Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

И аз да се оплача, ама всъщност първо да се похваля- детенцето ни снощи благополучно се прибра от Глазгоу след цял ден пътуване с прекачване в Дюселдорф и Виена. Лошата новина- загубили са й багажа някъде по трасето и към момента още няма информация къде е и кога ще бъде доставен. За нас е важно, че тя си е тук и не се разстроихме особено, но тя още фучи, тъй като там са и всички подаръци, които е купила за приятели и близки. Гадна работа, досега не беше се случвало да ни губят багаж.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Голяма лудница е при мен, нещо не мога да се оргазнизирам откъде да почна.Всичко е нагоре с краката- куфари, чудесии, в трепетна подготовка за предстоящето пътуване

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Голяма лудница е при мен, нещо не мога да се оргазнизирам откъде да почна.Всичко е нагоре с краката- куфари, чудесии, в трепетна подготовка за предстоящето пътуване

 

Повече такива оплаквания да се виждат! :)

 

П.С. И да пишеш от мястото на събитията!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Красотата на действителността в България.Да ти разбият колата през деня в центъра на София и от багажника да ти вземат всички покупки за празниците,сака с дрехите за спорт,та чак и всички инструменти,дори и чистилката за сняг.Класика

Връзка към коментар

Дано наистина съм си изчерпал квотите с гадостите и има положителни изненади.Благодаря.Пазаруването е направено на ново,Сипвам си едно вино и забравям за действителността в бг.Мисля за Исландия и така

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Красотата на действителността в България.Да ти разбият колата през деня в центъра на София и от багажника да ти вземат всички покупки за празниците,сака с дрехите за спорт,та чак и всички инструменти,дори и чистилката за сняг.Класика

Оф, много ти съчувствам :blush: Преди години и на нас ни се случи същото - на пъпа на града, пред РТЦ, посред бял ден. Освен коледните торби с подаръци, бяха взели и чантата с фирмени документи и печати. Обадихме се в полицията, ясно ти е колко са съпричастни. :blush: Добре че на другия ден един дядо, като си разхождал кучето на Сахат Тепе, видял разпилени документи, събрал ги в една торбичка и ни се обади по телефона да отидем да си ги вземем. Всичко беше събрал добрият човек, та ни спести куп разправии за нови документи. Почерпихме го с шише ракийка, дето обичал, а на кучо - цяло парче луканка. :)

Тогава, като върнах лентата, се сетих, че двама ми се набиха в очи няколко пъти и вероятно са ни проследили до колата.

Друга кола не беше разбита, значи са знаели какво има.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох, това с БГ reality - brutality е гадно, наистина. Но си здрав, снабден отново с покупки за празниците (аз мразя да пазарувам - има и такива жени - и само факта, че трябва да го правя наново би ме побъркал), имаш си билети, магеланска подкрепа в тежък ден - какво повече!

Наистина май ти се е било понасъбрало гадория за изконсумиране през тази година, догодина - на чисто!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Като видях прогнозата за времето от утре, съжалих, че се минах тази година с билет само за месец на топло. От догодина връщам схемата, минимум два месеца зимата на човешки температури. :lol:

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Оказа се, че е днес пощите не работят и ще си взема дългоочаквания коледен подарък на 4-ти! Много ме хвана яд..

 

Ти чувал ли си за дуалистичния характер на битието... по Кант май беше :)

Днес се оплакваш, но на четвърти ще се хвалиш... :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Оказа се, че е днес пощите не работят и ще си взема дългоочаквания коледен подарък на 4-ти! Много ме хвана яд..

Олеее, ако съм на твое място, до 4-ти,така ще ме оглозга любопитството, че ще стана като рибешки скелет:)

Като видях прогнозата за времето от утре, съжалих, че се минах тази година с билет само за месец на топло. От догодина връщам схемата, минимум два месеца зимата на човешки температури. :lol:

Ааааа, то е само докато заминеш,после става пак като за плаж:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искам не само да се оплача, ами направо да се ожаля. Такъв кърък покрай придвижването на дъщеря ни от Глазгоу до София и обратно за първата й студентска ваканция не ни се е случвал никога. На идване летя с Луфтханза през Дюселдорф и Виена - резултат - загубиха й багажа /досега не беше се случвало на никой от нас при всичките ни пътувания/. Намериха го и го доставиха след три дни, навръх Бъдни вечер /което все пак беше добре, тъй като за малко не успяха да ни провалят плановете за пътуване за Коледа/. Днес я изпратихме обратно с Бритиш /с едно прекачване през Лондон, на един билет с повече от два часа за трансфер/ и пак проблем - излетяха с половин час закъснение, пренасочиха полета през Дюселдорф за зареждане на гориво /оказа се че летят с по-малък самолет и повече багаж от предвиденото/, закъсняха с два часа и като резултат си изпусна полета за Глазгоу. Докато разбера тази информация цял ден съм на нокти /в търсачките за полети и на сайта на Хийтроу, където трябваше да кацнат полетът се водеше анулиран, информацията от летище София беше, че са излетели и ще закъснеят само половин час, с нея не мога да свържа, изобщо драмата беше пълна, а аз хич не съм от спокойните/. В крайна сметка преди половин час успях да разбера, че вместо вече да си е в Глазгоу ще лети утре, а сега ще я настанят в хотел. Сега чакам да пристигне в хотела, за да си включи телефона да се зарежда и да разбера какво точно става. Направо съм бясна - когато ходя да я виждам аз пътувам с Уиз до Лондон и оттам с Раян до Глазгоу, сменям летища, мъкна багаж, но никога не съм имала проблем. За нея търся по-удобни варианти - един билет, с багаж, без смяна на летища, с уж нормални компании и в двата опита досега - греда. Май "нормалните авиокомпании" все повече се държат по-зле от ниско тарифни.

Връзка към коментар

И на мен така ми изглежда. Тя даже вече ги е наместила А ние с баща й май ще трябва да събираме за самолет и да се учим да го управляваме лично, за да обслужваме безпроблемно дестинацията

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Красотата на действителността в България.Да ти разбият колата през деня в центъра на София и от багажника да ти вземат всички покупки за празниците,сака с дрехите за спорт,та чак и всички инструменти,дори и чистилката за сняг.Класика

100% някой те е следил още от мястото, където си пазарувал /МОЛ или нещо такова/ или просто е видял как слагаш в багажника много торби, и е дебнал да спреш и да отидеш някъде. Кофти ситуация, но няма смисъл да се ядосваш, така или иначе нищо вече не може да се направи.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.