Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Той като го върне, трябва да се появи обратно като наличен, но трябва да се дебне, ако е минало много време сигурно е купен. Евентуално може да се пробвате още при отказа дали може да вземете същия билет, но не знам това дали работи...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, liliya каза:

Аз направих няколко разцъквания за полети до Ханой и нищо не ми излиза с намаление. Кодовете също нищо не намалят. Ако нещо излезе в периода 09-21.04 , моля да свирне( няма за значение до къде във Виетнам).

Обикновено всяка година дебна и пътувам около това време. Поради някаква причина са винаги по-скъпи билетите около 15ти. Айде Тайланд правя връзка с Новата им година, ама пък Виетнам не намирам логика. Успях да купя топ цена от предишното промо за 20ти април като първа дата с  добра цена. Сега гледам вече дупката е по голяма, или до началото на април, или в самия край на месеца, дори към май. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

преди 3 часа, T.E.Lawrence каза:

Успях да купя топ цена от предишното промо за 20ти април като първа дата с  добра цена.

За каква цена става на дума? 

Аз за Виетнам намирам по 460 евро за средата на април. Не знам това добра цена ли е или не..Все пак при нас е Великден може и това да оказва значение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 31 минути , Ivko каза:

 

За каква цена става на дума? 

Аз за Виетнам намирам по 460 евро за средата на април. Не знам това добра цена ли е или не..Все пак при нас е Великден може и това да оказва значение.

На мен цена около 450€ ми излиза вече месеци наред, но според мен  е висока. Виждала съм предни години и по- ниски. Лошото е , че съм обвързана с дати и мога да мръдна макс 1-2 дни. Дано нещо излезе под тази цена 🙂

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , liliya каза:

На мен цена около 450€ ми излиза вече месеци наред, но според мен  е висока. Виждала съм предни години и по- ниски. Лошото е , че съм обвързана с дати и мога да мръдна макс 1-2 дни. Дано нещо излезе под тази цена 🙂

И аз точно се зарадвах, че намерих хубава цена за Великден, но не мога сега да взема билети и ти малко ме успокои, че и по-добра цена може да има. Явно ще се изчака към края на годината и към януари.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди два месеца бяха по 409€

преди 17 часа, Ivko каза:

И аз точно се зарадвах, че намерих хубава цена за Великден, но не мога сега да взема билети и ти малко ме успокои, че и по-добра цена може да има. Явно ще се изчака към края на годината и към януари.

 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
На 12.09.2019 г. в 23:33, pavelbs каза:

Преди два месеца бяха по 409€

За април ли? В момента цени от 460 евро най-ниски при това за април намирам само за два маршрута със продължителност 10-11 дена, останалите са над 500 евро. 

Въобще каква най-ниска цена може да има/е имало за тази дестинация.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На някой ако му се ходи за Коледа на Сейшели за 800 лв., ето му офертата.

5* Qatar Airways: Cheap flights to SEYCHELLES from Sofia, Bulgaria for €414! (XMAS too)

 

Route:

Sofia – Mahe – Sofia

Travel dates:

October 2019 – March 2020

Some examples:

11 – 25 Oct
24 Nov – 4 Dec
15 – 27 Dec (XMAS)
29 Jan – 8 Feb
15 – 26 Mar

sofsez.png

За повече инфо цък.

 

На 12.09.2019 г. в 23:08, Ivko каза:

Явно ще се изчака към края на годината и към януари.

Ако не ме лъже паметта през юни почти всички полети за Азия на Qatar бяха по 800 лв. в двете посоки от София. Сега гледам има и по около 800/850/950/900 така се въртят, зависи от дестинация все пак. Но за Токио примерно са над 1000 в момента, а тогава бяха по 800. Но мисля си, че януари пак ще дадат добри оферти, дано да не бъркам. Я късмет пак като Бали да е.... :dance2:

 

@IvkoЩе пиша допълнително тук, за да не не бият модераторите. 

Периодът не е голям ама не знам защо така има дупка в балона с цените, сигурно има наплив. Всичко е възможно, да, защо не, цените те си ги определят, какъв е проблемът, но нас това не ни устройва, защото търсим почивните дни (Великден, Коледа и т.н.) и те се съобразяват с това може би. Цените може да се сменят. Но имай впредвид, че често има сега промоции, а докога ще са не се знае... Дано нещо изпадне под тази цена.

И още малко 

В момента имате възможността да резервирате изгодно полети до Виетнамот само 429 Евро. Летете от София до Хошимин или Ханой.

Полети

Запазете Вашите полети до Виетнам изгодно и то за ТОП сезона. Благодарение на текущите промоции, цените на двупосочните самолетни билети в момента започват от 429 Евро.

Дати:
Октомври 2018 – Май 2019
Вижте възможните дати за полети от Софив до Хошимин 
ТУК
Вижте възможните дати за полети от София до Ханой ТУК

Маршрути:
София – Хошимин – София
София – Ханой – София

Ето виж тук дали нещо има за датите ти.? цък.

 

На 12.09.2019 г. в 23:01, liliya каза:

На мен цена около 450€ ми излиза вече месеци наред, но според мен  е висока. Виждала съм предни години и по- ниски. Лошото е , че съм обвързана с дати и мога да мръдна макс 1-2 дни. Дано нещо излезе под тази цена

И аз смятам, че е леко висока цената за Виетнам, може да се намери и по-евтино. Но ако си в точен период от време, купуваш и това е.... Нямаме избор просто.

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , Иван Попов каза:

И аз смятам, че е леко висока цената за Виетнам, може да се намери и по-евтино. Но ако си в точен период от време, купуваш и това е.... Нямаме избор просто.

Ами да така мисля все пак 7 месеца напред за такава дестинация не е кой знае колко голям период. Точни дати не съм, но искам да ги хвана почивните дни покрай Великден /не знам дали празниците оказват влияние сега за цените, но като се сетих за цените на Флайдубай точно по това време за Великден може и да има чудо../. Сега, че полета в събота в едната посока е 560лв, а този в неделя е 420лв не означава, че не може да се сменят.

Ще изчакам малко и следя как се движат и ако имам късмет ще са мой ако не някъде другаде ще е

 

@Иван Попов Интересно е това да не се сетих,че може да се лети и до другаде във Виетнам, но аз не знам какво се хванах за това ДаНанг. Ама то пак ако летя до някоя от тези после с придвижването пак излиза същото.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On 9/10/2019 at 4:44 PM, Mistela said:

Аз пробвах кода, без него ми даде по ниски цени, с него - по високи, за едни и същи дати. Странна работа!

Реално при мен кодът сработи през мобилното им приложение, но отстъпката е толкова минимална (47лв. за 4 билета на обща стойност около 3500лв.), че не си заслужаваше особено въвеждане през телефона и си взехме билети на "редовната" цена. Все пак може да се пробва през приложението - ако за различна дестинация някой има по-голям късмет.

51 minutes ago, Иван Попов said:

На някой ако му се ходи за Коледа на Сейшели за 800 лв., ето му офертата.

5* Qatar Airways: Cheap flights to SEYCHELLES from Sofia, Bulgaria for €414! (XMAS too)

Има сходни цени и за по-скорошни дати. Тъкмо взехме за Сейшелите за след по-малко от месец, за €435, което сякаш е добре за "последния момент".

Емирейтс имаха преди около 2 седмици чудесна оферта - билетите до Сейшелите бяха €400 с доста по-добри тайминги от Катарците (по 13 часа в посока, спрямо 18/19 часа за Катарците - споменавам го само като съпоставка ако някой се чуди кое и дали е добра цена до там).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

От няколко дена не мога да си намеря място и се чудя на полетите до Тайланд. Гледам цени около 950 лв. отиване до Чианг Май и връщане през Краби за периода 11-24 Януари. Струва ми се висока цената, но не знам ще излезе ли нещо по-изгодно до тогава. Все пак останаха около 5 месеца, не мога да преценя да чакам или да купувам.Какво мислите?

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Миналата година пускаха по-ниски цени до тези дестинации. Имаше нещо от рода на 380 евро до Краби, а си презентираха и полетите до Чианг Мей та и там имаше добри цени .

Не знам, дали тези цени ще се върнат, обаче.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 часа, Vanya7 каза:

 

Емирейтс имаха преди около 2 седмици чудесна оферта - билетите до Сейшелите бяха €400 с доста по-добри тайминги от Катарците (по 13 часа в посока, спрямо 18/19 часа. 

Дали Емирейтс не се съчетаваха с Flydubai от София? Ако е така 60€ в повече изцяло си заслужават с оглед на мизериите, които flydubai може да причини до полета. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Roberto Baggio каза:

От няколко дена не мога да си намеря място и се чудя на полетите до Тайланд. Гледам цени около 950 лв. отиване до Чианг Май и връщане през Краби за периода 11-24 Януари. Струва ми се висока цената, но не знам ще излезе ли нещо по-изгодно до тогава. Все пак останаха около 5 месеца, не мога да преценя да чакам или да купувам.Какво мислите?

Висока е цената за тази дестинация.! Но за януари не знам дали ще паднат.

Аз последно ги гледах преди около месец, цената беше около 800 лв., но само до Чианг Мей. А ти ако правиш връщане от друго място, нормално е да се качи цената малко. Дано да бъркам и да падне цената!.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Linderoth каза:

Здравейте,

Цена от 930 лева за София-Сингапур, добра цена ли е с Катар в началото на 2020?

Здравей!

Добра цена е. Вероятно ако това е цената директно от катарците и се пробва през добре известните в този форум сайтове, може да стане и по-добра. Като първа итерация пробвай с http://www.budgetair.lv

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, Roberto Baggio каза:

От няколко дена не мога да си намеря място и се чудя на полетите до Тайланд. Гледам цени около 950 лв. отиване до Чианг Май и връщане през Краби за периода 11-24 Януари. Струва ми се висока цената, но не знам ще излезе ли нещо по-изгодно до тогава. Все пак останаха около 5 месеца, не мога да преценя да чакам или да купувам.Какво мислите?

Според мен е ОК за отворен полет. Ние летяхме Сф-Банкок-Пукет-Сф и цената беше на промоция 480 евро (твоята е 485 евро). И при мен полети Сф-Банкок-Сф или Сф-Пукет-Сф бяха доста по-евтини, но направиш ли отворен полет и цената литва с около 50-60 евро. Но реално ако не е отворен полет ще имаш един вътрешен в повече + загуба на време. Да не говорим, че Чианг Май-Краби почти (да не кажа винаги, че не съм следил последните 6 месеца тази отсечка) е с прекачване в Банкок и отиде коня у ряката откъм загубено време!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, Linderoth каза:

Здравейте,

Цена от 930 лева за София-Сингапур, добра цена ли е с Катар в началото на 2020?

За мен добра цена за Сингапур е до 400€.

 

Абонирай се за бюлетина на KLM/Air France (освен ако нямаш някакъв сантимент точно към катарците разбира се) . 

Често имат по-добри цени от Qatar при съпоставимо общо времетраене на полетите.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 23 часа, Иван Попов каза:

На някой ако му се ходи за Коледа на Сейшели за 800 лв., ето му офертата.

5* Qatar Airways: Cheap flights to SEYCHELLES from Sofia, Bulgaria for €414! (XMAS too)

 

Route:

Sofia – Mahe – Sofia

Travel dates:

October 2019 – March 2020

Some examples:

11 – 25 Oct
24 Nov – 4 Dec
15 – 27 Dec (XMAS)
29 Jan – 8 Feb
15 – 26 Mar

sofsez.png

За повече инфо цък.

 

Ако не ме лъже паметта през юни почти всички полети за Азия на Qatar бяха по 800 лв. в двете посоки от София. Сега гледам има и по около 800/850/950/900 така се въртят, зависи от дестинация все пак. Но за Токио примерно са над 1000 в момента, а тогава бяха по 800. Но мисля си, че януари пак ще дадат добри оферти, дано да не бъркам. Я късмет пак като Бали да е.... :dance2:

 

@IvkoЩе пиша допълнително тук, за да не не бият модераторите. 

Периодът не е голям ама не знам защо така има дупка в балона с цените, сигурно има наплив. Всичко е възможно, да, защо не, цените те си ги определят, какъв е проблемът, но нас това не ни устройва, защото търсим почивните дни (Великден, Коледа и т.н.) и те се съобразяват с това може би. Цените може да се сменят. Но имай впредвид, че често има сега промоции, а докога ще са не се знае... Дано нещо изпадне под тази цена.

И още малко 

В момента имате възможността да резервирате изгодно полети до Виетнамот само 429 Евро. Летете от София до Хошимин или Ханой.

Полети

Запазете Вашите полети до Виетнам изгодно и то за ТОП сезона. Благодарение на текущите промоции, цените на двупосочните самолетни билети в момента започват от 429 Евро.

Дати:
Октомври 2018 – Май 2019
Вижте възможните дати за полети от Софив до Хошимин 
ТУК
Вижте възможните дати за полети от София до Ханой ТУК

Маршрути:
София – Хошимин – София
София – Ханой – София

Ето виж тук дали нещо има за датите ти.? цък.

 

И аз смятам, че е леко висока цената за Виетнам, може да се намери и по-евтино. Но ако си в точен период от време, купуваш и това е.... Нямаме избор просто.

Ще чакам до януари.  Може да излезе нещо. Тази година Великден се засича с априлската ваканция на децата и явно това има значение. Цените за тези дати не мърдат. В краен случай каквото изпадне, аз съм ЗА всички дестинации , които са нови за мен. Каквото изпадне в краен случай 😉.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 15.09.2019 г. в 0:21, Ivko каза:

 Интересно е това да не се сетих,че може да се лети и до другаде във Виетнам, но аз не знам какво се хванах за това ДаНанг. Ама то пак ако летя до някоя от тези после с придвижването пак излиза същото.

Ако правиш класически тур във Виетнам, гледай тръгване Ханой, връщане Хо Ши Мин. Тоя Да Нанг е точно в средата на дръжавата. Изключително неподходяща начална/крайна точка. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 48 минути , T.E.Lawrence каза:

Ако правиш класически тур във Виетнам, гледай тръгване Ханой, връщане Хо Ши Мин. Тоя Да Нанг е точно в средата на дръжавата. Изключително неподходяща начална/крайна точка. 

 

А предполагам ако се забия 10 дена в Да Нанг само ще ми дойде малко...'скучно', че аз не съм сигурен дали искам тур да правя или по-скоро пълен релакс хотел-плаж-хотел-разходка 😀😁

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.