Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Промо в техния си стил за до 10% с код MOBILE2020 важащ до 13 януари през мобилната версия на сайта или приложението. 

 

Нищо особено просто ми трябваха едни билети... :cool:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Еее, така се зарадвах, че най-накрая има ново мнение в тази тема, пък то какво било... Явно тази година няма да се състои известната януарска промоция на катарците, а така ми се ходеше в Тайланд март месец...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Suunto каза:

Еее, така се зарадвах, че най-накрая има ново мнение в тази тема, пък то какво било... Явно тази година няма да се състои известната януарска промоция на катарците, а така ми се ходеше в Тайланд март месец...

Изчакай следващите две седмици. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Adventurer каза:

Промо в техния си стил за до 10% с код MOBILE2020 важащ до 13 януари през мобилната версия на сайта или приложението. 

 

Нищо особено просто ми трябваха едни билети... :cool:

Такива кодове са много добре за резервации за Коледа и Нова година, когато традиционните промоции не важат, или за дестинации, където почти никога няма промо (като Иран, макар че там едва ли на някой ще му се ходи скоро след последните събития).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз също чакам промоциятам, мислех че съм си внушила че всеки януари има такава, но явно и вие сте забелязали че има такива всеки януари

Чакам за любимия Тайланд и аз.

Връзка към коментар

Те за популярни места като Тайланд намаленията вече са символични.

Изчакайте ги, разбира се, но не тръгвайте с голямата кошница просто...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , neuromancer каза:

Те за популярни места като Тайланд намаленията вече са символични.

Изчакайте ги, разбира се, но не тръгвайте с голямата кошница просто...

Миналата година на 7ми януари имаше доста добри цени, аз взех 2 билета до Тайланд за по 700лв на билет в двете посоки за Ноември 2019

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 hour ago, jetlag said:

Вече излязоха януарски промоции за почти всички пазари (вкл. почти цяла Европа), само за Балканите все още няма нищо... 🙄

Аз не виждам в момента да има някакви специални оферти с Катар от каквито и да е европейски градове.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току що получих мейл:

Бъдете готови за една прекрасна година, изпълнена с много пътешествия и незабравими емоции. Оставете еднообразието в изминалата година и посветете тази на нови места и култури, екзотични пейзажи и вдъхновяващи мелодии, нови хора и безброй споделени моменти.

Утре проверете Вашите имейли, за да научите повече за ексклузивните онлайн намаления и още много невероятни предложения.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз го получих 😬

Колко време ще е активна промоцията, нали не е обикновено до изчерпване на количеството 🤣 А ще е поне няколко дни да имаме време да реагираме

Връзка към коментар

Пуснаха промоция за 24 часа с промокод 24HOURS. Билети, които гледахме по-рано до Виетнам от над 2200 лв. паднаха на 1835 лв., а след прилагане на кода падат на 1808 лв. за двама.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

По мои скромни наблюдения януарската промоция трае няколко дни, а тази е само за 24 ч. Та се питам дали това е чаканата промоция? По-наблюдателните да изкажат мнение.

Връзка към коментар
преди 35 минути , Stefan каза:

По мои скромни наблюдения януарската промоция трае няколко дни, а тази е само за 24 ч. Та се питам дали това е чаканата промоция? По-наблюдателните да изкажат мнение.

Пише, че е до 20 януари, а промо кодът за допълнителна отстъпка е за 24 часа.

Връзка към коментар
В момента, Радо каза:

На прима виста някои от цените до определени места са много добри. 🙂

Би ли споделил местата?

Връзка към коментар
преди 11 минути , DenitsaS каза:

 

За април и май има Сейшели за 880-890 лв., обикновено са около 1100-1200 лв. 

Около 880 лв от София са и в промоцията на Емирейтс. Понеже обмислям Сейшели през юли, коя от двете компании е за предпочитане? Кои не летят над Иран?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.