Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На 16.05.2020 г. в 15:20, П.Кръстев каза:

Аз имам такъв въпрос: Ако си взема билет София-Доха мога ли да го сменя със София - Мавриций, при положение, че второто има прекачване в Доха? Изглежда ми нелогично да мога да се възползвам от такъв вариант?

 

Някой, който следи чуждите форуми може ли да каже дали може да се сменят директните полети до Доха с такива с прикачване до по-далечни дестинации? Полети до Доха се намират на цена от 300 евро Декември месец, докато за Тайланд/Малайзия  цените са в диапазона около 550 евро, което не е нещо невероятно.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, П.Кръстев каза:

Някой, който следи чуждите форуми може ли да каже дали може да се сменят директните полети до Доха с такива с прикачване до по-далечни дестинации? Полети до Доха се намират на цена от 300 евро Декември месец, докато за Тайланд/Малайзия  цените са в диапазона около 550 евро, което не е нещо невероятно.

Не знам дали ти си питал и в другия форум, но изглежда отговорът е ДА. Можеш. 

Възможно е обаче различните офиси да имат различно мнение по въпроса. 

 

И още нещо, което май не беше докрай изяснено относно смяна на датите - безплатно е само ако пътуването е в рамките на тази година

Ако се изберат дати за 2021-а смяната е възможна при доплащане разликата в цената. 

В този случай е много по-добре да се вземе ваучер + 10% бонус. 

 

Връзка към коментар
преди 12 минути , stanimir каза:

И още нещо, което май не беше докрай изяснено относно смяна на датите - безплатно е само ако пътуването е в рамките на тази година

Ако се изберат дати за 2021-а смяната е възможна при доплащане разликата в цената. 

В този случай е много по-добре да се вземе ваучер + 10% бонус.

В общия случай може би е по-добре да се вземе ваучер с 10% бонус, но трябва да се има предвид, че ако с този ваучер се купува билет във валута, различна от тази, в която е издаден ваучера, се получават неприятно увеличаване на цената, което почти изтрива бонуса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, stanimir каза:

Не знам дали ти си питал и в другия форум, но изглежда отговорът е ДА. Можеш. 

Възможно е обаче различните офиси да имат различно мнение по въпроса. 

 

И още нещо, което май не беше докрай изяснено относно смяна на датите - безплатно е само ако пътуването е в рамките на тази година

Ако се изберат дати за 2021-а смяната е възможна при доплащане разликата в цената. 

В този случай е много по-добре да се вземе ваучер + 10% бонус. 

 

Да, аз питах. Изглежда е възможно, но бих събрал още информация преди да действам.

Връзка към коментар

Сега с това свободно връщане на ваучер +10% ,  да не вземете и катарците да ги завъртите по схемата, която тече в темата за Wizz - взимате билет за 100 единици, после си връщате ваучер за 110, взимате с този ваучер билет за 110 единици , после си връщате ваучер за 121, после с него купувате нов билет, после си връщате ваучер за 133, после с него  ... и т.н. :biggrin:

  • Смея се 6
Връзка към коментар

На този етап аз мисля, че взех правилното решение, в деня когато си взех ваучера с +10% от мега промото букнах на почти същата цена за зимата. В последно време цените им пъплят постепенно леко нагоре. Според мен, хората взели ваучери от същото мега промо (когато полетите бяха на по 800 лева до навсякъде) да имат едно наум тази инфлация да им ги изяде. Ако евентуално стане пак някакво мега мазало толкова напред (аз лично не го вярвам) почти сигурно пак ще има опции за смяна на дати/ваучери. 

Връзка към коментар
На 11.05.2020 г. в 15:23, stanislavpp каза:

Изкопирали са идеята на 100 000  ритърн безплатни билети за двама на Джет Блу от по-миналата седмица. Там обаче е с номинации и томбола, съответно съм номинирал  по два пъти личният лекар и една от сестрите 🙂..

Малко офф, но днес получих имейл, че номинираният от мен лекар е спечелил два двупосочни билети:

 

Thank you for nominating Jххх H. in the JetBlue Healthcare Heroes Sweepstakes. Congratulations, your nomination has been selected as a Grand Prize winner (pending verification), and the prize for your Nominee, Joel H., is two (2) JetBlue Travel Certificates, each redeemable for one (1) JetBlue round-trip flight, valid from any city to any city that JetBlue flies to! (Approximate retail value ("ARV”) of each Grand Prize is $500. Recipient pays flight taxes and fees, as well as all applicable federal, state, or local taxes on the value of the prize won.)

 

  • Харесвам 6
  • Браво 12
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Имаме удоволствието да Ви съобщим, че полетите на Qatar Airways от/до София са възстановени от 15 юли. Четири полета в седмицата в дни понеделник, сряда, петък и неделя ще обслужват пътуващите през лятото, с кацане в Букурещ. От 25 октомври разписанието на полетите е напълно възстановено с 11 директни полета София - Доха.  

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

София - Сайпан (Микронезия) за 640 €! Има полети и от други летища, из цяла Европа, от Централна Европа са за под 600 евра! Полетите са на катарците и Asiana.

 

От ноември до май, 30 килограма багаж, офертата е валидна до 31 август, ако са останали места, според мен.

@wilks

 

https://www.flynous.com/qatar-airways-cheap-flights-europe-northern-mariana-islands/

  • Харесвам 9
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 21 часа, Goal & Boss каза:

От ноември до май, 30 килограма багаж, офертата е валидна до 31 август, ако са останали места, според мен.

При мен излиза, че има все още места в самолета 😀 :girl_witch:

 

преди 21 часа, Goal & Boss каза:

София - Сайпан (Микронезия) за 640 €! Има полети и от други летища, из цяла Европа, от Централна Европа са за под 600 евра! Полетите са на катарците и Asiana.

Интересна оферта.

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Роми каза:

Само да кажа, че трябва американска виза. Така се влиза там и в Гуам.

Значи за Американска виза ще чакам брат ми да видя какво ще направи, тоест документи да ми изпрати от USA и да кандидатствам. Но преди 2021 година няма да е, поне така четох, че няма да взимат никакви документи за никакви визи. 

Благодаря за информацията 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , Роми каза:

Само да кажа, че трябва американска виза. Така се влиза там и в Гуам.

  Надявам се , да не си права   и това и още   .  Май е като Палау за българите .   Е поне така би ми се искало 🙂

Връзка към коментар

Ами преди 3 години беше с визи. Продължава така да го показва в американски територии. Не виждам промяна в статута. Така че искат на 90% виза. Питай в американското посолство. Имаше идея за Федерални щати Микронезия да имат самостоятелна виза, като Суринам, за приходи. Но да се взема от американските посолства. Няма още и то за добро,че визите са си само допълнителен разход. За Севернити Мариански острови us виза е задължителна.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

Северните Мариански острови практически са територия на САЩ и със сигурност за там трябва щатска виза и до ден днешен.

 

Островите не са част от държавата Federated States of Micronesia, която макар и тясно свързана със САЩ е напълно независима и има своя собствена политика. За българи все още няма визи.

 

Основният остров Сайпан беше чудесно местенце. Навремето доста се впечатлих от едни подземни пещери, като 2-3 години профилната ми снимка във фейсбук бе точно от там 🙂 Беше фрашкано с японски туристи, а навсякъде се предлагаше страхотно суши. Силно препоръчвам Северните Мариански острови и то не само за гмуркачите. Който има щатска виза да действа - билетът на катарците е меко казано супер изгоден.

 

Ох, пак ми се доходи...

  • Харесвам 3
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

След Палау реших, че ще се върна в региона, особено на Яп. Много ме изкушава офертата, обаче половинката не иска в това положение, което според него ще е мин. 2 год. Ох... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

@lesy, половинката ти за съжаление има известно право. И мен много ме изкушава тая оферта, но като гледам в момента какво ковид мазало е в САЩ наистина не ми звучи като добра идея да планирам каквото и да е пътуване към тяхна територия в близката година. Не съм убеден кога точно ще се отворят отново за туризъм и най-вече при какви условия.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.