Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Извадката тук вероятно ще е доста по-представителна :

 

https://www.flyertalk.com/forum/qatar-airways-privilege-club/2017506-100-000-free-flights-healthcare-professionals.html

 

@Ivko

Все някой ще успее и вече ще е ясно. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, AlexandraKo каза:

А,как ли не бих дебнала:((((

Любопитно ми е само, колко ще са безплатни, безплатните билети.

Пробвах се преди малко, изчерпан лимит, рече:(

Пише, че се плащат само летищните такси, без surcharges. Това човек може да си го намери лесно от матрицата например и не е много, $10-$30 в повечето случаи. Иначе ти така или иначе за едното любопитство ще получиш ваучер и трябва да им се обадиш за резервация...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Stefan каза:

И при мен се появи съобщение за изчерпан лимит. Интересно ми е каква ли е дневната квота за България.  

И дали, въобще има.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

ама много гадно е направено

попълвам си, цъкам на I'm not a robot и submit и почва едо чааакане и накрая - изтече ви времето, цъкнете пак, че не сте робот

това ако някой успее ще е баси късмета

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, Stefan каза:

И при мен се появи съобщение за изчерпан лимит. Интересно ми е каква ли е дневната квота за България.  

Няма дневна квота за България - квотата дневна е една и стартира в полунощ катарско време...

 

Шамар да е , аванта да е - казал лирическият герой...

Връзка към коментар
преди 15 минути , digitalpr каза:

Thank you for submitting your details. A limited number of promo codes will be distributed daily; we will send you an email within 48 hours once your request has been processed.

 

Снощи ми даде това след Submit.

Супер, значи сега чакаш код. И как го направи това чудо? 🙂

Връзка към коментар

Hospital ID не мисля, че е нещо което ние в БГ имаме, въпреки че съпругата ми работи в болница. Въведох IDто от документа й от Българским Лекарски Съюз. Това трябва да го имат всички лекари.

Връзка към коментар
Преди 1 час, digitalpr каза:

Hospital ID не мисля, че е нещо което ние в БГ имаме, въпреки че съпругата ми работи в болница. Въведох IDто от документа й от Българским Лекарски Съюз. Това трябва да го имат всички лекари.

И аз мисля, че трябва да се въведе т.нар. УИН.

Връзка към коментар

Аз точо за това се замислих какво трябва да се напише. Някой запознат дали в тук в Германия е този т.нар EFN номер, който го пише на гърба на картата от лекарската камара?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Втори ден няма нито дума за новите абсолютно безпрецедентни гъвкави условия по нови резервации на катарците - “ Travel with confidence guarantee” , за нови резервации направени до 30.09.2020 и период на пътуване до 31.12.2020г. Накратко, ако купите билет и искате да направите промяна, избирате една от следните опции :

 

- може да пътувате до две години след издаването на билета


- може да поискате ваучер с 10% бонус 

 

- ако полета се анулира , получавате кеш рифанд 


- може да поискате рифанда в Q miles

 

- може да промените безплатно летището на излитане, ако изберете друго в рамките на същата държава и/или да промените летището при пристигане в рамките на 5000 ( пет хиляди ) мили, абсолютно безплатно и без доплащане. 
 

Последната опция е страшно интересна и предлага много интересни възможности за по-комбинативните юзъри , няколко илюстративни примери :

 

Ако купите билет Доха - Атина, може да го смените напълно безплатно и без доплащане на Доха - Ню Йорк.

София-Доха -Хонконг може да смените напълно безплатно на София -Доха - Сидни.


калкулатор на авиомили: http://www.milecalc.com

 

Времето ще покаже дали и други а/к ще вземат подобен пример от катарците.

  • Харесвам 14
  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Блоговете в нета  “гърмят” покрай новата безпрецедентна гъвкава политика за  смяна на полетите. Един от примерите : 

 

- бизнес класа Филаделфия - Доха - Киев е променен успешно за 5 мин по телефона на Чикаго - Доха - Хонгконг , напълно безплатно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
14 hours ago, stanislavpp said:

Втори ден няма нито дума за новите абсолютно безпрецедентни гъвкави условия по нови резервации на катарците - “ Travel with confidence guarantee” , за нови резервации направени до 30.09.2020 и период на пътуване до 31.12.2020г. Накратко, ако купите билет и искате да направите промяна, избирате една от следните опции :

 

- може да пътувате до две години след издаването на билета


- може да поискате ваучер с 10% бонус 

 

- ако полета се анулира , получавате кеш рифанд 


- може да поискате рифанда в Q miles

 

- може да промените безплатно летището на излитане, ако изберете друго в рамките на същата държава и/или да промените летището при пристигане в рамките на 5000 ( пет хиляди ) мили, абсолютно безплатно и без доплащане. 
 

Последната опция е страшно интересна и предлага много интересни възможности за по-комбинативните юзъри , няколко илюстративни примери :

 

Ако купите билет Доха - Атина, може да го смените напълно безплатно и без доплащане на Доха - Ню Йорк.

София-Доха -Хонконг може да смените напълно безплатно на София -Доха - Сидни.


калкулатор на авиомили: http://www.milecalc.com

 

Времето ще покаже дали и други а/к ще вземат подобен пример от катарците.

@Георги Матеев стига се занимава с Уизз идвай тука да мислим схеми за Австралия и Френска Полинезия на цената на София-Доха 😄  Ако намериш и начин да си осребриш уизз кредита и да го ползваш тук те признавам 😄

 

Промоцията звучи невероятно.  Навит съм да инвестирам, само подходящ маршрут да намеря на добра цена. 

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Разбрах какво става. Кода важи за 0.0000000001% от полетите им и търсиш като идиот комбинация от дати и дестинация за която кода да важи. Трябва да има червена звездичка. Евала...

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.