Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Много станаха зависимостите - кола телефон компютър интернет. А какво ли е правил прадядо ти без тях? Сигурно деца. И е било добре за страната ни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Много станаха зависимостите - кола телефон компютър интернет. А какво ли е правил прадядо ти без тях? Сигурно деца. И е било добре за страната ни.

Какво ли? Живеел си е щастливко. А то, нашето сега какво е - като нямам половин час интернет, пощръклявам.

А не съм от най - зависимите. :(

Връзка към коментар

И аз искам да се оплача. Никакъв екшън на морето, с изключение на силна алергия, подуване и лек задух на един младеж от ядене на октопод вероятно. Но поради наличние на медицинска сестра в компанията, веднага получи инжекция в дъ-то с коктейл от антиалергични препарати и всичко утихна. 
Следва данъчна проверка в заведение, но гръцки петролни босове уреждат подкуп, но там не съм присъствувала лично и не мога да разкажа от първо лице.
Също така искам да се оплача, че притежавам котарак, Махмут, с много проблемно поведение и никой не иска да го гледа, докато пътувам, и не знам какво да правя вече. Вие имате ли животни и какво правите с тях? Хотели?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Голяма драма е, а в България не ми е зивестно да има специалисти по котешко поведение, от които човек да получи професионална помощ. Не ми е първа котка, гледала съм доста, кучета, таралежи, риби, хамстер, но такова чудо няма. 

Връзка към коментар

Нещо зачестих в тази тема... Луфтханза успяха да ми изгубят любимите метълски ботуши - снощи не бяха част от багажа ми. И най-гадното е, че който ги е задигнал ще ги изхвърли - по тях имаше около кило кал, а и са 36 номер... 

Рисувани са за мен още 2014, и никаква компенсация не може да ми ги върне. Инак се сдобих тутакси с протокол - може да спя ходейки, но избеснях и на секундата съобразих поне това... Ще погледна темата с изгубените багажи, но някоя състрадателна душа ако иска да ме светне за нещо специфично, ще е супер. 

post-88-0-20706200-1470642348_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само ботушите.. Бяха в оригиналната торба на Вакен (ама чак пък такъв интерес...) и вътре в още черни торби за боклук - ужасно кални и така опаковани май не се разбираше много какво е.  Но бяха отгоре, защото ги свалих чак пред автобуса за Хамбург. 

Реалната стойност е нищо в сравнение със сантименталната.

Връзка към коментар

Абе, на мен ми откраднаха бельото при един полет, та цели дизайнерски ботуши. Дано се намерят, ама шансът е много малък. :(

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Абе, на мен ми откраднаха бельото при един полет, та цели дизайнерски ботуши. Дано се намерят, ама шансът е много малък. :(

О, аз съм сигурна че няма да се намерят. Въпросът е аз как ще си намеря пак такива бели със силиконово покритие и малък номер. Надявам се на компенсацията за тази част. 

Инак с художника им (магеланец също ) бяхме заедно и обеща да ми нарисува по-хубави - тези са за около 2 часа работа от 4-рите страни и черепчетата отпред.

Очевидно така работи Вселената - взема ти едно, дава ти друго... 

Редактирано от Niceday
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дай го тоз магеланец да ни изрисува и на нас по едни бУтуши ;) На моите плавници, напримел, ще има мноооого място за рисуване. Освен това, ще си завъди и бизнесче човекът. :) И  после всички ще викаме доволно:" ух, добре че на Хубавия ден откраднаха любимите ботуши, та и ние се облажихме" ;)Не се ядосвай, нали е поправимо. Освен това, с тези вече си се снимала, на новите снимки - с нови ботушки. ;)

 

:)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Това металюгите сте опасни хора. Чак пък и ботуши?! Ама, то и кално било??? Ега ти фестивала, само си представям Уудсток и друго не ми трябва. Прогърите сме друга бира. Дай ни на нас удобства, амфитеатър и гледка към Рейн от скалата Лорелай...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Това металюгите сте опасни хора. Чак пък и ботуши?! Ама, то и кално било??? Ега ти фестивала, само си представям Уудсток и друго не ми трябва. Прогърите сме друга бира. Дай ни на нас удобства, амфитеатър и гледка към Рейн от скалата Лорелай...

Йеййййй,ма тва Лорелай как се благозвучно ливнаааа, баш като дъжда навънка.:)))

Де да знаех и какво е прогъъър...:((

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това металюгите сте опасни хора. Чак пък и ботуши?! Ама, то и кално било??? Ега ти фестивала, само си представям Уудсток и друго не ми трябва. Прогърите сме друга бира. Дай ни на нас удобства, амфитеатър и гледка към Рейн от скалата Лорелай...

Ей, как ме разхили :) Първият ден беше абсолютно сухо, после започнаха ту кратки, ту по-продължителни дъждове и положението рязко се влоши, но не чак колкото миналата година. Снимката е от последния ден и то само там е толкова зле :) 2014 пък беше ужасна жега и имаше прах - вече не знам кое е по-добре, но без ботуши във Вакен не става. При палатките е трева и нощем дъждът приятно приспива :)

Последните години прогът ни превзе, но идват наистина класни групи и ги харесвам. 

post-88-0-73464300-1470675941_thumb.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

... Ега ти фестивала, само си представям Уудсток и друго не ми трябва...

 

Стига ти и тази годишния Гластънбъри за представа - аз само от гледане на кал се изкалях  :biggrin:

 

P.S. Niceday, съжалявам! Сигурно ти е безкрайно гадно... Обаче нали си на собствен ход и обща храна, и концертите са пред теб, и спомените са в теб, за какво да ти пука! Не ли? :) 

Връзка към коментар

Стига ти и тази годишния Гластънбъри за представа - аз само от гледане на кал се изкалях  :biggrin:

 

P.S. Niceday, съжалявам! Сигурно ти е безкрайно гадно... Обаче нали си на собствен ход и обща храна, и концертите са пред теб, и спомените са в теб, за какво да ти пука! Не ли? :)

Никак даже не ми е гадно:) Заредих се до откат, поне 2 месеца ще ме държи чудесно настроение. Видях се с приятел от Нова Зеландия (да, днес видях темата с евтините полети, но имам други приоритети), забавлявах се много, "падна" най-старата ми метълска мечта, имаше доста места без кал, имаше чудесна храна и прилична бира (е, на високи цени, но това е ясно). Всичко беше великолепно, докато не си взех раницата от лентата:) 

Хората сме много различни, всеки има своите предпочитания и ако не беше така, наистина щеше да е ужасно. И да си знаеш, Rainy, че ми става гадно само когато осъзная, че няма шанс да отида някъде, за което съм прочела и изгледала снимки тук:)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Де да знаех и какво е прогъъър... :((

 

Прогър - това е човек, който е учил за програмист, но не е завършил, поради липса на интерес. Ей го Дюк - жив пример :)

 

Сега сериозно - прогър (progger) е човек, който слуша и се интересува от prog rock. Това название на стила е добро, каквото и да означава, стига само да не значи progressive rock, защото няма нищо прогресивно в самоцелното извиване и усукване на струнни, клавирни, ударни и други сола, водещо до опуси с дължина от по 20-30-40+ минути :P

Редно е да обясня, че прогресивните възгледи на др. Дюк нямат нищо оПщо с прогърските му вкусове, или ако имат - връзката между тях е дълбоко законспирирана :P

 

В заключение - поздрав към всички прогресивни люде в тоя форум!

 

 

(Нещо ми подсказва, че поне единият ботуш ще се намери. Може би левият.)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Ха-ха, Кептън, на прав път си, но има и две други схващания по темата. Твърди се, че прогърите били най-добрите любовници, щото издържали по половин час покрай безконечните композиции. Другото схващане май е по-близко до истината, а именно, че прогърите като си пуснат прогресив рок и забравят за елементарните неща в живота... :lol:

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.