Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На ‎31‎.‎3‎.‎2020‎ г. в 14:50, super_sunshine каза:

И аз прекарах поне час тази сутрин в проучване на региона (за сметка на работата в home office условия). Оттогава само това ми е в главата, заедно с Мианмар за около 1000лв (като при този вариант бонусът е летенето с А319 от Доха до Янгон).  

Моля  дайте повече информация за цената на този билет до Мианмар, цените които аз откривам са около 1700 преди кризата до1300-1400 към настоящия момент периодът беше ноември 2020, но вероятно ще е по- уместно януяари-февруари следващата година

Връзка към коментар
преди 47 минути , modi каза:

Моля  дайте повече информация за цената на този билет до Мианмар, цените които аз откривам са около 1700 преди кризата до1300-1400 към настоящия момент периодът беше ноември 2020, но вероятно ще е по- уместно януяари-февруари следващата година

Уви, тези цени вече не са валидни. По мои наблюдения преди около 7-10 дни се върнаха до нормалните си непромоционални стойности, т.е. 1400+ лв. 

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

За много дати до началото на февруари 2021 г. има билети от Цюрих до Окланд по 512 евро. Към първия полет дори има екстра към билета - включено е придвижване с влак от всяка ж.п. гара в Германия до летището в Цюрих (ако не е нужно - може да не се ползва). За да се получи цената, трябва да се търси мултисити QYG - AKL + AKL - ZRH.

 

image.png.a280e864d1fe73211872a9b8491693fc.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , IvanNavi каза:

За много дати до началото на февруари 2021 г. има билети от Цюрих до Окланд по 512 евро. Към първия полет дори има екстра към билета - включено е придвижване с влак от всяка ж.п. гара в Германия до летището в Цюрих (ако не е нужно - може да не се ползва). За да се получи цената, трябва да се търси мултисити QYG - AKL + AKL - ZRH.

 

image.png.a280e864d1fe73211872a9b8491693fc.png

Аз по принцип съм голям оптимист за пътуването и бързо отшумяване на кризата, но за момента Нова Зеландия и Австралия са най-хардкор в изказванията си, че е много вероятно да удължат рестрикциите и през първите месеци на 2021. Ако има място на света, за което не бих си купил билет за година напред е точно там. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Получих имейл от катар, че от 12 май всеки ден ще предлагат безплатни билети за медицински работници. В условията пише какви точно трябва да са, но доктори, медицински сестри, лабораторни работници, фармацевти със сигурност се включват. Не видях някакви скрити и тъпи уловки в промото, дори напротив - условията са много щедри и позволяват гъвкаво сменяне на дати и дестинации по всяко време, само трябва да се изпълнят до края на годината. 

 

Аз го разбирам, че докопаш ли се до промокод, можеш да летиш. 

 

Сигурно пропускам много хора, ама да тагна поне няколко: @master_of_germs, @Mistress of Germs, @mary_shery, @AlexandraKo, @Lyubina

 

https://www.qatarairways.com/en/offers/thank-you-medics.html

Редактирано от Георги
  • Харесвам 14
Връзка към коментар
преди 26 минути , Stefan каза:

“complimentary return Economy Class tickets”
Не мисля, че това означава безплатни.

Баш,  това си означава.:)))

Не го изчетох много подробно, отгоре- отгоре,  но билетът е безплатен, плащат се таксите и местата.

Освен това, всяко мед. лице може да вземе само по 1 билет+за един придружител, ако той няма да пътува, другият също ще го върнат на летището. Освен това, се изисква документът, удостоверяващ, какво си.

Тоест,мога да си взема един такъв билет, не няколко, за разни места.

И промоцията е 12-18 май.

Трябва да ми пратят промо-код, ама не разбрах, как ще стане.

 

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , AlexandraKo каза:

Баш,  това си означава.:)))

Не го изчетох много подробно, отгоре- отгоре,  но билетът е безплатен, плащат се таксите и местата.

Освен това, всяко мед. лице може да вземе само по 1 билет+за един придружител, ако той няма да пътува, другият също ще го върнат на летището. Освен това, се изисква документът, удостоверяващ, какво си.

Тоест,мога да си взема един такъв билет, не няколко, за разни места.

И промоцията е 12-18 май.

 

 

Дано да е така. Трябва да се прочете внимателно и напълно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Stefan каза:

Дано да е така. Трябва да се прочете внимателно и напълно.

Така е, но от утре ще може да се види реално, каква ще цената.

Връзка към коментар

А става ли ви ясно тази идентификация с какъв документ ще става? Документ от работодателя за длъжността ти, диплома или някаква карта към определена съсловна организация?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ticket fare and surcharges will be waived, however, taxes are payable by the passenger

Price displayed at the time of booking will include the total amount of taxes to be paid. Base fare and surcharges will be waived.

Това от условията.

Успех на всички работещи на първа линия!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Пише

Цитат

It is mandatory to present the original medical identification at the airport check-in desk at the time of departure, and it must clearly state the occupation, as submitted on the offer registration form. No photograph or printed identification will be accepted.

предполагам, че за всяка държава е различно, не пише международно признат документ

аз знам жена ми какво има, ама в България със сигурност е друго

само че малко се съмнявам, че до ноември ще може да излезем оттук

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , mary_shery каза:

А става ли ви ясно тази идентификация с какъв документ ще става? Документ от работодателя за длъжността ти, диплома или някаква карта към определена съсловна организация?

C123AD02-40D3-4CD9-A143-2EBDB128BFB7.jpeg.1e7764aad039753d656e493bd8799a07.jpeg

 

@mary_shery ние си имаме едни карти, като КК, за идентификация, от СБЗ, предполагам, с тях.

Връзка към коментар
34 minutes ago, AlexandraKo said:

Трябва да ми пратят промо-код, ама не разбрах, как ще стане.

Visit this page starting from 12 May 2020 at 00.01 Doha time (GMT +3) to register and receive your exclusive promo code.  

https://www.qatarairways.com/en/offers/thank-you-medics.html?iid=ALL26037240  

 

Тази вечер трябва да дебнеш за промо код.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз го разбирам, като всеки да може да се регистрира даже и да не си медицинско лице. Не ми е ясно как ще ограничат билетите само за такива? Аз ако реша да се регистрирам и получа код и с него взема билет и е ясно, че няма да ме допуснат след като не съм медицинско лице, но ще взема шанса на някой. Или по време на регистрацията за получаване на кода или като тръгнеш да букваш ще се иска някакъв документ ли...шантава работа.

Връзка към коментар

Изкопирали са идеята на 100 000  ритърн безплатни билети за двама на Джет Блу от по-миналата седмица. Там обаче е с номинации и томбола, съответно съм номинирал  по два пъти личният лекар и една от сестрите 🙂..

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
27 minutes ago, Ivko said:

Аз го разбирам, като всеки да може да се регистрира даже и да не си медицинско лице. Не ми е ясно как ще ограничат билетите само за такива? Аз ако реша да се регистрирам и получа код и с него взема билет и е ясно, че няма да ме допуснат след като не съм медицинско лице, но ще взема шанса на някой. Или по време на регистрацията за получаване на кода или като тръгнеш да букваш ще се иска някакъв документ ли...шантава работа.

Доколкото аз схванах, на летището ще ти искат документ, с който да удостовериш, че си медицинско лице. Ако нямаш такъв документ в оригинал, то няма да те допуснат в самолета и билетът ти изгаря. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

не видях да искат регистрация в сайта

За всеки случай регистрирах съпругата ми, която е лекар на т.нар. първа линия. Утре ще споделя как са се развили нещата.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Ми не знам

попълних всичко, ама бутона submit не става активен

сайта беше страшно натоварем, ама с много F5 се появява страницата, обаче не работи

 

ПП 

Сега се активира, ама "бройката изчерпана, пробвайте пак утре"

Редактирано от neuromancer
Връзка към коментар
преди 8 часа, Topfly каза:
Visit this page starting from 12 May 2020 at 00.01 Doha time (GMT +3) to register and receive your exclusive promo code.  

https://www.qatarairways.com/en/offers/thank-you-medics.html?iid=ALL26037240  

 

Тази вечер трябва да дебнеш за промо код.

А,как ли не бих дебнала:((((

Любопитно ми е само, колко ще са безплатни, безплатните билети.

Пробвах се преди малко, изчерпан лимит, рече:(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.