Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 18 часа, Rainy каза:

Просто ми става винаги много мъчно за обикновените хора

каза принцеса @Rainy, попи една сълза в ъгълчето на окото си с предвидливо приготвената кърпичка с монограм, после шумно се изсекна и се скри във вътрешността на частния си самолет.

:agree:

Връзка към коментар

В момента сме на Ел Прат в Барселона. Сигурно има 500 човека в залата за паспортна проверка, поне два полета. Работят точно 2 гишета, пълен ужас. Отделно в залата сигурно е 32 градуса и не работи никаква вентилация.

 

Също така чакахме 10 мин в самолета защото нямаше автобусчета. 

 

22009A74-FA74-4867-B802-07110F4C833C.thumb.jpeg.ed1049a202b5c025c128d7fe506a70bc.jpeg

  • Харесвам 1
  • Шок 3
Връзка към коментар
38 minutes ago, П.Кръстев said:

В момента сме на Ел Прат в Барселона. Сигурно има 500 човека в залата за паспортна проверка, поне два полета. Работят точно 2 гишета, пълен ужас. Отделно в залата сигурно е 32 градуса и не работи никаква вентилация.

 

Също така чакахме 10 мин в самолета защото нямаше автобусчета. 

 

22009A74-FA74-4867-B802-07110F4C833C.thumb.jpeg.ed1049a202b5c025c128d7fe506a70bc.jpeg

Еха. Представи си какво им е на хората от двете гишета за паспортна проверка: “идват още навлеци-туристи”, както и на онзи човечец с черната шапка и дългия ръкав риза 😆

Напред си в опашката, не се оплаквай😉

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Август месец е така и не е проблема в гишетата, а от пътникопотока тогава. Вече 5-та година ходя август и винаги е така на пристигащи ние бахме на ръкав, но бяхме с Раян. За другия път с паспорти и няма да чакате 🤣

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, Тони каза:

Няма ток. Вие имате ли???

Два дена гладя неспирно, ама, днеска приключвам и ще остане и за вас ток.:))))))))))))))))))))))))))

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Алооооо, франсетатааа, абе, вземете си оправете времето, бе!

Какво е това, на Мон Сен Мишел, седем денЯ напред - само дъжд, че и градусите: 13-18, 12-17,11-14 и пр.⛈️🌨️

Айде, на Великия ден, сте ми отпуснали, цели 19 през деня и 14 вечерта, че и два слънчеви лъча, по някое време, измежду капките:((((🌦️

Трети ден вадя и слагам в куфара, дали да не метна и по едни гумени ботушки?:prankster:Първо, взех само летни. После, дотурих и по нещо с дълги ръкавки.После, по едно якенце, после - по още едно якенце.

По един елек, по един шал, по едни затворени обувки.

Стигнах да овчите кожуси...Така мразя да ми е студено:(((

Имам една съученичка, дето живее в Ланьон и като ми разправяше, че през август е студено, все си мислех, че така говори, щот е зиморничава и преувеличава.

Пък те, такова си го пускали по принцип:))))Френска им работа, не знаят ли, че е лятооо!

 

  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , AlexandraKo каза:

Алооооо, франсетатааа, абе, вземете си оправете времето, бе!

Какво е това, на Мон Сен Мишел, седем денЯ напред - само дъжд, че и градусите: 13-18, 12-17,11-14 и пр.⛈️🌨️

Айде, на Великия ден, сте ми отпуснали, цели 19 през деня и 14 вечерта, че и два слънчеви лъча, по някое време, измежду капките:((((🌦️

Трети ден вадя и слагам в куфара, дали да не метна и по едни гумени ботушки?:prankster:Първо, взех само летни. После, дотурих и по нещо с дълги ръкавки.После, по едно якенце, после - по още едно якенце.

По един елек, по един шал, по едни затворени обувки.

Стигнах да овчите кожуси...Така мразя да ми е студено:(((

Имам една съученичка, дето живее в Ланьон и като ми разправяше, че през август е студено, все си мислех, че така говори, щот е зиморничава и преувеличава.

Пък те, такова си го пускали по принцип:))))Френска им работа, не знаят ли, че е лятооо!

 

Алекс, гледай микроклимата- географските координати и близостта на океана. И прогнозата.

Аз през един април такъв студ брах в Париж, че карах само по дънки и зимно яке (чуждо). Леките ми фръц фръц дрешки така и не излязоха от куфара.

Да изкарате хубаво пътуването и празника ти!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Дани Магелани каза:

Алекс, гледай микроклимата- географските координати и близостта на океана. И прогнозата.

Аз през един април такъв студ брах в Париж, че карах само по дънки и зимно яке (чуждо). Леките ми фръц фръц дрешки така и не излязоха от куфара.

Да изкарате хубаво пътуването и празника ти!

Гледам аз, гледам, ама те не се засрамват:(((

Пък съм взела хотел с басейн, че сър Антъни се надява и на плаж:)))))

преди 2 минути , bad kid каза:

http://www.meteofrance.com/previsions-meteo-france/le-mont-saint-michel/50170

Тук прогнозата е по-оптимистична...

https://www.meteoblue.com/bg/времето/14-дневна/Мон-Сен-Мишел_Франция_7522158

 

Аз гледам тук, но ти благодаря, ще се преместя! При тебе има слънце:)))

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

@AlexandraKo, преди 5 години бяхме по същите места, по същото време и аз бях много учудена от температурите. Бяха все около 20 градуса.

Обаче, мисля, че като види кой идва, времето ще се оправи и ще пекне топло слънце! 😀

Весело изкарване по тези красоти!

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , alienad каза:

@AlexandraKo, преди 5 години бяхме по същите места, по същото време и аз бях много учудена от температурите. Бяха все около 20 градуса.

Обаче, мисля, че като види кой идва, времето ще се оправи и ще пекне топло слънце! 😀

Весело изкарване по тези красоти!

 

Дето викаше баба ми: “ от твоите уста, в Божиите уши!” Само да не вали.

Благодаря ти! То е ясно, че ще приятно. Ние много обичаме да си пътуваме двамата, спокойно, без бързане. Преди все водехме приятели с нас, с годините установихме, че сами ни е най- добре. И чакаме с нетърпение да се скрием:)))))

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, AlexandraKo каза:

Алооооо, франсетатааа, абе, вземете си оправете времето, бе!

Какво е това, на Мон Сен Мишел, седем денЯ напред - само дъжд, че и градусите: 13-18, 12-17,11-14 и пр.⛈️🌨️

Айде, на Великия ден, сте ми отпуснали, цели 19 през деня и 14 вечерта, че и два слънчеви лъча, по някое време, измежду капките:((((🌦️

Трети ден вадя и слагам в куфара, дали да не метна и по едни гумени ботушки?:prankster:Първо, взех само летни. После, дотурих и по нещо с дълги ръкавки.После, по едно якенце, после - по още едно якенце.

По един елек, по един шал, по едни затворени обувки.

Стигнах да овчите кожуси...Така мразя да ми е студено:(((

Имам една съученичка, дето живее в Ланьон и като ми разправяше, че през август е студено, все си мислех, че така говори, щот е зиморничава и преувеличава.

Пък те, такова си го пускали по принцип:))))Френска им работа, не знаят ли, че е лятооо!

 

Ние като ходихме из Европа тази година юни месец по същия начин. Прогнозата беше едни студове, едни дъждове...и аз като помъкнах едни палта, добре, че бяхме с колата. А то жега, ама жега, само дето ги мъкнах. И капка дъжд нямаше. Всяка вечер гледам прогнозата - дъжд, и викам на моите мъже, вадете връхните дрехи и дъждобраните. На другия ден слънце и жега. Пукнаха ме да ме майтапят.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На нас ни се случи същото по Скандинавско, преди две лета.

Само дебели дрехи бях повлякла, а  времето си беше топло, на моменти горещо.Даже, в Берген, дето все вали дъжд, изкарахме цели два дни жега и без да капне.

Да де, ама пък, ако им се сбъдне прогнозата, па ние по джапанки, пак не става.:(((

Навзех и за топло, и за студено, пък ще видим.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И отново да се оплача от А1. Изтичал ми бил договора и ми се обаждат с предложения. Разбираме се за нов двугодишен договор със същите условия, но с 15% отстъпка в таксите. Пристига днес въпросния договор по куриер и аз установявам, че е просто един анекс към вече съществуващия, без никакви отстъпки и никаква разлика. Чудя се за какво плащат заплати на хора да водят подобни дълги разговори, плащат куриерски услуги, като това можех да го направя и в офиса. Разликата беше, че в офиса нямало начин да получа отстъпката, която така или иначе не получих.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Ето затова им обясних, че преди да ме притискат да подпиша нов договор трябва да ми дадат време да го прочета и една девойка от call-центъра им на дълго и широко ми обясни, как нямали такава практика и ако не съм съгласна с вече подписания от мен договор, можело да им го върна в 14-дневен срок 🤣

И такава била практиката на всички мобилни оператори.

Ами ако е такава, това е лоша практика.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Lyubina каза:

Ето затова им обясних, че преди да ме притискат да подпиша нов договор трябва да ми дадат време да го прочета и една девойка от call-центъра им на дълго и широко ми обясни, как нямали такава практика и ако не съм съгласна с вече подписания от мен договор, можело да им го върна в 14-дневен срок 🤣

И такава била практиката на всички мобилни оператори.

Ами ако е такава, това е лоша практика.

Да, това с 14 дневния срок и на мен ми го казаха. Подпиши сега, после го прочети на спокойствие във вас, и ако не ти харесва го откажи в офис. Да бе, да.

Връзка към коментар

При мен беше по-голям абсурд, появи ми се изгодно предложение в профила онлайн, оня от колцентъра ми обяснява, че не можел да ми предложи такава оферта. Взех това онлайн, после няколко човек продължаваха да ми се обаждат с предложения. 😄 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.