Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Ако целта ти е море, по-добре долу Фу Куок или някоя съседна държва. Специално заради Да Нанг на море да забиеш само там, ми се вижда доста смело. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , T.E.Lawrence каза:

Ако целта ти е море, по-добре долу Фу Куок или някоя съседна държва. Специално заради Да Нанг на море да забиеш само там, ми се вижда доста смело. 🙂

Иначе за маршрута, който сподели София-Ханой-Хошимин-София се намира за 450евро покрай Великден

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 17 часа, stanimir каза:

За мен добра цена за Сингапур е до 400€.

 

Абонирай се за бюлетина на KLM/Air France (освен ако нямаш някакъв сантимент точно към катарците разбира се) . 

Често имат по-добри цени от Qatar при съпоставимо общо времетраене на полетите.

Само в допълнение да кажа, че KLM и France предлагат билети без включен багаж. Ако имате за чекиране цената се покачва

 

Връзка към коментар

5* Qatar Airways: Cheap flights from Sofia to Philippines from only €379!

 

Travel dates:
September 2019 – April 2020

Sample dates:
Sep 29 – Oct 10, Oct 5-19, 15-28, Oct 29 – Nov 11, Nov 5-16, 12-26, Nov 29 – Dec 14, Jan 17-21, Jan 30 – Feb 12, Feb 7-19, Feb 25 – Mar 10, Mar 3-16, 17-18, Mar 30 – Apr 11,

Routing:
Sofia – Angeles – Sofia

To check Qatar Airways flight to other exotic destinations click here

PhilippinesLandscapes1

m-76.png

1-213.png

За повече инфо тук или горе линка.

 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

5* Qatar Airways: Flights from Sofia, Bulgaria to CAPE TOWN (SOUTH AFRICA) for €394!

Добра промоцийийка от София. 

 

Route:

Sofia – Cape Town – Sofia

Travel dates:

November – December 2019

Some examples:

13 – 20 Nov
13 – 24 Dec
29 Nov – 12 Dec
1 – 12 Dec
3 – 13 Dec
5 – 13 Dec

south africa-276030-unsplash

cheap flights sofia cape town south africa

За повече инфо цък.

 

Докато в сайта на Qatar e 873 лв. за примерни дати 13-20 ноември.

123.png.6be0500699f0bb78801f7e32ce0399e8.png

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

Има пак някаква промоция на Qatar! По случай Хелоуин.

Без номера. Подарете си сбъдната мечта с намаления до 55% Пътуване до 30 юни 2020г.  

Здравейте Иван Попов,


Без номера. Възползвайте се от нашите празнични оферти с намаления до 55%. Изберете от над 160 дестинации и планирайте вълнуващо приключение някъде по света. Насладете се на пътешествие като никое друго.

Резервирайте онлайн до 6 ноември пътуване до 30 юни 2020г.

 

Възползвайте се от нашите празнични оферти с намаления до 55% и избор от над 160 дестинации в цял свят. Открийте ново място и сбъднете някоя от мечтите си с незабравимо пътешествие. 

Резервирайте с големи намаления на qatarairways.com пътуване до 30 юни 2020г. 

*Моля, запознайте се с условията. Период на продажба 31 октомври - 6 ноември 2019г.; Период на пътуване 31 октомври 2019г. - 30 юни 2020г.

 За повече инфо цък.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Здравейте,това ми е първия пост във форума макар че съм регистриран от година време. Преглеждам офертите на Катарците и реално няма разлика сега в промоция и от преди няколко дни.Необходим ли е промо код за да има намаление и как да се сдобия с него.Отскоро съм регистриран в техния сайт и съм с basic profil ако има значение.Иначе се оглеждам за 3 билета за Пукет за началото на февруари.Бихте ли ме посъветвали дали си заслужава да чакам глобалната им промоция в началото на януари или има шанс да се наиграя.Ще сме двама възрастни и дете на 11г.,и досега под 3000 лв. почти не се намират билети.

Благодаря предварително.

Връзка към коментар

Прочети цялата тема и ще добиеш реална представа 👍. Малко вероятно е да намериш добри цени за началото февруари през януарското промо. 
 

Промо цените обикновено са за определени маршрути и месеци, затова и намалението удобно е обявено ДО 55%, може и да е 5% за твоите дати ..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Те нонстоп пускат разни бомби на думи, които реално не са нищо особено. Тази последната е от тях, гръмко име и нищо особено. Кликайте на бутона с промото да листва офертите град по град и тогава се вижда дали има нещо реално. 

 

За мен най-добрата оферта за годината до тук беше през юни, много ниски цени за редица места и датите бяха за година напред.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Преди месец  цените бяха по добри  но не бях готов с датите.Сега си знам датите но цените отиват нагоре.Но ще изчакам още ... има време до февруари може пък да излезе  нещо.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Viko каза:

И аз дебна за билети SGN-SOF-SGN март месец. Да видим какво ще излезне. За момента не е добре - около 700евро.

Катарците обикновено не дават добри цени на полети от Азия за Европа, само наобратно. Оттам по-добре виж други авиокомпании.

Връзка към коментар

Ето какво ми пуснаха по мейла! Някой, ако иска нека се възползва от офертата. 

Здравейте Иван Попов,

Възползвайте се от оферта от 399 EUR за двупосочен билет до Доха с Qatar Airways, с включени безплатни билети за мачовете от FIFA Club World Cup Qatar 2019™, които ще бъдат проведени между 11 и 21 декември 2019г.* Този декември - посетете Катар. Офертата е валидна за закупуване до 8 ноември 2019г.
От безплатни билети за срещите от първенството можете да се възползвате при покупка от официалния сайт на Qatar Airways на билет за Доха, при добавяне на кратък престой в Катар на път към крайната Ви дестинация или на връщане от нея. Бихте могли да се възползвате и от пакетни оферти за хотел и трансфер в Доха.

 

За резервации тук. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

CHEAP! Flights to NEPAL from Sofia for €383 by 5* Qatar Airways (XMAS too)! Някой закъснял за празниците 🙂 има още фанс за пътуване.

 

Image result for qatar airways"

Route:

Sofia – Kathmandu – Sofia

Travel dates:

July 2019 – April 2020

Some examples:

23 Nov – 14 Dec
15 – 28 Dec (XMAS)
7 – 21 Jan
19 Feb – 4 Mar
28 Apr – 12 May
25 May – 7 Jun

sofktm.png

Where to book:

Visit SKYSCANNER

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Един от малко измислените кодове на Qatar, но все пак на някого може да свърши работа. Реалното намаление върху крайната цена е около 5%. Важи за пътувания до 30. април. 

 

 

IMG_20191126_124146.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 41 минути , stanimir каза:

Пуснаха си чернопетъчното промо. Ако на някой му се рови,  нека търси. 

Това е точно класиката дето говорихме. Отбиване на номера на думи. Хората си имат други виждания кога да пускат промоции. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 26.11.2019 г. в 12:43, stanimir каза:

Един от малко измислените кодове на Qatar, но все пак на някого може да свърши работа. Реалното намаление върху крайната цена е около 5%. Важи за пътувания до 30. април. 

 

 

IMG_20191126_124146.jpg

Възможно ли е заради този код да не ми приема плащането през сайта на Qatar,  в картата имам пари,но ми излиза на error 5 -do not honour, и плащането не минава 

P. S. Оправих се

Редактирано от moli84
Връзка към коментар

HOT!! Copenhagen, Denmark to Palau for only €378 roundtrip!

palau-1-750x400.png

DEPART:
Copenhagen, Denmark

ARRIVE:
Palau

RETURN:
Copenhagen, Denmark

DATES:
Availability from February to October 2020  (excluding summer)

Example dates: 
19th Feb – 5th Mar
14th-27th Apr
19th Aug – 7th Sep
26th Aug – 7th Sep
1st-14th Sep
2nd-14th Sep
15th-28th Sep
14th-26th Oct

and more…

STOPS:
Doha
Seoul

AIRLINES:
Qatar Airways
Asiana Airlines

 

Allow the search to complete, then click an OTA to view the advertised price.
Use Google Chrome to translate the booking site if needed:

cphror378.png

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар

Няма някаква специална промоция доколкото виждам, но има относително приемлива цена за Куала Лумпур.  Даже чак ниска в сравнение с други периоди на промоции.  Даже за Тайван, ХК, Манила, Тайланд и Виетнам също са на приемлива цена. 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, Радо каза:

Няма някаква специална промоция доколкото виждам, но има относително приемлива цена за Куала Лумпур.  Даже чак ниска в сравнение с други периоди на промоции.  Даже за Тайван, ХК, Манила, Тайланд и Виетнам също са на приемлива цена. 🙂

До Куала Лумпур и остров Бали има много сносни цени и на Емирейтс.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Адриан ХН каза:

До Куала Лумпур и остров Бали има много сносни цени и на Емирейтс.

 

Вероятно. 

Но местата, които може да комбинираш за полети от София с Емирейтс не са много, или поне на приемлива цена. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.