Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Между Терминал 2 и 1 в София върви малко безплатно микробусче с 10 места на половин час,които се пълни  веднага и трябваше да чакам за следващия курс ,и ако не нахалствах пак го изтървах.И докато беше паркирано пред Т2 падна огромна купчина сняг от покрива върху него.Който идва с метро и оттам до Т1 трябва с 84 за 1 лев.

Редактирано от dimitrov6
Връзка към коментар

Когато се върна в София, вече не ми пука за нищо и пеша мога да се прибера, важно е занимаването :) Е почти винаги ме чака кола де :)

Аз пеша не мога, но ... Мен пък ме чакат много коли! :P

И всичките са жълти! :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

За кое говориш?

Явно не за това, за което ти пишеш ;) .

Говоря за шатъла между терминалите, ама то и dimitrov6 пише за него. Иначе с 84 не става наистина или по точно става, ама иска прекачване :lol: .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дискусията за плащането на Lux Express е отделена тук: http://magelanci.com/topic/6125-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%89%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D1%81-luxexpress/

Връзка към коментар

Да се оплача, че Jungle train от Гемас до Тумпат в Малайзия въобще не е толкова интересен. Очаквах нещо кънтри, с отворени прозорци, 12-часова гледка към джунглата и колоритно местно население. Оказа се занемарен нощен влак с климатик, настроен на -273 градуса по Целзий, неотваряеми мръсни прозорци и на всичкото отгоре все още невъзстановена след миналогодишните наводнения линия, та от Гуа Мусанг нататък се пътува с автобус.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

E, дойде и моя ред в тази тема. Преди малко ни съобщиха, че полетът до Сао Пауло се отлага за утре сутринта. Следователно си губя връзката до Буенос Айрес, поне ден време о рвзервацията в хотела. Някой има ли идея дали мога да си поискам обезщетение, освен нощувката, която ни дават в Sheraton тази вечер?

Редактирано от Vanko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

E, дойде и моя ред в тази тема. Преди малко ни съобщиха, че полетът до Сао Пауло се отлага за утре сутринта. Следователно си губя връзката до Буенос Айрес, поне ден време о рвзервацията в хотела. Някой има ли идея дали мога да си поискам обезщетение, освен нощувката, която ни дават в Sheraton тази вечер?

Каква е причината за закъснението? И всичко до Буенос Айрес на един билет ли ти е?

Връзка към коментар

Причината е повреда в климатичната система. Самолетът от Чили не излита, следователно и ние не излитаме. Цялата ми резервация е до Буенос Айрес, така че трябва да напаснат билетите, поне така казаха, но ще ми дадат информация утре сутрин. Летим в 12 на обяд. Мисля, че ще презаверят доста билети, понеже имаше доста хора за БА. 
Все пак ще държа на обезщетение (поне някакви мили). Реално губя поне ден (засега) времево, резервация в хотел, уговорки и т.н. 

Връзка към коментар

В Пном Пен нещата по Ривърсайда загрубяват. Миналата година по любимите ми кафенета едно еспресо беше $1,50, сега е $3.50. Манджите са x2. Същевременно по вътрешните улици цените са почти същите както преди и същите по местните капанчета, а на централния пазар дават дори по-добри цени от преди. Явно (очаквано) и тук вече нещата се делят на туристически зони и всичко останало. Край с негледането на менюто преди поръчка.  :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Полет на wizz от fco - sof. 4 билета купени през сайтовете за отстъпки, с безплатен чек-ин на летището. Италианската служителка си нямаше и идея че има и безплатен чек ин. Резултата е 114 евро назад и качване на борда в последният момент. Сега започва драмата да си върна платената сума.

Връзка към коментар

Оооооф и аз да се оплача. :blush: Пак имам проблеми с Малейша. Купих билети Дарвин- Куала Лумпур, дръпнаха парите, билети няма. :blush:

 

 

Booking Reference Number:
Е94D4
Ticket Number Queued for Ticketing
 
 

Ей тва пратиха :blush: :blush: :blush: :blush:

Някой имал ли е такъв случай? Какво да направя, освен да почакам? :unsure:

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Оооооф и аз да се оплача. :blush: Пак имам проблеми с Малейша. Купих билети Дарвин- Куала Лумпур, дръпнаха парите, билети няма. :blush:

 

 

Booking Reference Number:
Е94D4
Ticket Number Queued for Ticketing
 
 

Ей тва пратиха :blush: :blush: :blush: :blush:

Някой имал ли е такъв случай? Какво да направя, освен да почакам? :unsure:

Аз съм си контактувала с тях относно резервация закупена от Румбо на този мейл - resvns@malaysiaairlines.com . Пробвай, ако искаш да им пишеш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм си контактувала с тях относно резервация закупена от Румбо на този мейл - resvns@malaysiaairlines.com . Пробвай, ако искаш да им пишеш.

Много ти благодаря, написах. :)

Връзка към коментар

Преди няколко дни ми се случи нещо, което се чудя дали не е за хумор, няма такъв некадърен служител на рецепция и то в топ хотел:

 

- Добър ден, търся хотел за един приятел, каква е цената на делукс стая за 15ти март?

- $80 за вечер.

- А при престой над седмица имате ли намаление?

- Да, мога да Ви дам стаята за $65. Момент пак да проверя... О, не!  Хотелът тогава е на 80% пълен, мога да Ви я дам на $70. 

 

:lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.