Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 35 минути , Фичо каза:

Започна учебната година и трафикът (в София) си *** ****та :wacko:

А, шофьорите на автобусите карат по-бързо (когато им се отвори възможност) и все едно возят чували с картофи. Броят на свирканията също се увеличи драстично.

Връзка към коментар
2 minutes ago, Граф Вронски said:

Броят на свирканията също се увеличи драстично.

Празник е все пак!

В тази връзка- да се честити всички именици! Бъдете здрави и Вярата, Надеждата, Любовта и Мъдростта да са част от всеки ваш ден!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Ей така за две минути е много досадно да платиш 1€ повече за паркинг. Това ми е рекорда за сега, като предишния ми беше на паркинга на Т2 на Летище София и беше 3 минути, за които платих 3 лв. отгоре. В крайна сметка има все още възможности за подобрение, като максимума, който може да се постигне е една минута.  

 

InkedIMG_5419_LI.jpg.c62f49b43597b995b9e25b32c79d85d7.jpg

Връзка към коментар

Абе да не се хваля, ама като бяхме до Lago di Braies там поседяхме няколко минути. Като отидох на машинката тя ми каза, че съм седял малко и мога да излизам безплатно. Но като отидох на бариерата ми светна да се върна и да платя. 6 евро. Та толкова е моята щета за може би няколко секунди пресрочване на предишната граница 🙂

  • Шок 1
Връзка към коментар

Сега се сетих за една случка преди много години

Бях с кола в Монако, и ми останаха точно франкове да платя паркинга. Обаче на излизане нещо машината запече, трябваше да викам съпорта, и докато се оправим се оказа, че трябва да платя повече (които естествено ги нямах), и трябваше да търся бюро да сменя италиански лири (в неделя), естествено не намерих и смених на някакъв автомат, който пък най-безсрамно ме излъга... И оттогава не искам да чуя за Монако (и съм голям фен на еврото като обща валута)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Явно и това е част от житейския път на всеки човек. 

Ми и аз съм на толкова и до сега не ми се е случвало... на едни роднини над 80 им се наложи за пръв път тази година и понеже аз се занимавах с всичко те непрекъснато ми повтаряха, че мислели, че точно на тях нямало да им се случи... та въпрос на житейски път предполагам.

 

Иначе бързо да мине всичко ти пожелавам и много да не се опознавате със здравната ни система по принцип, че има много неща, които не са хич лицеприятни. 
 

Връзка към коментар
преди 39 минути , Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Явно и това е част от житейския път на всеки човек. 

Бързо оздравяване! И да нямаш повече подобни проблеми!

Връзка към коментар
преди 42 минути , Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Явно и това е част от житейския път на всеки човек. 

Поболяхме те с тия календари, ей!

 

Дано е нещо дребно, за което си влязъл, и да мине бързо.

Връзка към коментар
преди 59 минути , Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Я

Оффф, хич не са приятно място тия заведения, ама понякога се налага. 
Айде бързо излизане и да не се заглеждаш много по сестричките :grin:

Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Явно и това е част от житейския път на всеки човек. 

Дано не е нещо сериозно и бързо да те пуснат! 🤞🤞🤞

Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Явно и това е част от житейския път на всеки човек. 

Бързо оздравяване  и ти пожелавам да не ти се налага да влизаш отново.

Връзка към коментар
преди 1 час, Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Явно и това е част от житейския път на всеки човек. 

Дано да е за последно! Бързо оздравяване.

Връзка към коментар

Мерси за пожеланията. Не би трябвало да е нещо сериозно, но следят някакви показатели на сърцето, а утре ще имам коронарография...май така написано звучи сериозно, но аз днес се чувствам несравнимо по-добре. Интересно, че втори човек предполага че това е свързано с календарите 🙂

 

Иначе използвам периода за почти хибернационна почивка, нещо от което отдавна имам нужда. Сложил съм си и лична мисия да гледам максимално траш телевизия. Днес избухнах със "Съдебен спор", "Съдби на кръстопът", а между тях имаше някакъв тъп филм. Сега гледам "Денят на независимостта" и мисля че мисията я изпълнявам!

  • Харесвам 12
  • Шок 3
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

@Георги - бързо оздравяване и дано изследванията са ок. 
 

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

Не съм вярвала, че ще ми се случи, защото винаги съм много внимателна. Цяла седмица ходя по лекари и болници, и имам ужасяващо главоболие. Другата седмица ще почивам. Пробвах да се върна на работа на 4-ия ден след удара - огромна грешка...

  • Шок 7
Връзка към коментар

Добре де, малко да ви поразсея от лошите мисли, ще ви се "похваля", че току що платих близо 500 лв. за билети на Wizz до Бари барабар с членство, което много не ме вълнува... Това понеже бях забравил, че съм обещал да ходим там (отново) по някакви сантиментални причини, които също не помня... Не че е толкова зле за в последния момент, но просто имам чувството, че съм направил нещо толкова еретично, колкото да направя дарение на столичния градски транспорт например... 

 

Смятам обаче да си вирна носа, даже може и костюм (ама по-casual) да си сложа за полета и да гледам страшно надменно и много от високо останалите в самолета, да си знаят, че аз за разлика от тях съм "баровец", а не просто обикновен "балък". 🤨

 

PS: Само някой да ми се присмее после ще го намеря във форума и ще му отмъстя използвайки намалението, че ъпгрейдват Георги... да знаете! :grin: 

 

PS2: Георги пробвай там и Игри на волята, Фермата, Маскирания певец, България търси талант... това е всичко junk food така да се каже и ще ти държи толкова дълго, че едва ли повече ще си позволиш да се разболееш отново... :nea:


 


        

  • Харесвам 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.