Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

И да добавя, по мнението на проф. Кантарджиев, ако кърлежът се махне в първите 12 часа и се направи антибиотична профилактика (вж. по-горе, мнението на Алекс), няма риск от Лаймска болест.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искам и аз да се оплача: смятам, че хората не ме боготворят и не ми се възхищават достатъчно! 😞

 

Как да процедирам според вас - да продължа ли да съм тъмен и лош или да се опитам да се поправя ...

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 9
  • Замислям се 3
Връзка към коментар

И аз да се оплача:

Оня ден ме пратиха в един бебешки магазин - Kiddo, в Ринг мола, на м.... си,  да купя едно нещо.

Магазина толкова ми хареса, че като пренасях нещата към касата и една продавачка ме съжали и вика:

- Дайте да Ви помогна. … Ама, господине, бебешките дрешки имат размери. Вие защо все един и същ размер купувате? … Внучките Ви на една възраст ли са?

- Не, тя е само една.

 

Гърка на касата беше толкова щастлив, че му опразних магазина, че ме съпроводи до колата да натъпчем нещата в багажника.

"Бравос, най-хубавите неста купувас. Сега, в касти, всицки сте са много стастливи, особено момиценсето."

...

 

Всъщност оплакванията ми са:

1. В края на седмицата летя до Амстердам само с ръчен багаж и сега осъзнах, че трябва да купувам поне един чекиран.

2. Синът ми ще се побърка (снахата изобщо няма да я мисля) Осигурил съм за всеки ден нова премяна на принцесата за следващите три месеца.

3. Малко се притеснявам и за жена ми - като види извлечението от КК, … ама малко, тя е "по-луда" и от мен.

:girl_haha::girl_smile::yahoo:

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Браво 3
  • Смея се 17
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

И аз да се оплача:

Оня ден ме пратиха в един бебешки магазин - Kiddo, в Ринг мола, на м.... си,  да купя едно нещо.

Магазина толкова ми хареса, че като пренасях нещата към касата и една продавачка ме съжали и вика:

- Дайте да Ви помогна. … Ама, господине, бебешките дрешки имат размери. Вие защо все един и същ размер купувате? … Внучките Ви на една възраст ли са?

- Не, тя е само една.

 

Гърка на касата беше толкова щастлив, че му опразних магазина, че ме съпроводи до колата да натъпчем нещата в багажника.

"Бравос, най-хубавите неста купувас. Сега, в касти, всицки сте са много стастливи, особено момиценсето."

...

 

Всъщност оплакванията ми са:

1. В края на седмицата летя до Амстердам само с ръчен багаж и сега осъзнах, че трябва да купувам поне един чекиран.

2. Синът ми ще се побърка (снахата изобщо няма да я мисля) Осигурил съм за всеки ден нова премяна на принцесата за следващите три месеца.

3. Малко се притеснявам и за жена ми - като види извлечението от КК, … ама малко, тя е "по-луда" и от мен.

:girl_haha::girl_smile::yahoo:

 

 

 

Леле, Венчо, къде са те пратили само. В тоя магазин има хубави работи (на Майорал предимно), ама вече нали сме модерни - онлайн поръчване от UK идват в пъти по-евтино нещата, пък и по-качествени са. Айде малко по-сериозно другия път. 😉

Няколко послеписа:

1. Добре, че не са те изпратили в Mothercare в Сердиката.

2. А буйки взе ли? Я бързо се върни до Ринг мола и тичай в Primigi. (има ги и в Парадайс и в Дъ Мол).

3. Жената не я мисли - ще й вземеш билет с Уиз от натрупаните точки от покупките и ще спре да мрънка. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не съм толкова бос:wink:

На Майорал (испанската) не всички дрешки са 100% памук, но при Carter's (американска) няма празно. И двете в Kiddo.

В Mothercare (между другото в Европа (на континанта) не се среща много, много) ме познават поименно. Там вече няма нови неща … за мен.

:grin:

 

преди 9 минути , oli_mali каза:

...

2. А буйки взе ли? ...🙂

Рано е - няма 7 м.

 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
На 19.06.2019 г. в 23:43, ven62 каза:

Не съм толкова бос:wink:

На Майорал (испанската) не всички дрешки са 100% памук, но при Carter's (американска) няма празно. И двете в Kiddo.

В Mothercare (между другото в Европа (на континанта) не се среща много, много) ме познават поименно. Там вече няма нови неща … за мен.

:grin:

 

Рано е - няма 7 м.

 

Мале, Венчооо, събра ми очите, ти направо си обут!:)))

Малката принцеска да не би, да носи на дядо буквичката, аааа?Или пък, цлото именце?

преди 6 часа, T.E.Lawrence каза:

Чувствам се прецакан. Букнах си връщане на 8 май догодина и някой вече е избрал място в самолета преди мен. 😄

Малеее, верно, голям цак!

Аз да съм на тебе, няма да Фърча с тоя самолет)))))))))

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Малеее, верно, голям цак!

Аз да съм на тебе, няма да Фърча с тоя самолет)))))))))

Обмислям да подавам иск за компенсация поне. Вече звъня на адвокатите. 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , T.E.Lawrence каза:

Обмислям да подавам иск за компенсация поне. Вече звъня на адвокатите. 😄

Ми да, кви са тия бързаци!:)))))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, T.E.Lawrence каза:

Чувствам се прецакан. Букнах си връщане на 8 май догодина и някой вече е избрал място в самолета преди мен. 😄

Не бързай да се оплакваш! Може да си бил ти и да си забравил... Оня ден на пияна глава кой знае какви си ги вършил.

  • Смея се 3
Връзка към коментар
On 6/19/2019 at 11:20 PM, ven62 said:

И аз да се оплача:

Оня ден ме пратиха в един бебешки магазин - Kiddo, в Ринг мола, на м.... си,  да купя едно нещо.

Магазина толкова ми хареса, че като пренасях нещата към касата и една продавачка ме съжали и вика:

- Дайте да Ви помогна. … Ама, господине, бебешките дрешки имат размери. Вие защо все един и същ размер купувате? … Внучките Ви на една възраст ли са?

- Не, тя е само една.

 

Гърка на касата беше толкова щастлив, че му опразних магазина, че ме съпроводи до колата да натъпчем нещата в багажника.

"Бравос, най-хубавите неста купувас. Сега, в касти, всицки сте са много стастливи, особено момиценсето."

...

 

Всъщност оплакванията ми са:

1. В края на седмицата летя до Амстердам само с ръчен багаж и сега осъзнах, че трябва да купувам поне един чекиран.

2. Синът ми ще се побърка (снахата изобщо няма да я мисля) Осигурил съм за всеки ден нова премяна на принцесата за следващите три месеца.

3. Малко се притеснявам и за жена ми - като види извлечението от КК, … ама малко, тя е "по-луда" и от мен.

:girl_haha::girl_smile::yahoo:

 

 

 

Хах, ние вчера с мъжа имахме близка среща с този магазин. Имахме да убиваме 15 минути в мола, докато чакам за един час. Минаваме покрай магазина и му казвам "Ауууу, глей какви колички". И двамата бам в магазина, гледахме, тествахме, дрехи и кошари харесвахме, а плановете за още деца са ни далечни 😄

Но, да, хубав е магазинът. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, AlexandraKo каза:

Мале, Венчооо, събра ми очите, ти направо си обут!:)))

Малката принцеска да не би, да носи на дядо буквичката, аааа?Или пък, цлото именце?

Малеее, верно, голям цак!

Аз да съм на тебе, няма да Фърча с тоя самолет)))))))))

"Светлин, на дядо си Ламби" т.е. не.

Калина - Лоти!

Това Лоти не е интересно …

А Калина си е много хубаво БГ име.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , ven62 каза:

"Светлин, на дядо си Ламби" т.е. не.

Калина - Лоти!

Това Лоти не е интересно …

А Калина си е много хубаво БГ име.

 

Аха, Калина, на дядо си Венчо!:))))Елементарно, Уотсън:))))

Много хубаво име, само да не земете да и викате КалинКа.

 

Едно време, по разпределение ме пратиха у едно село, на края на света.

И там имаше санитар, бай Иван, който, като ме викнеше, звучеше, подобно на:

КамелиО, ЕмилиО и пр.

преди 5 минути , neuromancer каза:

Като кажеш "не е интересно" и на човек зорлем му стане интересно защо да не е интересно :biggrin:

Ми, той за това го и казва, че да питаме.:)))

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Едно време, по разпределение ме пратиха у едно село, на края на света.

И там имаше санитар, бай Иван, който, като ме викнеше, звучеше, подобно на:

КамелиО, ЕмилиО и пр.

Търсих една книжка в библиотеката у мамини и попадам на надпис в книжка от мой съученик : " @Саро, Честит рожден ден" Стана ми мило,мило. Сигурно си е падал по мен,а аз чак сега загрях.😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Уф, писна ми от тия начи

Никъде няма валутни курсове онлайн (освен централен курс)

Дори банката ми дето имам сметка в нея не показва курса по никакъв начин. Ще ме карат да се разкарвам...

Бях в едно бюро, при курс от Трансферуайз 3.82 ми искат 4.06 за долар, да бе да

По-добре да тегля от револют, ама ми се ще да видя банката какво ще изкара, а за целта трябва да ида до центъра...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Аmélie каза:

Получих си изравнителната сметка от техем и сега страдам тихо. Не им разбирам калкулациите и това е...

Имам чувството, че те нарочно са направени така, че нищо да не може да разбере горкият потребител.

Отказала съм се и си плащам кротко и примирено...

Връзка към коментар
6 minutes ago, AlexandraKo said:

Имам чувството, че те нарочно са направени така, че нищо да не може да разбере горкият потребител.

Отказала съм се и си плащам кротко и примирено...

И аз ще я платя, нямам особен избор. Просто не мога да разбера как имам 20% повишение в в крайното потребление (отопление на имот, сградна инсталация, подгряване на топла вода), а сметката се е повишила с 40%.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Като става въпрос за сметки, и аз тези дни се чудя, как за юни, при положение, че 10 дни нямаше никой в къщи имаме 17 кубика вода. Нормално имаме по 10, 11. И предните месеци сме имали по толкова, не е изравнена.

Връзка към коментар

Може и да ме "увикате" но важните неща в сметките на Техем, Топлофикация, Тоци и Студена вода са ми ясни.

Не ми е ясно защо хората искат всеки месец някой да им идва на крака, да отчита някакви показания, да изчислява, изравнява и т.н.

Достатъчно досадно ми е тия от Студена вода да ми идват на 3 месеца и да ми оставят бележки, пък да се обаждам, пък ...

По света (Европа) се минава един път в годината и през следващата година се плаща на база, това което си изразходил предишната. Като свърши годината изравняват (дават, взимат) и продължаваш на тази база следващата година.

Просто е.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.