Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Абе, не мислят тия гора, ейййййй! Сега пък, друг проблем. 

Айде, днеска съм в синьо, имам сини маски. Ама, утре, как ще се покажа в обществото, като се барна в пембе и нямам подходящ цвят?:clapping::girl_cray2::party::clapping:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Абе, не мислят тия гора, ейййййй! Сега пък, друг проблем. 

Айде, днеска съм в синьо, имам сини маски. Ама, утре, как ще се покажа в обществото, като се барна в пембе и нямам подходящ цвят?:clapping::girl_cray2::party::clapping:

Ха-ха и аз съм накупила маски в свежи цветове,за разнообразие и настроение.И много се подтискам като видя някой с черна маска.Абе,изкукуригваме бавно 😛

Ето ти една в пембе 🙂

 

 

IMG-1b41e807d2415ab2d7e0cc4841c7faf7-V.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Абе, не мислят тия гора, ейййййй! Сега пък, друг проблем. 

Айде, днеска съм в синьо, имам сини маски. Ама, утре, как ще се покажа в обществото, като се барна в пембе и нямам подходящ цвят?:clapping::girl_cray2::party::clapping:

Затова, моята е разноцветна 😉  Да пасва на всякакви тоалети.

Само че нямам къде да се показвам - от блока в колата, от колата на работа и обратно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Абе, не мислят тия гора, ейййййй! Сега пък, друг проблем. 

Айде, днеска съм в синьо, имам сини маски. Ама, утре, как ще се покажа в обществото, като се барна в пембе и нямам подходящ цвят?:clapping::girl_cray2::party::clapping:

Колежката ми има 4 различни цвята нитрилни ръкавици, с които работи. С какъв цвят ще е през деня зависи от това, с какъв цвят са туниката и панталона на работното облекло 🙂. С маските положението е подобно, там има 3 цвята и отделно има 3 различни вида с разни фигурки (чудовища, цветя и т.н). 

И понеже на мен са ми най-удобни едни сини маски, а работя основно със зелена туника, постоянно ми се мрънка 😉.

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 53 минути , lamerz1912 каза:

Колежката ми има 4 различни цвята нитрилни ръкавици, с които работи. С какъв цвят ще е през деня зависи от това, с какъв цвят са туниката и панталона на работното облекло 🙂. С маските положението е подобно, там има 3 цвята и отделно има 3 различни вида с разни фигурки (чудовища, цветя и т.н). 

И понеже на мен са ми най-удобни едни сини маски, а работя основно със зелена туника, постоянно ми се мрънка 😉.

Еми да, не може с червени чорапи и със зелени гащи.

Мен ме дразни.:diablo:

Освен маските, ръкавиците, в същия цвят, трябва да са и чашки,, салфетки и лигавници.

Работното облекло и то.

Абе, лудост си е, ама това е положението.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 24 минути , AlexandraKo каза:

Еми да, не може с червени чорапи и със зелени гащи.

Мен ме дразни.:diablo:

Освен маските, ръкавиците, в същия цвят, трябва да са и чашки,, салфетки и лигавници.

Работното облекло и то.

Абе, лудост си е, ама това е положението.

Кутията за салфетки е в тон с цвета на юнита, как ще се изпусне такава подробност 🙂.

Иначе редовно слагам розов лигавник на мъже, просто взимам този, който е най-отгоре 🙂 . 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Хората затова носят черни, че отиват на всичко:

преди 4 часа, Мари Николова каза:

И много се подтискам като видя някой с черна маска

 

преди 2 часа, lamerz1912 каза:

Иначе редовно слагам розов лигавник на мъже, просто взимам този, който е най-отгоре 🙂 . 

В интерес на истината аз така се обличам - взимам каквото е най-отгоре 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

В Али сега продават основно черни. Тук-там бели. Тия на цветчета, динозавърчета, черепчета и т.н. са много трудни за намиране, защото при кифлите конкуренцията е жестока. Ако се разминат две с еднакъв цвят маска на улицата, се гледат лошо.

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Днес още сутринта ми спрели интернет кранчето от испанския Водафон. На телефона имах, но вкъщи wifi нямаше. Шашнах се, че днес имам две следобедни лекции по три часа всяка и не ми е до телефонни експерименти. Но, добрата новина е, че след като им се обадих по телефона успяха да ми оправят връзката. Представете си карантина без интернет. Ето това се казва наказание!

  • Харесвам 6
  • Шок 4
Връзка към коментар

Уфф, трябва да плащам сметки за училище, уроци по музика и английски... Които естествено не са посещавани от две седмици...

Естествено всички ми писаха - заплатите си вървят, платете сега, пък после ако се проточи ще се разберем за отстъпка...

Поне английския тръгва виртуално от утре, трябва да проуча как

  • Шок 2
Връзка към коментар

Последният ми оцелял гост в календара, днес най-сетне реши да си канселира резервацията през Airbnb, която беше за 30-ти Април, явно след като загуби и последната си надежда, полетите от Израел да бъдат възстановени до тогава.

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар

Вчера в магазин Аванти не ми мина нито една карта от четири, нямах достатъчно пари кеш, излязох отсреща да тегля от банкомат и на всичко отгоре, отнесен в задачата как да пипам по малко копчета и банкноти и понеже бързах , взех че се омотах като пълен ламер и вместо с дебитна изтеглих кеша с кредитна карта.  :dash1: :grin:

  • Харесвам 2
  • Шок 9
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Фичо каза:

Вчера в магазин Аванти не ми мина нито една карта от четири, нямах достатъчно пари кеш, излязох отсреща да тегля от банкомат и на всичко отгоре, отнесен в задачата как да пипам по малко копчета и банкноти и понеже бързах , взех че се омотах като пълен ламер и вместо с дебитна изтеглих кеша с кредитна карта.  :dash1: :grin:

Еееее, ти пък, да не изтегли 2к, за хляб и мляко.

Няма нищо, случва се:tender:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, AlexandraKo каза:

Еееее, ти пък, да не изтегли 2к, за хляб и мляко.
:tender:

Бутилка уиски и за колегите стек цигари и бутилка водка. :smile3: Абе 9лв. съм вътре, няма да фалирам :wink:, ама ме е яд, че все така като бързам - правя глупости. :grin:  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Георги каза:

Подходящ трик за избягване на подобни ситуации е да имаш различни пинове за дебитните и за кредитните 🙂

Или ако кредитната карта го поддържа (при ДСК поне може) да зададеш лимит за теглене на банкомат 0.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 22 минути , chandni каза:

Или ако кредитната карта го поддържа (при ДСК поне може) да зададеш лимит за теглене на банкомат 0.

Благодаря, не се бях досетил. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фичо каза:

Бутилка уиски и за колегите стек цигари и бутилка водка. :smile3: Абе 9лв. съм вътре, няма да фалирам :wink:, ама ме е яд, че все така като бързам - правя глупости. :grin:  

Как 9?

Какви са тия такси?
Понеже никога не тегля от КК на банкомат, ни тука, ни навън, не са ми ясни.

Връзка към коментар
преди 19 минути , AlexandraKo каза:

Как 9?

Какви са тия такси?
Понеже никога не тегля от КК на банкомат, ни тука, ни навън, не са ми ясни.

Ами примерно ДСК вземат 6 лв + 3%. На 100 лв таксата е 9, с още един лек twist - че лихвата започва да тече моментално и не спира да тече докато не бъде погасена сумата, изхарчена от КК на 100%. И не, не само изтеглените 100 лв на банкомат, а всичко. 

image.png

  • Харесвам 3
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

Ами примерно ДСК вземат 6 лв + 3%. На 100 лв таксата е 9, с още един лек twist - че лихвата започва да тече моментално и не спира да тече докато не бъде погасена сумата, изхарчена от КК на 100%. И не, не само изтеглените 100 лв на банкомат, а всичко. 

image.png

Извинете за тъпите въпроси, ама това, с моменталния теч на лихва, само за този вид транзакции ли важи?

Нали гратисен период, ала-бала...

Връзка към коментар
В момента, AlexandraKo каза:

Извинете за тъпите въпроси, ама това, с моменталния теч на лихва, само за този вид транзакции ли важи?

Нали гратисен период, ала-бала...

Гратисен период има при плащане на ПОС. При теглене от АТМ лихвата почва да тече моментално.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.