Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 44 минути , Фичо каза:

Сега като стана дума - и  аз си направих моя сметка - като не пътувах до Каламата, съм спечелил първо 2х0.99=1.98€, които щях да дам за самолетни билети, а както разбирам сега -и още  2х3.50 +5.80=12.80€ които щях да дам за бира, или общо 14.78€. :lol:   Не е никак зле, при положение, че не съм си мръднал пръста за тия пари! :grin: 

Сега се чудя за какво да ги похарча :rolleyes: ..., идеи? 

Дръж си ги, като “ Фичо кредит”/ копнато от Уиз-овете/:)))))), ама следи, да не им мине срокът.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 46 минути , Фичо каза:

Сега като стана дума - и  аз си направих моя сметка - като не пътувах до Каламата, съм спечелил първо 2х0.99=1.98€, които щях да дам за самолетни билети, а както разбирам сега -и още  2х3.50 +5.80=12.80€ които щях да дам за бира, или общо 14.78€. :lol:   Не е никак зле, при положение, че не съм си мръднал пръста за тия пари! :grin: 

Сега се чудя за какво да ги похарча :rolleyes: ..., идеи? 

Теоретично парите, които си изкарал, могат да са и повече, ако допуснем, че този път би си купил място и куфар. За други екстри не искам и да си помислям.

 

Сещам се за вица, в който един пияница разсъждавал:

- Ех, колко пари щях да имам, ако не пиех толкова много. Тогава поне щях да си пия колкото ми душа иска.

 

Та и ти (всички тук) така, ама с пътуванията.

  • Харесвам 4
  • Смея се 6
Връзка към коментар
1 hour ago, Фичо said:

Сега като стана дума - и  аз си направих моя сметка - като не пътувах до Каламата, съм спечелил първо 2х0.99=1.98€, които щях да дам за самолетни билети, а както разбирам сега -и още  2х3.50 +5.80=12.80€ които щях да дам за бира, или общо 14.78€. :lol:   Не е никак зле, при положение, че не съм си мръднал пръста за тия пари! :grin: 

Сега се чудя за какво да ги похарча :rolleyes: ..., идеи? 

Ще те разочаровам, но аз купих 3 билета за 1.95 т.е по шейсет и пет евроцента билета, защото реших да ползвам edreams 😉 . Така възможната ти "печалба" пада ...

Но пък за да не получиш сърцебиене и да нося вина цял живот 😉, ще споделя че след кацането нещата т.е. разходите рязко се промениха, а в средата на седмицата придобиха експоненциална форма, след като се присъедини неочакван спонсор (докъде стигнах, сина ми да ми е спонсор 🙄) . Та няма да кажа за 7 дена колко изхарчихме 🙂 , но ти би спестил потенциално над 2к ойро ... Така че разумно си ги харчи тези спестени средства и да не вземеш, сега от потенциална радост пак да получиш нещо сърцебиене ...

 

Връзка към коментар
преди 12 часа, master_of_germs каза:

А с влак и за биричка ще останат 😉 

Па, ако направи и едно трекче до тука, ще остане под пари:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 19 часа, домосед каза:

Точно това направих на летището в Каламата. Взех си две кенчета Mythos за по 3.50 евро едната, защото бях жаден и уморен след 200 км каране. И чак тогава видях, че във freeshop-а имат 1 стек от 6 кенчета за 5.80 евро, при това - в хладилник. Взех ги и тях. Така цената на първите две изпити падна на 1.60 евро всяка.

Хм, извинявай, може да те подразня с коментара си, ама ако беше купил два стека, че и три, нещата щяха да са къде-къде...! А и @Фичо щеше повече да спести.

Минали сте се и двамата!

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , Goal & Boss каза:

може да те подразня

Не можеш. Имаше само един стек. Разбира се, че щях да изкупя всички налични, ако бяха повече

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Леле, @Фичо, скиваш ли кво става! Обаче няма да оставим работата така! Аз скоро ще пътувам, кажи с колко да допринеса за твоето спестяване и не бери грижа! :grin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Goal & Boss каза:

Аз скоро ще пътувам, кажи с колко да допринеса за твоето спестяване и не бери грижа! :grin:

Колкото и да е, важното е да е от сърце! :grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Вчера при кацане в София държах в себе си книга (биографията на Шумахер) и още нещо. От движението книгата ми се изплъзна и падна на пода. Изчаках да спре самолета, за да я потърся под седалките. За моя изненада книгата никъде не се намери, а гледах старателно, защото книгата не е моя. Стюардите също не намериха.

Ще мина днес да купя една, но такова нещо не ми се беше случвало до сега...

 

  • Шок 10
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Това ме подсеща за моя история, която винаги ме развеселява. Преди 4 години юни в Прага на едно корабче ми изгоряха раменете и лицето. Приятелката ми си купи бански от там. Хората дори нямат излаз на море😆 и идват към нашето.

Връзка към коментар
преди 34 минути , bad kid каза:

не знам дали се оплаках, че не пуснаха билети по 99 цента за септември за Каламата, та платих 6 пъти повече, а пък кодът на резервацията беше KUR*4Y.

Малииии, голям харч си направил!:yahoo:

Ама па, в замяна,  ти се е случил готин код.:yahoo:

преди 29 минути , akair каза:

ПНР-ът ти напомня да keep yourself recharged 🙂

Твоето е KYR😉

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , AlexandraKo каза:

Малииии, голям харч си направил!:yahoo:

😉

 

ми не е 'магеланско' 😁

 

но па се радвам, че не отидох лятото, щото сега беше до към 30 градуса, в събота стигна към 33 и не се търпеше на слънце, представям си юли, август 36-37 градуси кат стане 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, bad kid said:

 

ми не е 'магеланско' 😁

 

но па се радвам, че не отидох лятото, щото сега беше до към 30 градуса, в събота стигна към 33 и не се търпеше на слънце, представям си юли, август 36-37 градуси кат стане 

Август си беше перфектно - 30-32 градуса, беше доста по-поносимо от София по същото време т.е. след това 🙂 

Връзка към коментар
преди 3 часа, bad kid каза:

не знам дали се оплаках, че не пуснаха билети по 99 цента за септември за Каламата, та платих 6 пъти повече, а пък кодът на резервацията беше KUR*4Y.

С тоя PNR... Некой те е дебнал и нарочно ти го е дал.

Тва е лично, да знаеш!

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 20 минути , Фичо каза:

Започна учебната година и трафикът (в София) си *** ****та :wacko:

Ако ще ти стане по-добре, у Филибето е същата работа. Сичкото ученик или самО  се вози, или го возят, ужас е движението!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.