Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 1 час, Травеолани каза:

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

Не съм вярвала, че ще ми се случи, защото винаги съм много внимателна. Цяла седмица ходя по лекари и болници, и имам ужасяващо главоболие. Другата седмица ще почивам. Пробвах да се върна на работа на 4-ия ден след удара - огромна грешка...

Бързо възстановяване!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

Иначе използвам периода за почти хибернационна почивка, нещо от което отдавна имам нужда. Сложил съм си и лична мисия да гледам максимално траш телевизия. Днес избухнах със "Съдебен спор", "Съдби на кръстопът", а между тях имаше някакъв тъп филм. Сега гледам "Денят на независимостта" и мисля че мисията я изпълнявам!

Ейй, това какви непоправими щети на психиката може да донесе.... Надявам се всичко да е наред и просто да точат здравната каса! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Adventurer каза:

ще ви се "похваля", че току що платих близо 500 лв. за билети на Wizz до Бари барабар с членство

Аз ако дам толкова пари за билети до Бари, директно отивам при Георги, ама на по-горния етаж, в интензивното.

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 11 часа, Травеолани каза:

@Георги - бързо оздравяване и дано изследванията са ок. 
 

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

Не съм вярвала, че ще ми се случи, защото винаги съм много внимателна. Цяла седмица ходя по лекари и болници, и имам ужасяващо главоболие. Другата седмица ще почивам. Пробвах да се върна на работа на 4-ия ден след удара - огромна грешка...

Да премине бързо и без никакви последици!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Цитат

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

@Травеолани, това твоето ми напомня на един епизод преди близо 10-на години, когато успях да си счупя преден зъб, опитвайки се да си вляза в колата. И аз не повярвах, като ми се случи.... беше толкова студено, и аз много бързах, че трябваше да водя девойката на кандидатстуденски изпит 😀 

Стават такива неща, само бързо да минават!

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Lyubina каза:

@Травеолани, това твоето ми напомня на един епизод преди близо 10-на години, когато успях да си счупя преден зъб, опитвайки се да си вляза в колата. И аз не повярвах, като ми се случи.... беше толкова студено, и аз много бързах, че трябваше да водя девойката на кандидатстуденски изпит 😀 

Стават такива неща, само бързо да минават!

Ай, неприятно!

И аз много бързах и беше тъмно, и след като се ударих се качих в колата и потеглих. Добре че от магазина до вкъщи е 1 минута с колата. Ще почивам тази седмица и дано минава това главоболие! 

Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Да премине бързо и без никакви последици!

Благодаря 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Goal & Boss каза:

Аз ако дам толкова пари за билети до Бари, директно отивам при Георги, ама на по-горния етаж, в интензивното.

Сигурно и така става, но аз по-философски ги приемам нещата, ще добавя раздел филантропия във CV-то си и там ще пиша "подкрепа за развитието на общественото въздухоплаване в слабо развити райони", а в приложението ще добавя банково извлечение (то и без това ще набъбне сега с груповото членство и най-накрая ще разходя всички роднини и приятели из Европа, което все отлагах...), избрани снимки от ключови места на Терминал 1 и даже на някоя циганска махала за по-голяма достоверност.


И като казах това се сетих, че се сблъсках с една много иновативна циганска сватба преди време и даже сега съжалявам, че не се сетих по-рано да я пусна за календарите нищо, че съм опозиция щеше да внесе интересен и напълно автентичен нюанс. Съжалявам, че нямам звук, но докато я гледате си пуснете ето това горе-долу ще ви се получи атмосферата, така звучеше цялата улица.
 

gpsw.png.a5aa7a446a89f6535a77c18558c7a882.png

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 13 часа, Травеолани каза:

@Георги - бързо оздравяване и дано изследванията са ок. 
 

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

Не съм вярвала, че ще ми се случи, защото винаги съм много внимателна. Цяла седмица ходя по лекари и болници, и имам ужасяващо главоболие. Другата седмица ще почивам. Пробвах да се върна на работа на 4-ия ден след удара - огромна грешка...

Скоро да се възстановяваш!Чета с интерес пътеписите ти,радваш ме много!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 часа, Травеолани каза:

@Георги - бързо оздравяване и дано изследванията са ок. 
 

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

Не съм вярвала, че ще ми се случи, защото винаги съм много внимателна. Цяла седмица ходя по лекари и болници, и имам ужасяващо главоболие. Другата седмица ще почивам. Пробвах да се върна на работа на 4-ия ден след удара - огромна грешка...

Бързо оздравяване! Почини си малко, помисли за ново калифорнийско приключение (беше истинско удоволствие да чета за него) и ще мине неусетно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Травеолани каза:

@Георги - бързо оздравяване и дано изследванията са ок. 
 

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

Не съм вярвала, че ще ми се случи, защото винаги съм много внимателна. Цяла седмица ходя по лекари и болници, и имам ужасяващо главоболие. Другата седмица ще почивам. Пробвах да се върна на работа на 4-ия ден след удара - огромна грешка...

Много неприятно. Бързо въстановяване. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Георги надявам се всичко да е наред и бързо да излезнеш от болницата.

Аз пък за малко да ти "правя компания".Нападна ме една 

каракачанка и се разминах само с разкъсани дънки ,чорап и отбелязани зъби на ахилеса,разминах се на косъм от разкъсването му.Малкия дявол дето се казва

  • Харесвам 1
  • Шок 8
Връзка към коментар
На 6.10.2019 г. в 18:35, Георги каза:

Мерси за пожеланията. Не би трябвало да е нещо сериозно, но следят някакви показатели на сърцето, а утре ще имам коронарография...май така написано звучи сериозно, но аз днес се чувствам несравнимо по-добре. Интересно, че втори човек предполага че това е свързано с календарите 🙂

 

Иначе използвам периода за почти хибернационна почивка, нещо от което отдавна имам нужда. Сложил съм си и лична мисия да гледам максимално траш телевизия. Днес избухнах със "Съдебен спор", "Съдби на кръстопът", а между тях имаше някакъв тъп филм. Сега гледам "Денят на независимостта" и мисля че мисията я изпълнявам!

Симулант, значи 😉 (като в "Храбрият войник Швейк") 😀.

Бързо да се оправяш!

Връзка към коментар
На 6.10.2019 г. в 5:28, Георги каза:

На 37 години за сефте влизам в болница. Явно и това е част от житейския път на всеки човек. 

 

преди 22 часа, Травеолани каза:

@Георги - бързо оздравяване и дано изследванията са ок. 
 

И аз да се оплача - ударих си главата в колата и имам мозъчно сътресение :(.

Не съм вярвала, че ще ми се случи, защото винаги съм много внимателна. Цяла седмица ходя по лекари и болници, и имам ужасяващо главоболие. Другата седмица ще почивам. Пробвах да се върна на работа на 4-ия ден след удара - огромна грешка...

Абе, какво правите?

За малко да ви оставя и вие, какви сте ги натворили!

Шегата настрана, но и двамата , обърнете сериозно внимание на проблема. И друг път съм казвала, че в медицината има една максима:” по - добре, да се направят няколко излишни неща, отколкото, да се пропусне едно, но важно.”

Бързо да мине всичко, пожелавам и на двамата!

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Благодаря @EliNik, @Роми и @AlexandraKo
Роми - в момента нямам капацитет да мисля за друго пътуване, главоболието е ужасно, ограничила съм до минумум екранното време. Живот и здраве като се възстановя продължавам с подготовката за Кауаи :).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 23 часа, Adventurer каза:

Смятам обаче да си вирна носа, даже може и костюм (ама по-casual) да си сложа за полета и да гледам страшно надменно и много от високо останалите в самолета, да си знаят, че аз за разлика от тях съм "баровец", а не просто обикновен "балък". 🤨

 

Като допълнение ти препоръчвам да вземеш ръчен багаж извън размерите и демонстративно да отидеш да си платиш за него на гишето преди бординга. Ама не да чакаш да те хванат, а ей така, доброволно! - "Здравейте, багажът ми е извън нормата и искам да си платя." Допълнителни баровски точки, които топлят много повече от всеки кешбек по ДСК Уиз. Груповото членство е било грешка обаче, губиш точки от него. 

преди 23 часа, Adventurer каза:

PS2: Георги пробвай там и Игри на волята, Фермата, Маскирания певец, България търси талант... това е всичко junk food така да се каже и ще ти държи толкова дълго, че едва ли повече ще си позволиш да се разболееш отново... :nea:

 

Мерси, пробвам ги. Новинарска емисия май не мога да си причиня обаче, целта ми е да не затормозявам мозъчни клетки, а новините са противопоказни. В търсенето на талант пък даваха един пич, който беше поканен и от фирмата, в която работя да забавлява децата на служителите с научни експерименти. Як е!

А и вчера вечерта развалих терапията с "Опасен чар" и "Гравитация" 😞 

 

@Травеолани - Sister in arms 🙂 

 

Коранографията мина добре, така постфактум даже ми беше любопитно, въпреки че трябваше да лежа като мумия и мятах към екрана само с периферното зрение. Инфаркт е тотално изключен, а те това търсеха, дори от малките артерии няма никакви запушвания. Сега диагнозата е инфекция, предизвикана най-вероятно от нещо друго, която ще се бори с една шепа хапчета. Не са го потвърдили официално, но очакването е утре да ме изпишат. 

 

Абе нали се сещате разни куизи по сайтовете, например познайте тая картина дали е на Леонардо или Микеланджело. Или това карта на Суринам или Гаяна е и т.н. Тия дни си помислих за подобен тест - болнична или самолетна храна има на снимката...

Редактирано от Георги
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 16 минути , Георги каза:

А и вчера вечерта развалих терапията с "Опасен чар" и "Гравитация"

Ха-ха, и аз съвсем същата програма - единият за 36-ти път, другият - за първи.  (апропо - то бива научна недостоверност, ама тия Куарон съвсем са се изхвърлили :grin:
 

преди 16 минути , Георги каза:

Инфаркт е тотално изключен, а те това търсеха, дори от малките артерии няма никакви запушвания.

Това е добре! 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.