Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 часа, wilks каза:

Колко "толкова" далеч, примерно? 😜

 

Vancouver - Ushuaia 7966 mi

906049656_Vancouver-Ushuaia.jpg.93afb4929c1145cb67b4e3d9f4dbb9af.jpg

 

Sofia - Ushuaia 8590 mi

1984927797_Sofia-Ushuaia.jpg.38a9cb9a0ed1bd4ec584e1788f1929fa.jpg

 

Освен, ако 600 мили по-малко в сравнение със София (около час разлика полетно време със самолет), е това "толкова", твърдението донякъде може и да се приеме за валидно :smile:

 

....

Въпрос на липса на информираност. Сега ако кажеш, че нямат и по-удобни полети от нас, съвсем ще лишиш от смисъл цял мой пост. Добре че са ми много 🙂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 8 часа, neuromancer каза:

Може да погледнеш и позитивно на нещата - като не ти се пътува ще останат пари и време за ремонти вкъщи или други такива неща 😀

О, не! Само не ремонти 😂😂

  • Смея се 1
Връзка към коментар

За час и половина съм се мръднал 7 мили от Виктория посока Станстед с national express.
Не вярвам някога да използвам този вид транспорт отново.
Хем е събота и няма чак кой знае какво задръстване.

На всяка спирка се седи по 5-10мин..

Очаквам да станат два часа и половина общо до летището.

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар

Сутринта жестоко се успах и закъснях доооста за работа. Реших да взема spark, ако има наблизо. Да, имаше. Преди да го отключа, започнах със фотосесията му и се усетих дали ще има стъргалка за лед вътре, за да мога да го почистя. Търсих и се оказа, че няма. И не успях да го изполвам

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох, идвам да се оплача. Много.

В събота, докато претърчавах МОЛ- а в Шарлероа, не можах да мина през едно стъкло.

Тия  ситоайени, така си мият стъклата, че не личи изобщо, че ги има.:(((((((( Да се пребият хората.

Като се люснах с главата напред, отскочи като футболна топка. Тутакси се изду и станах , като еднорог, ама, дЕсен. Сър Антъни изпадна  в ужас, май беше по- зле от мен:(((((

Качихме се в стаята и веднага се направих на едноок пират, с компрес  от активен въглен. Винаги си нося , поне по 20 таблетки- я, за поеръщане, я, за разстройство, я за компреси, че съм ужасно спъната и често падам.

Таблетките, накиснати с малко вода и на еднорога. След 4 часа нямаше помен , нито от от отока, нито от болката, но сутринта се събудих с мораво, около дясното око. Което си е нормално, проблемът е, че след два дни сме на първия Коледен бал и ще трябва да ида със син тоалет, че да боядисам синьо и другото око.:((((

Сега съм се наплескала с Троксерутин, да видим утре как ще е. :(((((

Та да знаете, активният въглен, направен на кашица, върху травматичен оток или вътрешен кръвоизлив, върши чудеса. Многократно изпитано.

 

  • Харесвам 9
  • Шок 9
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , AlexandraKo каза:

 

 

 

Та да знаете, активният въглен, направен на кашица, върху травматичен оток или вътрешен кръвоизлив, върши чудеса. Многократно изпитано.

 

Благодаря ти за съвета! Дори не ми беше хрумвало... Оправяй се бързо. Малкият дявол! 

Връзка към коментар

Оправяй се бързо

Има разни гримове, чудеса вършат. Дъщеря ми имаше яка синка баш като трябваше да я снимат за виза, нищо не си личи

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Алекс, добре че само така се е разминало. Че в началото, като започнах да чета поста ти и си представих, как стъклото се спукало/счупило и си се порязала....

Слава Богу, само синка... а бе ще се правиш на интересна и ще ходиш с тъмни очила ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

но сутринта се събудих с мораво, около дясното око. Което си е нормално, проблемът е, че след два дни сме на първия Коледен бал и ще трябва да ида със син тоалет, че да боядисам синьо и другото око.:((((

Александра, обмисля ли си вариант за професионален грим?

[Ама че ситуация. Върви после обяснявай, че Сър Антъни не ти е забил едно кроше]

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@AlexandraKo, аз съм същия заплес, някой път ще се очистя. Имам поне 3-4 преки удари О нещо в или около очите. Добре, че винаги има хора около мен, иначе мъж ми щеше да бъде обвинен в насилие. 

Слагам лед и после мажа непрекъснато с мазнина. Ако имаш мас - най - добре. Последния път след челен удар във вратата успях да не посинея. Арника също помагало.

Ако не мине - професионален грим.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След 9 вечерта няма какво да се яде в целият град.. само пиене.

Дори едно сирене или чипс няма, извиняват ни се всички  кухни затварят е 9.

 

Градът е Sonthofen.

Няма как да заобичам Германия, до утре ще изкарам на бира.

 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Alexander каза:

След 9 вечерта няма какво да се яде в целият град.. само пиене.

Дори едно сирене или чипс няма, извиняват ни се всички  кухни затварят е 9.

 

Градът е Sonthofen.

Няма как да заобичам Германия, до утре ще изкарам на бира.

 

Макдоналдс ви е едничката опция по това време 👍

Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Ох, идвам да се оплача. Много.

В събота, докато претърчавах МОЛ- а в Шарлероа, не можах да мина през едно стъкло.

Тия  ситоайени, така си мият стъклата, че не личи изобщо, че ги има.:(((((((( Да се пребият хората.

Като се люснах с главата напред, отскочи като футболна топка. Тутакси се изду и станах , като еднорог, ама, дЕсен. Сър Антъни изпадна  в ужас, май беше по- зле от мен:(((((

 

Погледни го от добрата страна, не се е наложи да ходиш до спешна помощ!

Мен ми шиха веждата след сблъсък с една стъклена стена.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , Alexander каза:

След 9 вечерта няма какво да се яде в целият град.. само пиене.

Дори едно сирене или чипс няма, извиняват ни се всички  кухни затварят е 9.

 

Градът е Sonthofen.

Няма как да заобичам Германия, до утре ще изкарам на бира.

 

 По бензиностанциите няма ли храна?

Връзка към коментар
преди 24 минути , Alexander каза:

След 9 вечерта няма какво да се яде в целият град.. само пиене.

Дори едно сирене или чипс няма, извиняват ни се всички  кухни затварят е 9.

 

Градът е Sonthofen.

Няма как да заобичам Германия, до утре ще изкарам на бира.

 

В пицариите сервират храна непрекъснато 🙂 

 

Hell's Pizzaм Address: Freibadstraße 14, 87527 Sonthofen, Germany

 

И други опции има за храна, но едва ли вече те вълнува.

 

Бирата не е лоша идея...

Връзка към коментар
В момента, Rainy каза:

А аз смятах, че ще отида за малко на топло за Нова Година... Остров Мадера днес 🤔:blush:

 

5df761797bd0e.jpeg?resize=640%2C480&ssl=1

 

Image may contain: sky and outdoor

Сигурна ли си, че пилотът на самолета не е решил да ви закара другаде? 😄

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 3 минути , Граф Вронски каза:

Сигурна ли си, че пилотът на самолета не е решил да ви закара другаде? 😄

Ахахахахаа... Това е от група, която следя - за Мадейра. И онемях. На мен ми се позволява само да работя в момента :laugh: Летя на 28-ми, живи и здрави.

 

Което ми напомни единственото ходене на Канарските острови и ме заваля сняг на път за Тейде. Не повторих повече в тази част на света 🙂 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Rainy каза:

 Летя на 28-ми, живи и здрави.

 

И аз имах такива спомени, че си за НГ там, ама помислих, че пак бъркам. Както и да е. Ще стискам палци да бъде чудно времето!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Rainy каза:

В пицариите сервират храна непрекъснато 🙂 

 

Hell's Pizzaм Address: Freibadstraße 14, 87527 Sonthofen, Germany

 

И други опции има за храна, но едва ли вече те вълнува.

 

Бирата не е лоша идея...

На третата кръчма казаха че вероятно на някаква пицария имало храна, ама реших да не проверявам.

След първата бира и отрицателният отговор за наличие на някакво сирене-кашкавал, питах нямат ли поне бретцел. 
Казаха, че е свършил и се смилиха да донесат хляб. 
Обаче освен  хляба имаше и  нещо за мазане. За мен и според спътника ми беше свинска мас с нещо отгоре.

изядохме я..

няма да забравя тази вечер 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.