Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Искам да се оплача,че в Истанбул на автогарата едвам намерих да си купя Истанбулкарт за транспорт.В сайта са дадени някакви места за продажба,но се оказаха само офиси на автобусни фирми.Има в сградата на метрото южния край преди да минеш проверка има павилион със светеща реклама Istanbulkart.

Връзка към коментар

Хайде и аз да се оплача - преди малко ми откраднаха слънчевите очила от Аква парка на остров Сентоса в Сингапур -при уж нулевата престъпност. Оплаках се уж и да съм чакала да ми се обадят....., а какво да правя без слънчеви очила до края на пътуването не знам ....Пълно безобразие - ще съм ослепяла до сбирката :-)

 

Доколкото помня аерохронките Жоро го бяха измамили в сметката на таксито , та айде да не ги превъзнасяме чак толкова . И там хора живеят  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

уф, за пръв път от доста време нямам билет за следваща дестинация... а за още по-голямо съжаление нямам и яснота кога ще имам време да мръдна нанякъде, т.е. не мога и да си пазарувам... те на това му се вика изпаднал магеланец :(

 

Просто си в такъв период в момента...

Аз почти цяла година си стоях само с един билет за февруари. Излизаха куп промоции за къде ли не. Народът масово купуваше на кило билети от Азия през Африка до Южна Америка, аз не. Докато миналата седмица най-накрая явно ми се рестартна харда, и се оказах с 4 билета на куп, и то за доста разнообразни и като локации, и като стил пътувания. А може и още да станат, та сега се чудя как да ги смествам и съчетавам  :rolleyes:

 

След половин година ще ми е интересно пак да напишеш какво се е случило при теб :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Просто си в такъв период в момента...

Аз почти цяла година си стоях само с един билет за февруари. Излизаха куп промоции за къде ли не. Народът масово купуваше на кило билети от Азия през Африка до Южна Америка, аз не. Докато миналата седмица най-накрая явно ми се рестартна харда, и се оказах с 4 билета на куп, и то за доста разнообразни и като локации, и като стил пътувания. А може и още да станат, та сега се чудя как да ги смествам и съчетавам  :rolleyes:

 

След половин година ще ми е интересно пак да напишеш какво се е случило при теб :)

 

Кхххх... завиждам изключително неблагородно  :huh:  :mellow:  :blink:

Връзка към коментар

Нямам нито един билет , нито истински планове. Казват , че най-тъмно било точно преди развиделяване ;)

 

Тебе пък как ще те ошамаряяя... Ей сега се върна от Перу и му било тъмно!  :angry:  :angry:  :wacko:

Връзка към коментар

Забравих , че съм ходил. Все едно е било преди векове. Сигурен съм , че и при теб е така с Африка.

Ама ще избухна и аз като Wilks един ден :)

Засега мисля за коледната магеланска.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ти какво се оплакваш?

Не ви ли предстои едно скромно пътуване до Филипините?

 

Е, да, ама си е за тази година :rolleyes: . След това предстоят мъчителни месеци без отпуск, шанс за плануване и хващане на промоция, а ми се ходи в Мексико и на мен примерно :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аааа с такъв оплаквателен негативизъм няма да стане! :) Я започвай с " Оммммммг Мексико , Мексико, Мексико " ...и туку виж билетите се материялизират. В краен случай от Коледната размяна може да получиш сомбреро, кво пък!

Редактирано от clete
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Тони

 

Оплаквайте се. Аз преди така се оплаквах и се оправиха нещата. Освен това Дядо Коледа е наострил уши. :santaclaus::santa: :santa:

Щом е наострил, айде и аз на опашката с оплакването, че и още ще повлека :) :) :)

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Забравих , че съм ходил. Все едно е било преди векове. Сигурен съм , че и при теб е така с Африка.

Ама ще избухна и аз като Wilks един ден :)

Засега мисля за коледната магеланска.

 

Аппппфффффф... Де сравняваш месец Март с месец Октомври :) Да взема да се отъркам около Уилки на Коледната да избухна и аз така ли...

Връзка към коментар

Този клуб ... набира популярност струва ми се. :lol:

Ще членувам и аз в него скоро. :(

 Никога не съм си и представял, че в тази тема ще има мое мнение, но не мога да не успокоя Мари, Станимир и останалите. Не се притеснявайте :) .

Ще походим вместо Вас :lol::biggrin: Нали за това са приятелите! :yahoo:

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Аппппфффффф... Де сравняваш месец Март с месец Октомври :) Да взема да се отъркам около Уилки на Коледната да избухна и аз така ли...

 

Едва ли ще е на коледната , че лети към Мавриций ...:)

Ама то при него все едно съм бил и аз ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Никога не съм си и представял, че в тази тема ще има мое мнение, но не мога да не успокоя Мари, Станимир и останалите. Не се притеснявайте :) .

Ще походим вместо Вас :lol::biggrin: Нали за това са приятелите! :yahoo:

Рожеее, нали знаеш ... колелото се въртииии... :P

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 Никога не съм си и представял, че в тази тема ще има мое мнение, но не мога да не успокоя Мари, Станимир и останалите. Не се притеснявайте :) .

Ще походим вместо Вас :lol::biggrin: Нали за това са приятелите! :yahoo:

Roje, никога не съм се съмнявал, че си истински приятел :) :lol: :rofl::friends:
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ааа при толкова промоции напоследък никой няма повод да се оплаква. За тези без отпуска също има варианти до Европа за уикенд. Само желание трябва и финанси. Но покрай форума доста се спестява, та пак опираме основно до желанието.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Гледам тук, голямо оплакване пада, та викам да пролея и аз някоя сълза. :)

 

В топ листа за Азия ми е Мианмар /бях с подготвена на 50% програма/, а в топ листа за Южна Америка - Мексико. Готвех се за Мексико, като си направих програма, набелязах хотели и места от AirBnb, навързах разписание на автобуси, проверих цени и т.н или на иначе казано поне 65% готова програма. Реших да купувам билетите за Мексико след новата година. Обаче с Катарската промоция без много да го мисля се оказах с билети за Азия с идея за Мианмар точно през март, а можех да купя за есента например. И веднага след това се появи и промоция за Мексико пак за през март, когато е идеалното време за Мексико. И как да сместя и двете в един месец, мъка, мъка....  Още не мога да го преглътна, а толкова ми се ходи и на двете места.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Гледам тук, голямо оплакване пада, та викам да пролея и аз някоя сълза. :)

И аз това казвам - сбъркали сте темата..

 

Гледам тук, голямо оплакване пада, та викам да пролея и аз някоя сълза. :)

 

В топ листа за Азия ми е Мианмар /бях с подготвена на 50% програма/, а в топ листа за Южна Америка - Мексико. Готвех се за Мексико, като си направих програма, набелязах хотели и места от AirBnb, навързах разписание на автобуси, проверих цени и т.н или на иначе казано поне 65% готова програма. Реших да купувам билетите за Мексико след новата година. Обаче с Катарската промоция без много да го мисля се оказах с билети за Азия с идея за Мианмар точно през март, а можех да купя за есента например. И веднага след това се появи и промоция за Мексико пак за през март, когато е идеалното време за Мексико. И как да сместя и двете в един месец, мъка, мъка....  Още не мога да го преглътна, а толкова ми се ходи и на двете места.

И купи ли за Мексико?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз това казвам - сбъркали сте темата..

 

И купи ли за Мексико?

 За голямо съжаление - не. :(  Аз не съм сбъркала темата, оплаквам се.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пътували, непътували,важното е да сме живи и здрави всички.Надявам се, че всеки, поне веднъж ще намери време и средства да осъществи мечтано пътешествие. :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Пътували, непътували,важното е да сме живи и здрави всички.Надявам се, че всеки, поне веднъж ще намери време и средства да осъществи мечтано пътешествие. :)

 

Много вярно. Винаги съм го казвала. Ма това не е нормално общество, тук са концентрирани всичките ни мечти, как да не те заболи сърцето като четеш... кххххх...  :huh:  :)

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

За трети път пропада качването ми до Тейдето в Тенерифе, тези дни има калима и няма видимост..Резервирах сега нови дати, но  са за след месец. Тогава вероятно ще вали или я съм свободен, я не и така качване не се знае кога ще има..Явно има огромен наплив, преди се даваха дати за след 2 седмици до 3, сега са месец, месец и половина дори.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.