Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

@Иван Попов

Благодаря за усилията, които правите за да ни осведомявате постоянно с оферти на самолетни билети. Постоянно следя темата. Интересувам се за евтина оферта до Япония, примерно за зимата или пролетта на следващата година. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , rdd каза:

@Иван Попов

Благодаря за усилията, които правите за да ни осведомявате постоянно с оферти на самолетни билети. Постоянно следя темата. Интересувам се за евтина оферта до Япония, примерно за зимата или пролетта на следващата година. 

Моля! 🙂

Добре, до Япония изпадат оферти, ако нещо открия ще Ви тагна. 😊

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 9 минути , Иван Попов каза:

Моля! 🙂

Добре, до Япония изпадат оферти, ако нещо открия ще Ви тагна. 😊

Малко като спам ама с едно провалено двуседмично пътуване до Китай сега Март, направо поглъщам офертите и ме сърбят пръстите да букна нещо. Дали от септември натам ще е спокойно да се планира пътуване?!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 56 минути , Mistela каза:

ме сърбят пръстите да букна нещо.

И аз си мислех да букна от юнската промоция за април тази година с Qatar до Токио, но по-добре, че не го взех. 

 

преди 58 минути , Mistela каза:

Дали от септември натам ще е спокойно да се планира пътуване?!

Да се надяваме да е спокойно. 

 

преди 23 минути , Фичо каза:

поглеждай също при KLM/AirFrance

Благодаря, че ме допълни. 

Имаше до Фукуока от София с KLM за около 340 евро преди няколко месеца.

С @Дани Магелани помня, че писахме за тази промоция до Фукуока. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Както беше споменато вече има добри цени до Сидни - около 720 евро.

Интересува ме за догодина февруари и се чудя дали си струва да чакам, защото аз никога не съм виждала толкова ниска цена до там.

Има ли някой опит?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 23 минути , kremy_ang каза:

Както беше споменато вече има добри цени до Сидни - около 720 евро.

Интересува ме за догодина февруари и се чудя дали си струва да чакам, защото аз никога не съм виждала толкова ниска цена до там.

Има ли някой опит?

Почти 100% няма да се появи по-ниска цена от София до Сидни.

 

Неясният въпрос обаче е какво ще се случи с коронавируса и най-вече със затворените граници. Австралия не си играе на дребно и в момента е затворена за цели 6 месеца до края на септември. И все още няма как да се изключи варианта за евентуално удължаване на периода на затворени граници.

 

Ако купуваш билети задължително вземи с по-гъвкави условия, а не най-рестриктивната тарифа. Или си направи някаква застраховка, която покрива такъв тип форсмажор.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Цената е супер, но там искат визи, които не са от най - достъпните. Аз имам , но ми се струва, че ще я отменят в някакъв момент.

Няма да купя билет и на по - ниска цена, преди да е известно какви решения ще вземе австралийското правителство за след септември месец.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако е нужно още едно потвърждение, ето и то мен - цената наистина е страхотна, особено имайки предвид директните полети. Но визите наистина ще са голяма въпросителна и ще си остане рисков фактор. Мисля, че имаше застраховки при отказ на виза, може и тях да проучиш. 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/mega-exotic-5-qatar-airways-5-garuda-flights-from-germany-to-west-papua-for-only-e579/

 

      Поредната изкушаваща промоция на катарците този път  до Папуа ( Irian Jaya ) и Раджа Ампат за страхотните 555 евро и то от София . 

Риска може би е по-малък в сравнение с Австралия .

Въпросът е докъде ще стигнат надолу катарците с цените ,  а  ние пък докъде ще стигнем  с живота по принцип 🙂 . 

 

 

 

  • Харесвам 12
  • Шок 1
  • Благодаря 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Благодаря за отговорите!

Защо мислите, че Австралия би продължила локдаун-а толкова дълго?

Иска ми се да поизчакам още малко, но докога ще остане тази цена....едва ли някой знае.

Имам билети за Хонг Конг и Сингапур с катарците за декември и се каня да пътувам, ако даде Господ здраве!

Според някои от вас вероятно и това е рисково.

Връзка към коментар

Австралия черно на бяло обяви тези драстични мерки за 6 месеца. Тук спекула няма. 🙂

 

 Според мен, шансовете за Хонконг и Сингапур през декември са доста добри. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Освен ако не държиш на точни дати, цената не е нещо невиждано и много вероятно отново ще се появи. 

Ако си склонна да летиш някъде от Европа може да постигнеш дори под 600€.

 

CEO-то на Катар обяви преди два, дни,  че кешът им е на изчерпване и ще търсят помощ от правителството. 

Добрите цени няма да секнат. Трябват им пари,  спешно и много. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 13 часа, ivooo каза:

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/mega-exotic-5-qatar-airways-5-garuda-flights-from-germany-to-west-papua-for-only-e579/

 

      Поредната изкушаваща промоция на катарците този път  до Папуа ( Irian Jaya ) и Раджа Ампат за страхотните 555 евро и то от София . 

Риска може би е по-малък в сравнение с Австралия .

Въпросът е докъде ще стигнат надолу катарците с цените ,  а  ние пък докъде ще стигнем  с живота по принцип 🙂 . 

 

 

 

Тая оферта се появява вече за трети път и само точа лиги по нея. Да вземем да се организираме да ходим най-накрая? Предполагам от декември нататък рискът ще е поносим.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 12 минути , Георги Матеев каза:

Тая оферта се появява вече за трети път и само точа лиги по нея. Да вземем да се организираме да ходим най-накрая? Предполагам от декември нататък рискът ще е поносим.

Аз съм ЗА месец януари 2021.

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 7 минути , vl_stamboliev каза:

Аз съм ЗА месец януари 2021.

На мен януари ми е идеално по принцип, ако искаш драсни на лично да пообсъдим. Има ли други желаещи за тогава?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
49 minutes ago, stanimir said:

Освен ако не държиш на точни дати, цената не е нещо невиждано и много вероятно отново ще се появи. 

Ако си склонна да летиш някъде от Европа може да постигнеш дори под 600€.

 

CEO-то на Катар обяви преди два, дни,  че кешът им е на изчерпване и ще търсят помощ от правителството. 

Добрите цени няма да секнат. Трябват им пари,  спешно и много. 

Благодаря - звучи обнадеждаващо!

Посъветвай ме къде от Европа мога да летя за под 600 евро. Ще погледна, въпреки, че са ми фиксирани датите, но мога и да променя круиза.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Тая оферта се появява вече за трети път и само точа лиги по нея. Да вземем да се организираме да ходим най-накрая? Предполагам от декември нататък рискът ще е поносим.

И аз прекарах поне час тази сутрин в проучване на региона (за сметка на работата в home office условия). Оттогава само това ми е в главата, заедно с Мианмар за около 1000лв (като при този вариант бонусът е летенето с А319 от Доха до Янгон).  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , super_sunshine каза:

И аз прекарах поне час тази сутрин в проучване на региона (за сметка на работата в home office условия). Оттогава само това ми е в главата, заедно с Мианмар за около 1000лв (като при този вариант бонусът е летенето с А319 от Доха до Янгон).  

За Мианмар летяхме по този начин през февруари за 800 лева, така че това не е най-добрата цена. А за другата оферта и аз поне 2 часа проучвах за сметка на работата и ме сърбят ръцете да купувам.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Връзка към коментар
преди 11 часа, Георги Матеев каза:

На мен януари ми е идеално по принцип, ако искаш драсни на лично да пообсъдим. Има ли други желаещи за тогава?

Аз. Януари ме устройва, ама за колко дни? Програма? 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 20 часа, Георги Матеев каза:

Да вземем да се организираме да ходим най-накрая?

Айде 🙂 Ние започваме да обмисляме варианта 26 август - 10 септември, тъй като явно ходенето до Леванта няма да е опция тази есен.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.