Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Не се стърпях и купих три билета до Тайланд за края на март. Излязоха 2600 лв, което мисля, че е прилично, особено за мулти сити. Сега трябва да се залавям с подготовката, че времето не е много. ☺️

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар
3 hours ago, Mary said:

Ето тук:

 

258.png

Ааа мерси. Аз понеже влизам директно през промоцията и не съм минавала през търсачката и за това не ми е излязло. Иначе ми свали 9лв 😂

Връзка към коментар
Преди 1 час, milen4ety каза:

Иначе ми свали 9лв 😂

Ами 9 лева, добре си 😂 тъкмо едно кафе ще пиеш на летище София. 😀

 

Така като гледам цените на билетите не са от най-добрите, но стават. Е имало и по-евтини цени за някои дестинации, но това е друга тема. Важното е да се пътува. :girl_witch:

 

Аз примерно следа за Япония, през юни бяха общо 800 лева в двете посоки, а сега са по около 1000 лева, което пак е добре. 

Но нормалната цена за там без промоция е 1200 лева. Така, че все пак има малко намаление около 200/300 лева на двупосочен билет. 🙂 Може и да греша.... 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 11.01.2020 г. в 11:13, Adventurer каза:

Промо в техния си стил за до 10% с код MOBILE2020 важащ до 13 януари през мобилната версия на сайта или приложението. 

 

Нищо особено просто ми трябваха едни билети... :cool:

Да се самоцитирам използвайте си сега същия код MOBILE2020 до 20 януари... и да знам, че не е толкова вълнуващо както, ако кода се казва 24HOURS, но пък за успокоение резултати ще са същите.

 

Общо взето същия сценарий, който гледахме в други европейски страни, само че в началото на месеца, предполагам заради това можем да ги наречем "напреднали". :cool:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Намирам цени през април от София до Дананг/Хошимин от 400-450 евро, с приложен кода. Предвид разстоянието ми се струват добри, какво ще кажете, тези, които следят за Виетнам?

Връзка към коментар

Метнете едно око и на Истанбул като изходна точка. Поне при мен Истанбул - Сидни, Сингапур - София е със 660лв по-евтино от София - Сидни, Сингапур - София. Миналата седмица разликата беше доста по-малка. 

 

image.png

 

image.png

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Значи аз не виждам какво толкова е това намаление, като същите цени ги имаше и посленото им намаление от септември месец. Тия цени до Бали, Малдиви, Виетнам ги имаше и тогава 🙂 

Връзка към коментар
преди 16 минути , Ivko каза:

Значи аз не виждам какво толкова е това намаление, като същите цени ги имаше и посленото им намаление от септември месец. Тия цени до Бали, Малдиви, Виетнам ги имаше и тогава 🙂 

Е то не може всяко следващо промо да е по-добро от предишното, в рамките на 2-3 години ще летим без пари 🙂

 

Тук-там се намират попадения, не са спонтанни моментални покупки, но пак бива. 

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Георги каза:

Е то не може всяко следващо промо да е по-добро от предишното, в рамките на 2-3 години ще летим без пари 🙂

 

Тук-там се намират попадения, не са спонтанни моментални покупки, но пак бива. 

Именно! Важен е гъделът, че купувам на промоция. Другото го знам.😉

Връзка към коментар
преди 9 часа, Izabela каза:

919 лв за Малдиви месец декември как е като цена? И в петък там на какво може да се разчита като транспорт?

Не е лоша цената, имайки предвид, че е в сезона. Винаги може да се изчака по-ниска цена, но обикновено цените са около 400 евро за там в най-добрия случай. Срещали сме и 330 евро веднъж, но изключителна рядкост... За транспорт там не мога да помогна. Ходил съм само на частен остров с трансфер.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Промото си е стандартно, има тук там нещо за някои дестинации.  Но не трябва да се забравя, че Qatar в момента са в сериозна криза - огромни загуби вече втора година след политическите драми, та и това е добре за маршрут директно от София. Иначе аз също бих посъветвал търсещите да опитат и multi-city опции във всякакви конфигурации за далечни дестинации като Австралия и Нова Зеландия например... доказано цената се сваля значително, но понякога може да е неудобно със свързващите полети. Задължително бих проверил и "онези" сайтове вместо да разчитам на кодовете на Qatar... последно през skyscanner.no и после някой от местните посредници взимах билети с някъде 80 евро off на човек спрямо цената в официалния сайт...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 11 часа, Георги каза:

Метнете едно око и на Истанбул като изходна точка. Поне при мен Истанбул - Сидни, Сингапур - София е със 660лв по-евтино от София - Сидни, Сингапур - София. Миналата седмица разликата беше доста по-малка. 

 

image.png

 

image.png

Ние го направихме така до Кейптаун.До Истанбул с нощния спален вагон 65 лева.Бонус един ден Истанбул-българската църква,новия рибен квартал и пр.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, so'90 каза:

Някой да може тива да го докара до финал, като те прехвърли на катарския сайт вика тарифата си “заминала”

F8CCF3EF-D5B2-48D4-8CA4-FB6C33E0D9C1.jpeg

Преди ден и аз имах такъв случай, но не стана. Докато не се върна по-високата цена, все грешка излизаше. 

Връзка към коментар

Айде и аз да се похваля.

Взех 4 билета( 1 детски)  София - Краби 08,04 , Куала Лумпур - София - 21,04 за 3450 лв. Като за Великден ми изглежда добре . Колебаех се между Краби и Сейшелите , но пътеписа на @master_of_germs , а и по краткия престой в Доха наклониха везните към Тайланд и Малайзия . Сега остава да наглася програмата .

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 29 минути , Даниела6 каза:

За юли около 1200 лв. до Куала Лумпур как е ?

25.6-9.7 са твоите дати - 934лв. (което доста по приемливо)

Другият вариант е да го комбинираш с Бангкок (напр. в края на юни в Тайланд - и около 9 юли в Куала Лумпур)_, гледам че цените се вдигат след 9.7 )

Същите дати - 894 лв., което също е относително добре.

 

Връзка към коментар
51 minutes ago, Радо said:

гледам че цените се вдигат след 9.7

 

В КЛ започват летните ученически ваканции в частните училища (държавните имат малко по-различен график), а в тях учат децата на всички европейци-експати, така че традиционно това е по-скъп период за летене до/от Европа. По-високи са и цените при местните авиокомпании (например Еър Ейжа) до определени дестинации в региона.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.