Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

2 minutes ago, Дани Магелани said:

Около 880 лв от София са и в промоцията на Емирейтс. Понеже обмислям Сейшели през юли, коя от двете компании е за предпочитане? Кои не летят над Иран?

Катар е доста по-добра, а като гледам и цените са малко по-добри от тези на Емирейтс. Освен това полетът от София до Дубай е с flydubai, която не е много за предпочитане. Иначе за Сейшелите най-удобните полети от София са на Turkish.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Дани Магелани каза:

Около 880 лв от София са и в промоцията на Емирейтс. Понеже обмислям Сейшели през юли, коя от двете компании е за предпочитане? Кои не летят над Иран?

Кои къде ще летят през юли - никой не знае.

Първият полет на билетите с Емирейтс не е ли с Флай Дубай всъщност?

Аз бих гледала за колко време се стига до крайната точка и къде какъв престой има.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 51 минути , vl_stamboliev каза:

Би ли споделил местата?

Напр. PEK-HGH (За Китай билетите са винаги относително на тази цена)

Почти всички комбинации с Тайланд и Куала Лумпур (специално за КЛ не гледам защото още един билет за там ще ми дойде в повече)

KUL-DPS (в края на април /ако някой е в района тогава, може да се засечем/ , цената е малко по-висока от миналогодишната, но все пак доста приемлива.

Комбинации с Виетнам и Тайланд (ако целта е Камбоджа)

За Иран гледам, че са относително евтини, но пък там сега ври и кипи и не си заслужава според мен.

За Сейшели и Малдиви не съм гледал - аз по принцип избягвам места, на които се стига относително лесно, но оставането е скъпо (Важи и за Сингапур). 

 

Връзка към коментар
преди 48 минути , DenitsaS каза:

 

За април и май има Сейшели за 880-890 лв., обикновено са около 1100-1200 лв. 

Има цена 830 лв с промо кода, датите са 13 - 20 април. Мисля, че има още дати на същата цена.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз дебна Австралия и цените до там не са мръднали, дори и кодът не върши никаква работа. 

 

Смътно си спомням, че предишни години се е случвало в по-късните дни от промото да излезнат ниски цени, така че надеждата умира последна. 

Връзка към коментар

Малко слаба ракия е тая промоция, ама по-добре от нищо. Тия цени от 840 лв. за Тайланд са чак през горещия сезон април месец. Това, което успях да намеря, е 870 лв. София - Банкок, Чианг Май - София. Струва ли си според вас?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 42 минути , Георги каза:

Аз дебна Австралия и цените до там не са мръднали, дори и кодът не върши никаква работа. 

 

Смътно си спомням, че предишни години се е случвало в по-късните дни от промото да излезнат ниски цени, така че надеждата умира последна. 

От Лондонските летища и Манчестър има промоция дотам, може да се комбинира с връщане до Белград/Букурещ:

https://www.qatarairways.com/en-gb/offers/offers-like-never-before.html

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Щом няма на Изток ще летим на Запад. Вместо Тайланд - Кариби и така. 

Трябваха ми полети до Бали и ги следях. Надолу са с около 80€. През KUL се получи около 500€ до Денпасар в топ сезон. Не е съвсем  зле промоцията 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Явно зависи от дестинацията. Аз не откривам "изгодни" промоции спрямо декемврийските. Коледно-новогодишните предложения и черният петък бяха с доста по-ниски цени. Сега билетите за ЮАР са на същите цена, без значение от периода на пътуване, на която бяха и вчера и преди три дни и с 30 процента повече, отколкото струваше в края на декември. 

Връзка към коментар
преди 33 минути , dtsekova каза:

Пише, че може да се ползва и кода 24hours на билетите с промоция, но нещо не ми се получава.. Някой да помогне?

На мен ми пише кода, но това изобщо не е 55% намаление. Доколкото виждам е 200-300лв само? И се чудя дали има смисъл от сега да взимам за края на октомври...

Връзка към коментар
преди 2 минути , poliglota каза:

На мен ми пише кода, но това изобщо не е 55% намаление. Доколкото виждам е 200-300лв само? И се чудя дали има смисъл от сега да взимам за края на октомври...

Зависи за къде ще пътуваш... Промоцията не е нищо особено за дестинациите, които аз следя (Бали, Сингапур, Тайланд, Малайзия), но за други може и да има добра оферта! В последните две години най-добрите промоции бяха януари 2018 и юни 2019, говорим за цени под 400€ двупосочен билет! 

Връзка към коментар
преди 1 минута , bakotiu каза:

Зависи за къде ще пътуваш... Промоцията не е нищо особено за дестинациите, които аз следя (Бали, Сингапур, Тайланд, Малайзия), но за други може и да има добра оферта! В последните две години най-добрите промоции бяха януари 2018 и юни 2019, говорим за цени под 400€ двупосочен билет! 

За Хонг Конг гледам, сега ми дава 1093лв, като до скоро бяха 1300 +-

Връзка към коментар
преди 7 минути , T.E.Lawrence каза:

От опита ми досега, ако цената е възможно най-добрата за дестинацията, не минават кодовете в добавка.

Пфуу..🙈

2780 лв ми излизат за двама възрастни и дете на 2. Дали да буквам или да чакам друга промоция? Дебна Юли месец?

някой по-опитен да сподели, ако може😬

Връзка към коментар

Познати днес си купиха на най-ниската тарифа и с кода намалиха  по около 20€ на човек.От 600 на 580 за юли в Бали. Не е голяма сделка, но ги устройва при положение, че датите им са строго фиксирани. Това обезмисли купуване с отстъпка през трети сайтове. 

Понеже купувах и миналата година цените бяха долу-горе същите в това време и почти не мръднаха надолу. 

Връзка към коментар

Вероятно гледаме различни сайтове - аз за колкото дати проверих (за Тайланд специално - повече от 838лв не ми излезе, което всъщност е точно с 20евро! повече от промоцията юни 2019г. По отношение на Бали също (там е малко повече )

Освен това, има неочаквано добри цени за периоди,  които по принцип са доста скъпи, за съжаление обаче изискват повече дни отпуск 🙂  

Връзка към коментар
преди 30 минути , Радо каза:

Вероятно гледаме различни сайтове - аз за колкото дати проверих (за Тайланд специално - повече от 838лв не ми излезе, което всъщност е точно с 20евро! повече от промоцията юни 2019г. По отношение на Бали също (там е малко повече )

Освен това, има неочаквано добри цени за периоди,  които по принцип са доста скъпи, за съжаление обаче изискват повече дни отпуск 🙂  

Къде са тези полети по 838 лв. до Тайланд март месец, че не мога да ги открия?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.