Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 7 минути , bronco каза:

Преди 20тина минути Google умря! Ако се чудите защо нета ви е бавен и нямате gmail, google и т.н., то проблемът е в Google. Моля, НЕ се обаждайте на вашият интернет доставчик 😉

Спести им обаждането 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , georgebg каза:

Интересно е, че частично го реанимират и отвреме навреме нещо се зарежда, след което следва пак пълен блекаут 😉 

Проблемът се разраства, има един сайт, в който се вижда в реално време, но няма да го цитирам за да не падне и той 😉

Ъпдейт: отворих си пощата!

111.jpg

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 14 минути , bronco каза:

Преди 20тина минути Google умря! Ако се чудите защо нета ви е бавен и нямате gmail, google и т.н., то проблемът е в Google. Моля, НЕ се обаждайте на вашият интернет доставчик 😉

Леле, мерси за информацията! Аз вече бях решила, че телефонът ми се е скапал след новия ъпдейт!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , bronco каза:

Преди 20тина минути Google умря! Ако се чудите защо нета ви е бавен и нямате gmail, google и т.н., то проблемът е в Google. Моля, НЕ се обаждайте на вашият интернет доставчик 😉

Ще му звънна за второ мнение 🤨

  • Шок 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар
15 minutes ago, bronco said:

Проблемът се разраства, има един сайт, в който се вижда в реално време, но няма да го цитирам за да не падне и той 😉

Ъпдейт: отворих си пощата!

111.jpg

Явно пак чистачката изключи сървъра за да включи прахосмукачката...

Ще почакаме да изчисти 😉 ...

Връзка към коментар
25 minutes ago, домосед said:

Ще му звънна за второ мнение 🤨

Звънни, звънни. Да ги чуеш как демонстрират, че работят 😀. На работа звъняха на интернет доставчика ни. Отговориха: Работим по отстраняването на проблема😁

  • Смея се 7
Връзка към коментар
23 minutes ago, georgebg said:

Явно пак чистачката изключи сървъра за да включи прахосмукачката...

Ще почакаме да изчисти 😉 ...

Ха ха ха- точно това предположих и споделих с колегите. :))) Или импийчмънта на Тръмп- вар.2 🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар

А сега кажете,че не вярвате в световнаТа конспирация срещу България!Коя държава е най-засегната.....а.....А...,питам аз?

.............😜🤣😛

Или  пък правителството се опитва да ограничи достъпа на нерегистрирани стаи под наем до световните платформи???😝🤪😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
На 18.12.2019 г. в 7:42, Zara каза:

AlexandraKo,

Ааа, такива да си ги нямаме!

Никакви оправдания не се приемат😀

Ние си чакаме снимките от бала!😉

 

П.П. Бързо оздравяване и заличаване на дефектите!

Аааааааа,не ме разбра, жива-умряла, не пропускам бал!

Още малко се трудкам и отивЪм да направя буклите:)))):jester::girl_dance::girl_dance:

Ще има снимкиии, естествено!📸📸📸

преди 1 час, bronco каза:

Преди 20тина минути Google умря! Ако се чудите защо нета ви е бавен и нямате gmail, google и т.н., то проблемът е в Google. Моля, НЕ се обаждайте на вашият интернет доставчик 😉

Аааа, пък ние си имаме всичко, че даже и връзка с НЗОК🥇🥇🥇

Връзка към коментар
преди 58 минути , Мари Николова каза:

А сега кажете,че не вярвате в световнаТа конспирация срещу България!Коя държава е най-засегната.....а.....А...,питам аз?

.............😜🤣😛

Или  пък правителството се опитва да ограничи достъпа на нерегистрирани стаи под наем до световните платформи???😝🤪😂

Македония 😀 (северна, южна, източна, всякаква)

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , neuromancer каза:

Македония 😀 (северна, южна, източна, всякаква)

 

Да бе,вярно!Ааааа,руснаците ги цакат,заради  прозападната им политика😆,а жълтичкото върху Москва е само за заблуда.Ох,успокоих се!😎

Връзка към коментар
преди 2 часа, bronco каза:

Преди 20тина минути Google умря! Ако се чудите защо нета ви е бавен и нямате gmail, google и т.н., то проблемът е в Google. Моля, НЕ се обаждайте на вашият интернет доставчик 😉

Знаем 😞 

 

На това му казват "хибридни заплахи" 😉 

Връзка към коментар

Другата седмица летим, днес детето ми го върнаха от ясла със сцепена уста. Лепене в Пирогов, защото никъде в частните вече не приемали спешно деца за лепене. Искам да ги съдя тези от детската и да го местим, дори намерих нова на по-удобно място. Баща му не дава, били мили жени, там му харесвало, те децата все се пречуквали. 
Обаче да се върна на темата за пътуването: как за две години и над 20 пътувания с това чаве веднъж не тръгна здраво по мед и масло, бе, как!? То не бяха температури, сополи, кашлици, разтройства, аптеки в странство да купувам илачи, диети, спешни кабинети, дори веднъж на косъм ден преди полета ни изписаха от болницата заради алергия. Ше се гръмна. 

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 20 часа, ДиянаВ каза:

Звънни, звънни. Да ги чуеш как демонстрират, че работят 😀. На работа звъняха на интернет доставчика ни. Отговориха: Работим по отстраняването на проблема😁

Мога да потвърдя, че добре поработихме вчера, основно обяснявайки на клиентите, че youtube и Миле Китич ще трябва да го отложат за след 12:00.

  • Смея се 8
Връзка към коментар

Избесняла съм 🙂 Толкова ли е трудно да добавят, че има проблеми с паркирането?!
Опашката за паркинга на Т2 беше ужасяващо дълга, много преди поста на жандармерията. Видяхме хора слизащи от колите и тичащи към терминала, ама само с ранички, а не като нас 4 куфара, лаптоп и малко дете.

Kiss & Ride платната запълнени до откат с таксита и частни коли... И просто усещаш как изпускаш полета, нищо, че си над 2 часа предварително...
Наложи се да решавам задачата с вълка, зелето и козата – бяхме 2 коли с 2 шофьори, единият пътува... Помогна едно такси, а колите оставихме насред калта зад Луфтханза техник, но отне време.
Успяхме, ама напрежението още ме държи! След нас затвориха чекин гишето, секюрити и паспортна проверка с все пълномощни и дивотии – експедитивно и без заяжданици. На гейта са се опитали да мърморят, но бях предупредила снаха ми да обясни, че следващият полет е междуконтинентален и ръчният си остава при нея.
Докато приберем двете коли и се предвижим на 180 км с едната от тях, Бъдни вечерта почти беше отминала 🙂 Здрави да сме, другото все някак се нарежда 🙂

* Честити празници! В България, освен с празнично, можеш лесно да се сдобиеш с пълната гама настроения

SA.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Оплаквам се.... цялата фамилия са болни, само аз държа все още, но не знам нервите ми до кога ще удържат: то не беше бъбречна криза, то не беше /е гранулом, световъртеж (атеросклеротичен), за щастие без хипертония, .... иде ми да си блъскам главата в стената, но знам че няма да помогне...

Страхотна Коледа си карам ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Lyubina каза:

Оплаквам се.... цялата фамилия са болни, само аз държа все още, но не знам нервите ми до кога ще удържат: то не беше бъбречна криза, то не беше /е гранулом, световъртеж (атеросклеротичен), за щастие без хипертония, .... иде ми да си блъскам главата в стената, но знам че няма да помогне...

Страхотна Коледа си карам 😉

Ееее,успокой се де,има такива дни. Ако беше по друго време,нямаше и да забележиш. Ама сега,нали са празници, та за това ти е криво.

Погледни от друг ъгъл - ще минат всичките,предвидени за твоето семейство болести, наведнъж:(((

За  това,само здраве си пожелавам ,на другите също .

Щото,като имаш някакъв здравословен проблем, това доминира и нищо не ти се ще.

Пожелавам ти да бързо да минат,всичките болежки.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Благодаря, @AlexandraKo, права си, разбира се... Но като се събере всичко на куп и няколко чифта очи са вперени в теб, очаквайки да решиш взичките им проблеми.... А аз не мога да се клонирам на (все още).

Затова, да сме здрави! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 часа, Lyubina каза:

Оплаквам се.... цялата фамилия са болни, само аз държа все още, но не знам нервите ми до кога ще удържат: то не беше бъбречна криза, то не беше /е гранулом, световъртеж (атеросклеротичен), за щастие без хипертония, .... иде ми да си блъскам главата в стената, но знам че няма да помогне...

Страхотна Коледа си карам 😉

И аз от 3-4 дни се мъча да се разболявам, а имам противогрипна ваксина. Хрема, главоболие , малко температура. Пия Нурофен - не помага. А съм на г...а на географията.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.