Прескочи до съдържание

Добре заварили!


Препоръчани мнения

Оф, а на мен не ми остава много за други инвестиции- на 25 години още нямам кола например, приятели и съученици ми се чудят на акъла... То като дрога. Добре дошла :)

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Оф, а на мен не ми остава много за други инвестиции- на 25 години още нямам кола например, приятели и съученици ми се чудят на акъла... То като дрога. Добре дошла :)

Аз съм на доста повече от теб, и също нямам автомобил. Никога не съм усещал нужда да имам такъв, или липсата му :)

В небето не си спомням да съм срещал автомобили  :lol: Засега...

 

Нали знаеш, всеки с приоритетите си ;)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Оф, а на мен не ми остава много за други инвестиции- на 25 години още нямам кола например, приятели и съученици ми се чудят на акъла... То като дрога. Добре дошла :)

В много случаи едно или няколко сбъднати пътешествия е по-изгодна инвестиция от инвестицията в кола например. Все още си спомням в далечната 1984 едномесечното ми пребиваване в ГДР и то с възможно най-малки подробности. Но първата кола - забравила съм я отдавна. 

Сещам се в момента за една реклама по някоя от телевизиите - млад мъж, спечелил някаква награда...На въпроса за какво ще употреби парите, отговорът беше "Ще си купя нова кола". 

Моля те Коки, не ставай като него.

"Сън спомен не оставя".

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Добре дошла, Даниела. Продължавай да инвестираш в пътешествия защото - " Пътуването е единственото нещо, за което даваш пари, но те прави по-богат." Не знам на кого е тази мисъл но страшно много ми харесва :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Добре дошла! Една древна китайска мъдрост казва, че "човек който не пътува е пълен с предразсъдъци". Тук е най-добрата възможност да следиш за "инвестициите" на хората без предразсъдъци.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.