Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Няма само вие да се "оплаквате" я. 

 

Wizz ме изклатиха с 36€ за малък чекиран багаж (10кг) one way, но това далеч не е най-лошото. 

 

Първоначално имах полет за 30€ с бонус чекиран багаж (покрай промените в багажната политика)  

 

После реших,  че няма да го летя и в момента в който смениха час на полета анулирах  получавайки 36€ кредит в сметката. 

 

Оказа се,  че все пак ще трябва да летя,  но вече полета беше поскъпнал на 71€ + още 18€ за приорити,  щото бонус багажа замина на кино. 

 

За финал след време се оказа , че вече и приорити не ми върши работа,  защото ще има неща които не могат да минат през секюрити за салона  та платих и чекиран.  

 

Всичко 125€ за една посока,  а можех да си летя само с 30-те €  в началото. То стана почти колкото полет до Гваделупа или Мартиника 🙂

 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
  • Шок 4
  • Смея се 7
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

То си е за оплакване наистина, но аз през цялото време се смях на всеки етап от одисеята ти с тази резервация😁. Получи се “малко хумор” и виждам, че и ти го приемаш така. Явно мрънкането не е в природата ти👏

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз пък искам да се олача от Лидл и тяхната политика със стикита. Колко билета по 30€ са отишли, не ми се мисли😆. Тъкмо днес  се падна и последното стики, което нямаме, след няма и един час от радостта, идва навъсено детето, че едно от стикитата Хети - паста триколоре, родом от Италия, е с леко олющен един от цветовете- белият, клонящ към кремаво. Та иска ново стики, не можело така да се играе, защото е перфектционист в детайлите😭

Връзка към коментар

Уф, един час се разправям с отдела за борба с клиенти, по 10 пъти повтарям, докато вдене...

Накрая уж разбра и каза "имаме временен проблем, изчакайте няколко часа и пробвайте пак". Да бе, аз от година се мъча през 1-2 месеца, временен проблем било. Докато му обясня и линията прекъсна или той затвори... 

 

Писна ми и се бръкнах 70 кинта да купя точки, абсолютно излишно, ама вече нямам нерви да се разправям и купих билета онлайн вместо по телефона.

Сега остава още един билет със Southwest и пак трябва да се обаждам, ама довечера, като събера сили и пийна едно за кураж...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

То си е за оплакване наистина, но аз през цялото време се смях на всеки етап от одисеята ти. 👏

 

Самтаймс уин, самтаймс люн! 

Не си струва да се ядосваме за неща, които не може да променим 🙂

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Айде и аз да се оплача . Байгънясах от Иберия , полет  Гран Канария - Мадрид , който струва 35 Е обаждам се да питам дали мога да сменя само часа на полета , като места има и кифлата вика 90Е за смяната . Сина вместо да вземе полета с Райънеър Мадрид - София взел обратната посока . Свързвам се веднага с тях  полета е сменен без нито една стотинка . Такива ми ти работи .

Връзка към коментар
преди 3 минути , Василена каза:

Сина вместо да вземе полета с Райънеър Мадрид - София взел обратната посока.

Това ми е един от най-големите кошмари - да не объркам дните или посоките на полетите... Радвам се, че всичко се е оправило безпроблемно!

Връзка към коментар
В момента, Rainy каза:

Това ми е един от най-големите кошмари - да не объркам дните или посоките на полетите... Радвам се, че всичко се е оправило безпроблемно!

АЗ не бъркам полети , сина щото не е свикнал , ама оправихме бакиите .

 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Тони каза:

Оплаквам се, че на На Терминал1 салонът пак е зле. И то доста.

И що тъй?Преди две седмици си беше прилично.

Имаше няколко вида вина,сандвичи,сладки и каквото обикновено.Даже се изненадах,че за виното не искаха пари.:)))

Имаше и една много пъргава кака,дето веднага добавяше каквото намалее.

Връзка към коментар

На летището в Дърбан за успокоение на нервите на всички (!) заминаващи по вътрешни линии са сложили едно пиано, на което всяко вундердете може да се поупражнява в котешкия марш или първия концерт на Чайковски

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 25 минути , домосед каза:

На летището в Дърбан за успокоение на нервите на всички (!) заминаващи по вътрешни линии са сложили едно пиано, на което всяко вундердете може да се поупражнява в котешкия марш или първия концерт на Чайковски

Аз така на летището в Малта седнах малко на пианото да им посвиря  "Let it be" :grin: и накрая даже имаше рехави ръкопляскания, само не съм сигурен дали щото им хареса, или за благодарност, че свърших. :biggrin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 10
Връзка към коментар

като човек, завършил Консерваторията, мисля че това е за темата за похвали.... 🙂 А ако наистина са се пробвали с първия на Чайковски, ситуацията наистина е била комплицирана....:)

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Според "Стани богат" в някакъв нов музей на "отвратителните храни" в Малмьо били изложи любимия ми еквадорски и перуански специалитет - печено морско свинче (cuy).

Разбира им небцето на тия шведи!

  • Харесвам 1
  • Шок 3
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

За втори път повреда на колата по време на движение в рамките на два месеца. Опитвам всякакви философии, че щом нещо се решава с пари, не е проблем, ама ми е чоглаво. Да видим каква сметка ще ми сервират 😞  Нова кола не може... 

Връзка към коментар
преди 4 минути , Rainy каза:

За втори път повреда на колата по време на движение в рамките на два месеца. Опитвам всякакви философии, че щом нещо се решава с пари, не е проблем, ама ми е чоглаво. Да видим каква сметка ще ми сервират 😞  Нова кола не може... 

А един хубав преглед на колата ?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Василена каза:

А един хубав преглед на колата ?

Колата всяка година се преглежда прекрасно - едно на ръка, че съм задължена по закон, но и обичам да се движа в безопасност.

Много по-поддържана е от мен 😞 

Връзка към коментар

Очаквайте една идея по-скъпи самолетни билети до и от Буенос Айрес. Вдигнали са доста сериозно Government taxes. 😕 Така една цена очаквах, съвсем друга излезе.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

 Толкова полети...и накрая и на мен да ми изгубят куфара 😞 Добре, че беше след командировка, и след 3 дни ми го върнаха. Зажалост куфара му го върна ужасно надран и нещата вътре бяха смячкани...как да не харесваш Bulgarian air 

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Rositsa88 каза:

 Толкова полети...и накрая и на мен да ми изгубят куфара 😞 Добре, че беше след командировка, и след 3 дни ми го върнаха. Зажалост куфара му го върна ужасно надран и нещата вътре бяха смячкани...как да не харесваш Bulgarian air 

 

преди 2 часа, stanimir каза:

Bulgaria Air не товарят и не разтоварват куфари.  За загубата ,  случва се и с по-престижни АК. 

 

Да се надяваме, че новия концесионер на нашето летище ще оправи нещата. Значи, в Пекин като взехме куфара от лентата, беше с огънато 1 колело, ама така, че не се движи. Само го показахме на едно гише до лентата и моментално извадиха нов, опакован куфар, същия размер и го дадоха като компенсация. 

  • Харесвам 7
  • Шок 2
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 23 минути , Емика каза:

 

Да се надяваме, че новия концесионер на нашето летище ще оправи нещата. Значи, в Пекин като взехме куфара от лентата, беше с огънато 1 колело, ама така, че не се движи. Само го показахме на едно гише до лентата и моментално извадиха нов, опакован куфар, същия размер и го дадоха като компенсация. 

И аз си спомням с добри чувства китайските летища, но това ми надминава очакванията. Дано не ми се случва, но е супер да срещнеш такова отношение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.