Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Оплаквам се от NET1: изпратихме он-лайн заявка, обадиха се и казаха че не знаят дали има техническа възможност в квартала. Обещаха "обследване". Миналата неделя ми звъннаха да кажат, че минал екип и няма проблем, да ходим в офис да подпишем договор.

Отидохме. Човекът в офиса казва, ама то не е много сигурно, но ... няма проблем, ето договора, нещата ще станат. Подписахме.

В петък звънят : "Къде сте Ве, отворете да огледаме, че не знаем може ли да се прекара при вас"

ШАШ! Пък ние сме на работа, не сме предупредени за подобно посещение.

След малко пак звънят - а, няма проблем, ходихме до мазетата, има възможност.

Днес пристигнали у дома и казали на мъжа ми, че могат да прекарат само нет, за телевизия да чакаме незнайно кога, щото трябвало да се копае.

 

Е.... :dash1:💣

  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , Яничка каза:

Купих си най-скъпият билет ever. 295 лв. до Барселона. Еднопосочен. На слизане мисля да избродирам на седалката "К*р за Wizz" 🙂

За тия пари още на гейта може да се появиш с огромен гоблен със същият надпис 😛

 

  • Смея се 6
Връзка към коментар
21 minutes ago, Яничка said:

Купих си най-скъпият билет ever. 295 лв. до Барселона. Еднопосочен. На слизане мисля да избродирам на седалката "К*р за Wizz" 🙂

Големи проблеми ни чакат заради твоята необмислена постъпка:

- голяма годишна печалба за Уиз ... от което следва:

- разпределен голям дивидент ... от което следва:

- стачки на служителите за по-високи заплати, защото:

- те работят, а взимат малко, а акционерите не работят, а взимат много ..

Така, че не знам за кого ще е К*ра 😉  ...

Връзка към коментар

Случи ми се да ми изкопират дословно част от текст от пост в личния ми блог, да го представят за тяхна информация и да го публикуват във фейсбук група за пътувания. Далеч съм от мисълта, че имам невероятен талант да пиша, но за първи път някой ме копира така и представя текста за негов, и не е приятно. Направих учтив коментар към господина, че е редно да спомене от къде е информацията, но не мисля, че това ще се случи, и според мен изобщо не осъзнава, че е направил нещо нередно. 😞

  • Харесвам 1
  • Шок 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 20.08.2019 г. в 19:01, Яничка каза:

Купих си най-скъпият билет ever. 295 лв. до Барселона. Еднопосочен. На слизане мисля да избродирам на седалката "К*р за Wizz" 🙂

Не с лошо... Пише се К(eep) Y(ourself) P(ositive)... 👻

Ама ако оня билет до Хаваите е бил по-евтин, то ти си магеланска богиня, която заслужава жертвоприношения 👽

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
On 8/20/2019 at 12:26 PM, georgebg said:

Големи проблеми ни чакат заради твоята необмислена постъпка:

- ...

Така, че не знам за кого ще е К*ра 😉  ...

Както ние много добре знаем, няма ненаказано добро...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На ‎20‎.‎8‎.‎2019‎ г. в 19:01, Яничка каза:

Купих си най-скъпият билет ever. 295 лв. до Барселона. Еднопосочен. На слизане мисля да избродирам на седалката "К*р за Wizz" 🙂

Половината стюардеси и всичките стюарди ще искат да си малко по-конкретна.

 

Което ме подсети за вица със студентката в курса по анатомия и … влака за Враца...

:wink::grin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, master_of_germs каза:

Не с лошо... Пише се К(eep) Y(ourself) P(ositive)... 👻

Ич не съм Positive....2 дни след моята велика покупка цената падна с 50 лв./човек 🙂

Връзка към коментар
преди 15 минути , Яничка каза:

Ич не съм Positive....2 дни след моята велика покупка цената падна с 50 лв./човек 🙂

Ами то това е защото с този билет вече са си избили разходите за полета... Значи цената още се пада 🙂 Споко, на всички ни се е случвало подобно нещо. Затова най-добре е да се взимат полети до 1 евро или пък да не се гледа назад. Или пък да сменят с малко часа на полета, Wizz кредит с 20% бонус, нов по-евтин билет 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , Яничка каза:

Ич не съм Positive....2 дни след моята велика покупка цената падна с 50 лв./човек 🙂

Добре де, купи и от по-евтините, да ти мине 🙂

В интерес на истината, и хора, които купуват билети по 20 лева, също викат "К*р за Wizz" 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 1 час, Яничка каза:

Ич не съм Positive....2 дни след моята велика покупка цената падна с 50 лв./човек 🙂

Хич да не ти пука.  + - 100 Евро - нито ще обеднееш, нито забогатееш чувствително.

Направи си една съвсем груба рекапитулация - колко си спечелила само от присъствието си във форума (и то чисто финансово)

Аз така правя като се набутам някъде.

При това изобщо не се опитвам да измеря емоционалните, интелектуалните (доколкото ги имам :grin:) и ползите за общата ми култура.

:biggrin:

  • Харесвам 12
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , tch каза:

?

Курса по анатомия на човешкото тяло бил воден от един много циничен професор. 

Поредната лекция била за мъжките полови органи и той се отплеснал какви пениси бил виждал, на какви хора с 'Ей такива к--ове…" бил правил прегледи, хернии, … но най бил впечатлен от Гошо от Враца, с толкова голям к-р бил тоя Гошо, че … и се впуснал в подробности.

Една студентка не издържала на простотиите, станала от банката, припряно започнала да си прибира нещата и демонстративно тръгнала да си излиза от лекцията.

Професора я погледнал и казал:

- Но, колежке, за къде сте се разбързали, … имате време, … влакът за Враца е чак в 4 часа.

 

---------

Участието на влак във вица показва колко е стар. :biggrin:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

За втори път правя една и съща грешка. В Гърция искам да си купя малка бутилчица узо. Решавам да пробвам по-непозната марка, че и с евро отгоре, а се оказва ракия🤨, при това по-гадна от евтина купешка българска🤪. Защо ги слагат тези ракии на щанда между узото😆?

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искам да се оплача от Пейпал и нов вид скам.

Продадох си аз лаптопа в Англия по иБей - всичко точно оня го получи, но после се оплакал в полицията в Англия, че някой друг му използвал акаунта и платил вместо него, така ми блокираха едни хубави 500Евро и му ги върнаха Пейпал ей така от раз без да ме изслушват. Един вид обвиняват ме, че съм участвал в измамата и няма да ми върнат и лаптопа. 

Не бих ги използвал вече за нищо друго свен за покупка на самолетни билети.

  • Шок 8
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 9.09.2019 г. в 22:32, ДиянаВ каза:

За втори път правя една и съща грешка. В Гърция искам да си купя малка бутилчица узо. Решавам да пробвам по-непозната марка, че и с евро отгоре, а се оказва ракия🤨, при това по-гадна от евтина купешка българска🤪. Защо ги слагат тези ракии на щанда между узото😆?

Ами то затова на узото си пише узо, на ракията - ципуро.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
2 hours ago, Zaro said:

Ами то затова на узото си пише узо, на ракията - ципуро.

Кой да чете, а и тази ракийка беше посредата на бутилките узо. Оставих я подарък на хазяйката с един пъпеш🙂. Е пъпеш с узо по-добре върви🙂

Връзка към коментар
На 23.08.2019 г. в 12:23, Goal & Boss каза:

Добре де, купи и от по-евтините, да ти мине

Точно това направих на летището в Каламата. Взех си две кенчета Mythos за по 3.50 евро едната, защото бях жаден и уморен след 200 км каране. И чак тогава видях, че във freeshop-а имат 1 стек от 6 кенчета за 5.80 евро, при това - в хладилник. Взех ги и тях. Така цената на първите две изпити падна на 1.60 евро всяка.

  • Харесвам 3
  • Смея се 10
Връзка към коментар
3 minutes ago, Zaro said:

Обаче другите 6 са поскъпнали...😐

Според мен преобладава мисълта за падналата цена на първите две. Много ми хареса тази схема. Ще я прилагам😁

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Сега като стана дума - и  аз си направих моя сметка - като не пътувах до Каламата, съм спечелил първо 2х0.99=1.98€, които щях да дам за самолетни билети, а както разбирам сега -и още  2х3.50 +5.80=12.80€ които щях да дам за бира, или общо 14.78€. :lol:   Не е никак зле, при положение, че не съм си мръднал пръста за тия пари! :grin: 

Сега се чудя за какво да ги похарча :rolleyes: ..., идеи? 

  • Харесвам 1
  • Смея се 17
Връзка към коментар
преди 2 минути , Фичо каза:

Сега като стана дума - и  аз си направих моя сметка - като не пътувах до Каламата, съм спечелил първо 2х0.99=1.98€, които щях да дам за самолетни билети, а както разбирам сега -и още  2х3.50 +5.80=12.80€ които щях да дам за бира, или общо 14.78€. :lol:   Не е никак зле, при положение, че не съм си мръднал пръста за тия пари! :grin: 

Сега се чудя за какво да ги похарча :rolleyes: ..., идеи? 

 

Заповядай в Пловдив 😄 Ще ти стигнат да си платиш автобусите. 

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.