Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 1 час, Jenbel каза:

Какво те изкуши?

София-Малдиви за 10.2020. 470 евро (мобилното приложение смъкна 15-на лева). Не е УАУ цена, но предната промоция цената беше 480 евро и бяха пуснали с промоцията само билетите с голям престой в Доха, а сега на отиване има престой 17.40-02.05 (което си е едно добро 5-часово трипче), а на връщане няма престой. За човек, който има обичайна отпуска и все дири полет събота-неделя, за да уплътня всеки ден във ваканция, а не в полет и висене по летища, е ОК.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
13 hours ago, Oldkozel said:

Лоши катарци, пак не ми издържа ангела в 12 без 5 ...

😂  И мен ме прелъгаха в последния момент.

 

Всъщност промоцията още тече до края на деня. През Skyscanner.no -> ticket.no се получава още малко намаление с Мастъркард дебит (но май минава всякаква мастъркард).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Съсипаха ми живота. Преди две седмици гледам билети за Бали май месец за 2200 за двама. Тъкмо започнах да мечтая за хотел, маршрут, докато  събера парите и билетите станаха по 2900. Не знам как ще го преживея 😪😥

Връзка към коментар
преди 31 минути , Georgi 92 каза:

Съсипаха ми живота. Преди две седмици гледам билети за Бали май месец за 2200 за двама. Тъкмо започнах да мечтая за хотел, маршрут, докато  събера парите и билетите станаха по 2900. Не знам как ще го преживея 😪😥

Не е дошъл края на света. Пак ще има подобни цени. Нищо чудно и просто да се настройват за валентинска промоция тип "втория пътува на половин цена", което ще ги върне пак на 2200. 

 

При всички положения, зареждай се с пари и търпение, рано или късно добрата цена ще те срещне 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Georgi 92 каза:

Съсипаха ми живота. Преди две седмици гледам билети за Бали май месец за 2200 за двама. Тъкмо започнах да мечтая за хотел, маршрут, докато  събера парите и билетите станаха по 2900. Не знам как ще го преживея 😪😥

Провери Emirates, намират се такива цени каквито търсиш за май.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Скъсаха се с тея промо кодове първите два месеца. После като ми трябва с нещо да намаля цената на Коледните билети, с месеци нищо не пускат. :mellow: 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Скъсаха се с тея промо кодове първите два месеца. После като ми трябва с нещо да намаля цената на Коледните билети, с месеци нищо не пускат. :mellow: 

Не струва "промоцията". Прави ми впечатление, че всяка следваща (поне последните) е все по-зле. И вместо да намалят цените за Тайланд примерно , защото сезона се очертава доста зле (вчера четох статия как Пукет е буквално празен), те пускат Боб, Ана и 2020. 

Допълнително, въпреки отмяната на полетите до Китай, системата ти дава възможност да си купиш билети 🙂

 

Ще чакаме следващата промоция 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, T.E.Lawrence каза:

Скъсаха се с тея промо кодове първите два месеца. После като ми трябва с нещо да намаля цената на Коледните билети, с месеци нищо не пускат. :mellow: 

“Промоцията” наистина не струва. На предишната промоция купихме билети open jaw до Виетнам за 1808 лв за двама. Сега за същите дати, с все промо кода цената е 2142 лв.

Връзка към коментар

Аз обичам кодове като пазарувам за Коледа, защото това е единственият вариант да се свали цената. За Коледа и Нова година не важат другите промоции. Да видим след края на месеца кога ще има нов код. 🙂  

 

@chandni за Виетнам специално, стандартните цени са вдигнати с около 80 лева извън промото. Може да има връзка, че стана голям хит напоследък.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Радо каза:

...вчера четох статия как Пукет е буквално празен...

Този, който е писал статията явно е голям шегаджия. Аз бях и видях. И повече няма да го направя. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Sun4o каза:

Този, който е писал статията явно е голям шегаджия. Аз бях и видях. И повече няма да го направя. 

https://www.reuters.com/article/us-china-health-thailand-phuket/chinese-tourists-desert-thai-resort-as-coronavirus-spreads-idUSKBN1ZV3CX

 

Със сигурност няма как да е празен, в последна сметка Тайланд е една от най-посещаваните страни в света, ако не най 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами аз хванах първите дни на истерията като спряха китайските полети, забеляза се. Това противно на логиката не означава ниски цени, а обратното - високи. Да задържим печалбите с по-малко туристи.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Аз да попитам, че нещо не мога да се реша 😀😥. Как ви се струва 2200 за двама до Бали и обратно. Прочетох доста теми, но конкретно  за Бали не намерих нищо, пък никога не съм следял как вървят билетите.

Връзка към коментар

Мноооооого ми се струва. Това им е редовната цена. на катарците

Тези, които в момента са там, купиха билетите по 800 лева по време на юнската промоция. Пък онези, които напълниха един от първите самолети на Turkish airlines за директния им полет през юли,ги взеха от една грешка по 300 евро. 

Просто се запаси с търпение и следи темата. Със сигурност ще дочакаш по - добра цена от 1100лв на човек. Пък билетите са за година напред, та ще имаш време да си направиш организацията.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , patilana каза:

Мноооооого ми се струва. Това им е редовната цена. на катарците

Тези, които в момента са там, купиха билетите по 800 лева по време на юнската промоция. Пък онези, които напълниха един от първите самолети на Turkish airlines за директния им полет през юли,ги взеха от една грешка по 300 евро. 

Просто се запаси с търпение и следи темата. Със сигурност ще дочакаш по - добра цена от 1100лв на човек. Пък билетите са за година напред, та ще имаш време да си направиш организацията.

Благодаря много за отговора, само да вметна, че ми се искаше да летя Май месец.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 3 минути , Адриан ХН каза:

Струва ми се, че Катарците пак пускат някаква промоция.

Screenshot_20200212-171822_Qatar Airways.jpg

До Бали е за около 1000 лв.

За след месец има Малдиви за 455 евро.

image.png.c0574997bb596392a7645010eb48c4f3.png

Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

За след месец има Малдиви за 455 евро.

image.png.c0574997bb596392a7645010eb48c4f3.png

Те като остане малко време до полета свалят доста. Когато купувахме за Намибия (11 месеца преди полета) цената от София беше 805€. Два месеца преди полета вече беше 600...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.