, промоцията е удължена до неделя! Да се чете: кошмарът започна отново. Много лоши тез катарци 🙂

 

След темата за отиване/връщане до Каламата с един и същи самолет предполагам вече тотално ще ме отпишете, ако пусна нова тема "Отскачане до Токио за 1 ден по време на Сакурата"? 🤣 Питам само на теория хахаха

Имам по-добра идея. Правиш стоп за снимка на Сакура. Продължаваш с airasia от Осака до Хавай и стоп за хавайско кафе и обратно. Ще си попътуваш с кеф.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Верно ли са я удължили ?! 

 

Маскари ! Удариха ги в земята всички ! Не знам дали са най - добри в света, ама в България са по -по - най !

 

 

 

Това са 3 пълни дни @Георги Матеев не се гъбаркай с нас , моля, моля.

 

 

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Питах и в другата тема , но тази е по - активна. 

 

Искам да попитам има ли възможност през търсачката им да се видят цените за определена дестинация по дати за целия месец , подобно на ''Разписание " , както е при Уизеър или трябва да търся дата по дата за да намеря най - добрата цена , което е доста изнервящо ?

Връзка към коментар
преди 12 минути , Георги Матеев каза:

29 Март (пристигане на 30.03 вечерта) и тръгване обратно на 03 Април. Ок де, 3 пълни дни в Токио са 🙂 Идваш ли 😎

Честно казано, ако имах парите - с удоволствие щях да дойда. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , nino каза:

Питах и в другата тема , но тази е по - активна. 

 

Искам да попитам има ли възможност през търсачката им да се видят цените за определена дестинация по дати за целия месец , подобно на ''Разписание " , както е при Уизеър или трябва да търся дата по дата за да намеря най - добрата цена , което е доста изнервящо ?

 

Може за една седмица,  не е малко. 

Ако не,  може да ги гледаш в Google flights или пък Skyscanner,  или другаде... 

Screenshot_2019-06-22-10-01-16-926_com.android.chrome.png

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, nino каза:

Питах и в другата тема , но тази е по - активна. 

 

Искам да попитам има ли възможност през търсачката им да се видят цените за определена дестинация по дати за целия месец , подобно на ''Разписание " , както е при Уизеър или трябва да търся дата по дата за да намеря най - добрата цена , което е доста изнервящо ?

Ако гледаш през десктоп можеш да видиш за +-15 дни. Избираш примерни дати  и после цъкаш на "more dates" или както им викам "дати за море". 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Тъкмо сменям паспорта, та се присетих: @Георги Матеев, ти не ползваш ли някакви преференции за frequent user на български паспорт? През колко време го сменяш - година или по-малко?

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 31 минути , CyrillAlex каза:

Тъкмо сменям паспорта, та се присетих: @Георги Матеев, ти не ползваш ли някакви преференции за frequent user на български паспорт? През колко време го сменяш - година или по-малко?

Българският го сменям средно на 1 година. Преференции - тц 🙂

 

Добре, че вече имам и втори (небългарски) паспорт - хем с двойно повече страници, хем 10 годишен. Вече няколко пъти спасява ситуацията.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Малко спам, но не че нещо ама и ние доживяхме нашите да станат по 10г. за който още не е разбрал от 2020 всички издадени ще са с 10г срок, а какво се случва, като моя изтича ноевмри?!  Чакам до 2020 или вадя два пъти в рамките на месец.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
В момента, Ivko каза:

Малко спам, но не че нещо ама и ние доживяхме нашите да станат по 10г. за който още не е разбрал от 2020 всички издадени ще са с 10г срок, а какво се случва, като моя изтича ноевмри?!  Чакам до 2020 или вадя два пъти в рамките на месец.

Ооооо, ама това е чудесно! Имаш ли официален линк? 

Връзка към коментар
преди 23 минути , Ivko каза:

Малко спам, но не че нещо ама и ние доживяхме нашите да станат по 10г. за който още не е разбрал от 2020 всички издадени ще са с 10г срок, а какво се случва, като моя изтича ноевмри?!  Чакам до 2020 или вадя два пъти в рамките на месец.

 

Цитат

 След изтичане срока на валидност на паспорта, той трябва да бъде върнат в 3-месечен срок на органа, който го е издал.

Можеш да изчакаш малко и тогава да извадиш нов. 

 

 

преди 26 минути , Rainy каза:

Ооооо, ама това е чудесно! Имаш ли официален линк? 

Засега в lex.bg в Закона за българските лични документи (чл.36)  е записана валидност 5 години.

Връзка към коментар
преди 11 минути , Goal & Boss каза:

 

Засега в lex.bg в Закона за българските лични документи (чл.36)  е записана валидност 5 години.

Точно затова поисках линк! Защото този мит за 10-те години го чета вече сума ти години и не знам дали да вярвам 😞 

Връзка към коментар
На 21.06.2019 г. в 16:23, T.E.Lawrence каза:

За Сием Рип, Пном Пен и Анджелес офертата е просто нереална, повече от двойно по-евтина цена от стандартната. 

Анджелес остава при мен за следващия път. Явно не му е писано

Иначе даже измислих с какво да го комбинирам... нищо , догодина 😉 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, ЕмиЖор каза:

А защо полет до Анхелес е по-добре от Манила? 

Защото Манила е гнусен, мръсен град със задръствания, където можеш да откачиш. Анджелес е добра отправна точка с по-евтини вътрешни полети (като директен до Ел Нидо например), също и ако се ходи до вулкана Пинатубо. 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
На 20.06.2019 г. в 21:51, Eva eva каза:

Моята приятелка се отказа...такъв мултисити бях замислила с тази промоция на катарците - София - Сингапур и Бали - София за 770 лв.  за май месец 2020 г. Здраве да има 🙂 

Офертата има ли я още?

Връзка към коментар
Георги Матеев

Доста апокрифен код за до 10% намаление на катарски полети:

 

WEMISSU19

 

Ако не сте купували катарски билет в последните 5-6 месеца, то като бонус с този код ще получите тройни мили и тройни статус точки.

 

Важи за всички полети до 31 Март, като резервацията трябва да се направи до 23 Юли.

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Malekov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.