Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

При мен кода за мобилния апп не само, че не сваля, ами вдига цената. Може ли някой, който има успех с кода да каже каква цена вижда за Sof-MLE-Sof 6-14.03.20 22:30-15:15 на отиване и 20:20-21:00+1 на връщане? 

През уеб и без код ми е 950лв, а през приложението с кода 967лв.

Връзка към коментар

Промоцията си заслужава. Миналия месец като пуснаха взех за април за ханой и връщане хо ши мин за 1900 лв за двама. Бяха намалени с 250 лв. Сега излизат 1700, така че си е супер оферта. Даже малко ме е яд хахха

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Днес пуснаха даже още намаления, но този код нещо дава странни намаления. Като го позлваш за двупосочен на полета на отиване намаля, но на връщане дава по-висока цена от колкото без него!

 

Резервирайте до 15 септември 2019г. на невероятни цени от 335 EUR. Промоцията е за икономична и бизнес класа и пътуване до 31 август 2020г. 

Още по-големи намаление, ако планирате пътуване икономична класа в дни понеделник, вторник и сряда. или пътуване икономична или бизнес класа за след 90 или 120 дни. 

Каквото и да изберете, резервирайте през мобилно устройство с промоционален код UPTO5OFF и ще спестите още 5%*

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Принципно моите наблюдения са, че кодовете има работят обикновено за отсечки с цени, които не са възможно най-добрите. Ако е топ цена, по-добре без код. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Изчаквам от известно време по-добра цена с катарците за София - Найроби (SOF-NBO), излитане в 12:25 ч. на 08 януари, 2020, кацане в 08:10 ч. на следващия ден (кацането ми е важно да е сравнително рано сутринта). 

Връщане Момбаса - София (MBA-SOF) на 19 януари, излитане в 16:50 ч. 

Под 1 163 лева не е падала цената на сайта на Qatar Airways, независимо дали през десктоп или телефон търся. Като приложих горния код UPTO5OFF през мобилната версия на сайта, ми даде, че няма полети за връщане на 19.01 от Момбаса. Предполагам, че имат определен брой седалки за промо кода, които са свършили.

Има ли някакъв промо код, който спред вас би могъл да свали нещо? Според вас да купуваме ли билети (4 човека) или да изчакаме още (всичко друго е резервирано и датите не могат да се местят)?

Ще пусна запитването и в темата за търсене на билети.

Връзка към коментар
преди 19 часа, Mistela каза:

Аз чакам Хонг Конг - София да падне. Сега е около 522 лв. Ако някой чуе друга сума за 28.03. 2020 да свирка :-))

Аз да питам ходилите до Хонг Конг колко е нормалната цена на полета /еднопосочен/ за да се ориентирам коя точно цена е ок?

 

преди 6 часа, Ivko каза:

Днес пуснаха даже още намаления, но този код нещо дава странни намаления. Като го позлваш за двупосочен на полета на отиване намаля, но на връщане дава по-висока цена от колкото без него!

 

 

 

 

Аз пробвах кода, без него ми даде по ниски цени, с него - по високи, за едни и същи дати. Странна работа!

Връзка към коментар
преди 27 минути , Mistela каза:

Аз пробвах кода, без него ми даде по ниски цени, с него - по високи, за едни и същи дати. Странна работа!

Виж 2 мнения нагоре

Връзка към коментар

За нашата дестинация, която следим София - Пекин - Хонг Конг - София, ако вземем на обратно полетите ни излиза с около 100 лв. на билет по - малко за март 2020, т.е. София - Хонг Конг - Пекин - София.

Връзка към коментар

Значи както и написах по-нагоре, кодът upto5off за приложението действа като предишните, ако цената не е от най-изпилените. Например сега тествах София  - Сайгон преди - след Коледа с по-скъпи дни. Свали от 1448 на 1400.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако им е верен текста на промоцията в мейла, който получих току що, промото е до 15ти, но най-изгодните цени ги дават от понеделник до сряда. 

Връзка към коментар
преди 14 минути , T.E.Lawrence каза:

Ако им е верен текста на промоцията в мейла, който получих току що, промото е до 15ти, но най-изгодните цени ги дават от понеделник до сряда. 

 Да промоцията е от 9 до 15-ти, като се има предвид за полети в тези дни от седмицата са най-евтини и е така сравнявайки ги.

Връзка към коментар

И някакви други кодове се появиха, но не съм ги пробвал:

Book online and receive an extra discount of up to 10% on flights across all cabins.Simply enter promo code FDH19 during the offer period and book flights to all destinations for travel by 30 September 2020.

Book online during the offer period and earn 4x bonus Qmiles across all cabins. Simply enter promo code QMH19 for travel until 30 September 2020.

Book online during the offer period and earn 3x bonus Qpoints across all cabins.Simply enter promo code QPH19 for travel until 30 September 2020.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз направих няколко разцъквания за полети до Ханой и нищо не ми излиза с намаление. Кодовете също нищо не намалят. Ако нещо излезе в периода 09-21.04 , моля да свирне( няма за значение до къде във Виетнам).

Връзка към коментар

Някой има ли наблюдения ако даден полет за даден час е почти два пъти по - скъп от другите дали има някакъв шанс да падне? Ние сме много хора, още един реши да се включи , но от месец точно нашите полети са два пъти по - скъпи от другите часове, дори и при промоция.

Връзка към коментар

Принципно цената винаги може да падне, ако някой от пътниците се откаже или си смени полета.

Друг е въпроса ако падне дали ще успееш да видиш намалената цена преди някой друг да е взел билетите.

Купуването на билети за съвсем същите полети след като е минало време е винаги лоша сделка, играл съм го два пъти това.

Ако не се отнася за дете или много възрастен човек направо вземете за друг час.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.