Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 1 час, Alexander каза:

След 9 вечерта няма какво да се яде в целият град.. само пиене.

Дори едно сирене или чипс няма, извиняват ни се всички  кухни затварят е 9.

 

Градът е Sonthofen.

Няма как да заобичам Германия, до утре ще изкарам на бира.

 

Иди във Франция да видиш... 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanislavpp каза:

Макдоналдс ви е едничката опция по това време 👍

Не видях. Дори да имаше нямаше да ям, поне 10год не съм влизал в тяхно място.

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, Rainy каза:

Благодаря ти за съвета! Дори не ми беше хрумвало... Оправяй се бързо. Малкият дявол! 

А, ама то, самата аз, след сто години практика, миналата година научих за този вълшебен компрес.

Пример, как човек, винаги има още, какво да маучи.

 

преди 9 часа, neuromancer каза:

Оправяй се бързо

Има разни гримове, чудеса вършат. Дъщеря ми имаше яка синка баш като трябваше да я снимат за виза, нищо не си личи

Така ще бъде, аз вчера така бях и на работа ии никой не разбра. Благодаря ти!
 

преди 8 часа, Lyubina каза:

Алекс, добре че само така се е разминало. Че в началото, като започнах да чета поста ти и си представих, как стъклото се спукало/счупило и си се порязала....

Слава Богу, само синка... а бе ще се правиш на интересна и ще ходиш с тъмни очила 😉

Ох, не ми се мисли, ако и това беше станало.:(((

 

преди 7 часа, zon каза:

Александра, обмисля ли си вариант за професионален грим?

[Ама че ситуация. Върви после обяснявай, че Сър Антъни не ти е забил едно кроше]

 

В четвъртък ще вървя на разкрасяване, та ще видим, какво ще ме правят.

 

преди 7 часа, Цвете каза:

@AlexandraKo, аз съм същия заплес, някой път ще се очистя. Имам поне 3-4 преки удари О нещо в или около очите. Добре, че винаги има хора около мен, иначе мъж ми щеше да бъде обвинен в насилие. 

Слагам лед и после мажа непрекъснато с мазнина. Ако имаш мас - най - добре. Последния път след челен удар във вратата успях да не посинея. Арника също помагало.

Ако не мине - професионален грим.

Снощи се наплесках дебело с Троксерутин и днес синьото е на половина, вече половината е жълто.

Метаморфози разни - от еднорог, мязам на канарче от дясно:)))))

А, за арниката не се сетих, благодаря ти. Помага и то, много. Винаги имаме гел в къщи. Ще си взема и таблетки днес.

Не сме зАплеси, а не сме пораснали още - цял живот сме си деца:))))))))’

преди 6 часа, miroslava каза:

Погледни го от добрата страна, не се е наложи да ходиш до спешна помощ!

Мен ми шиха веждата след сблъсък с една стъклена стена.

А, аз много, много не се впечатлявам, щото, все ми се случват подобни неща, дето вика @Цвете. Оплаквам се, че в четвъртък съм на бал, а няма да мине:(((((

Ще падне плескане:))))

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 часа, AlexandraKo каза:

Ох, идвам да се оплача. Много.

В събота, докато претърчавах МОЛ- а в Шарлероа, не можах да мина през едно стъкло.

Тия  ситоайени, така си мият стъклата, че не личи изобщо, че ги има.:(((((((( Да се пребият хората.

Като се люснах с главата напред, отскочи като футболна топка. Тутакси се изду и станах , като еднорог, ама, дЕсен. Сър Антъни изпадна  в ужас, май беше по- зле от мен:(((((

Качихме се в стаята и веднага се направих на едноок пират, с компрес  от активен въглен. Винаги си нося , поне по 20 таблетки- я, за поеръщане, я, за разстройство, я за компреси, че съм ужасно спъната и често падам.

Таблетките, накиснати с малко вода и на еднорога. След 4 часа нямаше помен , нито от от отока, нито от болката, но сутринта се събудих с мораво, около дясното око. Което си е нормално, проблемът е, че след два дни сме на първия Коледен бал и ще трябва да ида със син тоалет, че да боядисам синьо и другото око.:((((

Сега съм се наплескала с Троксерутин, да видим утре как ще е. :(((((

Та да знаете, активният въглен, направен на кашица, върху травматичен оток или вътрешен кръвоизлив, върши чудеса. Многократно изпитано.

 

 

Съжалявам за случилото се.

Сигурен съм, че ще излезеш от ситуацията и на въпросния бал по-малките :wink: дами ще си водят записки, относно цялостната ти визия, а и колко завистливи папарашки снимки ще отнесеш … ще видиш после във FB.

...

В краен случай, сър @AlexandraKov ще премести бала с 2-3 дни напред.

 

 

преди 11 часа, zon каза:

... Върви после обяснявай, че Сър Антъни не ти е забил едно кроше]

 

 

преди 11 часа, Цвете каза:

...Добре, че винаги има хора около мен, иначе мъж ми щеше да бъде обвинен в насилие. 

....

Ние имахме подобен случай.

Жена ми се "претрепа" с едно колело …, разбира се, в Амстердам.

На другата сутрин по-голямата част от лицето й беше мораво, подпухнало, особено около очите.

А след два дни летяхме за Лисабон.

Тя сериозно се притесни, че ще ме арестуват на летището … българин, с посинена жена, ...

Добре, че полета беше шенгенски, а и едни големи слънчеви очила прикриха част от гледката ...

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

 

Съжалявам за случилото се.

Сигурен съм, че ще излезеш от ситуацията и на въпросния бал по-малките :wink: дами ще си водят записки, относно цялостната ти визия, а и колко завистливи папарашки снимки ще отнесеш … ще видиш после във FB.

...

В краен случай, сър @AlexandraKov ще премести бала с 2-3 дни напред.

 

 

 

Ние имахме подобен случай.

Жена ми се "претрепа" с едно колело …, разбира се, в Амстердам.

На другата сутрин по-голямата част от лицето й беше мораво, подпухнало, особено около очите.

А след два дни летяхме за Лисабон.

Тя сериозно се притесни, че ще ме арестуват на летището … българин, с посинена жена, ...

Добре, че полета беше шенгенски, а и едни големи слънчеви очила прикриха част от гледката ...

 

Хехе, аз също пътувах със слънчеви очила на връщане, ама, като ги свалих на паспортната проверкасе притесних, да не ме питат, какво е станало.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Rainy каза:

Ако искаш да те завали сняг...  :blush:

И ние да дойдем, ако е за каузата със снега 🙂

Рейни, там (от където са снимките) си беше по-студено. Специално за нас с гъста мъгла и като за 2 якета. Мисля, че около Фуншал ще е по-приятно времето. Но Мадейра не спечели сърцето ми с летни температури. 

Връзка към коментар
В момента, Lindt каза:

И ние да дойдем, ако е за каузата със снега 🙂

Рейни, там си беше по-студено. Мисля, че около Фуншал ще е по-приятно времето. Но Мадейра не спечели сърцето ми с летни температури. 

Абе аз не съм приготвила бански, ама мислех и зимното яке от Исландия да не нося. Да не казвам, че исках да катеря едно връхче... 

 

Обаче! Веднъж сняг на Тенерифе - не беше валяло мега много години; сега сняг на Мадейра - явно @Василена иска сняг и ме кани  😄 

Връзка към коментар
В момента, Rainy каза:

Абе аз не съм приготвила бански, ама мислех и зимното яке от Исландия да не нося. Да не казвам, че исках да катеря едно връхче... 

 

Обаче! Веднъж сняг на Тенерифе - не беше валяло мега много години; сега сняг на Мадейра - явно @Василена иска сняг и ме кани  😄 

А да, якета си трябват. Влажно е и аз поне си умрях от студ. Май много си съчувствах,  че нямам и шапка.  Всъщност остави банския, аз в заведение навън не можах да седна нормално за седмица на острова. 

Пожелавам ти времето да се оправи за Нова Година или наистина си вземи по-дебели празнични одежди. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Василена каза:

Няма сняг тукаааа няма . Само това няма .😂 25С и на плажа .

Къде е това тук? Аз понеже не знам,  ама се изкушавам при такива смели анонси 🙂

Връзка към коментар
преди 15 часа, Rainy каза:

А аз смятах, че ще отида за малко на топло за Нова Година... Остров Мадейра днес 🤔:blush:

 

5df761797bd0e.jpeg?resize=640%2C480&ssl=1

 

Image may contain: sky and outdoor

Ееее, ама то това е на върха на планината! Долу на морето няма да е така. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , Василена каза:

Гран Канария.

Аха! Ето кого ще разпитвам. Има ли какво да изкатерим там? Не ми е в непосредствените планове, но все някога ще отделим зимна седмица за някое ново канарско островче. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@AlexandraKo ужасно съжалявам, че си пострадала лошо, ама за нас добре, че ни учиш как да се борим с хематомите. Хиляди благодарности от името на " нашите бедни , бедни крачка" . Това пък е от @Mistress of Germs  и подкрепено от мен наскоро.

Надявам се, че днес вече си добре. Сигурна съм , че ще си неотразима на бала . :girl_dance:

 

@Rainy тази година времето се побърка! Циклон след циклон - кеф ти в Нова Зеландия, кеф ти на Мадейра, кеф ти в Исландия !Тази година вече е  непоправима  , ама за догодина сме при @Василена :wub: Тя ще отговаря за времето!🎄:ded_snegurochka: От нас :beach: 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Lindt каза:

Аха! Ето кого ще разпитвам. Има ли какво да изкатерим там? Не ми е в непосредствените планове, но все някога ще отделим зимна седмица за някое ново канарско островче. 

Виж сега за катерене предлагаме само до 1956м. (Morro de la Agujereada)  Не можем да се сравняваме с Тенерифе , които имат почти 4 хилядник и да сме точни - 4.718 м.  Там и сега има сняг , а при нас няма нищо . Но имаме дюни и сме на 200 км от пустинята  Сахара по права линия .  Което си има своите преимущества . За всякаква информация съм готова да дам на който и когато поиска такава .

преди 10 часа, patilana каза:

@AlexandraKo ужасно съжалявам, че си пострадала лошо, ама за нас добре, че ни учиш как да се борим с хематомите. Хиляди благодарности от името на " нашите бедни , бедни крачка" . Това пък е от @Mistress of Germs  и подкрепено от мен наскоро.

Надявам се, че днес вече си добре. Сигурна съм , че ще си неотразима на бала . :girl_dance:

 

@Rainy тази година времето се побърка! Циклон след циклон - кеф ти в Нова Зеландия, кеф ти на Мадейра, кеф ти в Исландия !Тази година вече е  непоправима  , ама за догодина сме при @Василена :wub: Тя ще отговаря за времето!🎄:ded_snegurochka: От нас :beach: 

Вие само да се наместите до тук и да допредите предварително да не съм си хванала капата и няма никакъв проблем . Вземаме кола , която ще кара @Rainy и от там насетне ще го мислим .😂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, patilana каза:

@AlexandraKo ужасно съжалявам, че си пострадала лошо, ама за нас добре, че ни учиш как да се борим с хематомите. Хиляди благодарности от името на " нашите бедни , бедни крачка" . Това пък е от @Mistress of Germs  и подкрепено от мен наскоро.

Надявам се, че днес вече си добре. Сигурна съм , че ще си неотразима на бала . :girl_dance:

 

@Rainy тази година времето се побърка! Циклон след циклон - кеф ти в Нова Зеландия, кеф ти на Мадейра, кеф ти в Исландия !Тази година вече е  непоправима  , ама за догодина сме при @Василена :wub: Тя ще отговаря за времето!🎄:ded_snegurochka: От нас :beach: 

Ще има снимки, де!
Синьо, зелено, жълто - каквото е, балът е утре:))))))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

AlexandraKo,

Ааа, такива да си ги нямаме!

Никакви оправдания не се приемат😀

Ние си чакаме снимките от бала!😉

 

П.П. Бързо оздравяване и заличаване на дефектите!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тъкмо си мислех, че съм намерил перфектния хотел и на следващото посещение изненада! Затворили перманентно прозорците да не се отварят с още едно стъкло! Що за класически идиот може да му хрумне подобно нещо! Само някакъв тъп климатик да върти мръсния въздух отново и отново!

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Преди 20тина минути Google умря! Ако се чудите защо нета ви е бавен и нямате gmail, google и т.н., то проблемът е в Google. Моля, НЕ се обаждайте на вашият интернет доставчик 😉

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
2 minutes ago, bronco said:

Преди 20тина минути Google умря! Ако се чудите защо нета ви е бавен и нямате gmail, google и т.н., то проблемът е в Google. Моля, НЕ се обаждайте на вашият интернет доставчик 😉

Интересно е, че частично го реанимират и отвреме навреме нещо се зарежда, след което следва пак пълен блекаут 😉 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.