Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Аз имам същия проблем. Как да се формулира оспорването?  Благодаря.

Edit: туко що проверих сметката  си - върнали са ги (от 23.08 е канселацията)

Кога са върнати? Моята канселация е от 09.08.16

Връзка към коментар

Kamen, препоръчвам все пак да изпратиш последен имейл до Gala, че следващата ти стъпка ще е оспорване. Често се задействат точно след подобна заплаха. А неведнъж и два пъти се случва те да са пуснали парите, а банката да ги задържа. 

Връзка към коментар

Няма нищо сложно. Принтирай си кореспонденцията, както и резервацията и прекратяването и отиди в банката. Там ги представяш, обясняваш случая и те си знаят какво да правят. Ако трябва да попълваш нещо ще го направиш с тяхна помощ. Аз съм оспорвала в ПИБ и направих точно това. След това ме държаха в течение по имейла, като накрая ми се обадиха да ми кажат, че сумата е възстановена.

Заплащат ли се някакви такси?

Връзка към коментар

Заплащат ли се някакви такси?

Наскоро ми се наложи да оспорвам транзакция от рент-а-кар и ходих до банката (ПИБ). При тях такса се дължи единствено ако претенцията е неоснователна. Пример: купил си нещо от някъде, платил си и си забравил. Не ти говори нищо направената транзакция и я оспорваш. Естествено в хода на разследването става ясно, че ти си го купил това и си платил доброволно. При това положение дължиш такса (мисля, че беше около 30-ина лв). Не знам дали при всички банки е така, обаче.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Заплащат ли се някакви такси?

В моята банка, не. Предполагам, че навсякъде е така.

 

П.П. И аз съм в ПИБ, но явно поради това, че искането ми беше основателно не са ми искали такси.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Не мога да си влезна в Yahoo пощата от около час, някой друг има ли същия проблем?

Влязох без проблем както през телефон, така и през лаптоп. Не знам дали има отношение, но ми излезе съобщение за "insecure apps", като избрах опция, че разбирам/приемам риска.

Връзка към коментар

И аз стигнах до тая тема, а всякак се мъчех да я избегна- чисто новичката ми карта Дайнерс , намалиха днес точно билетите ,които следя и нищо. Не мога да ги купя. Не ми върви и това си е. Утре ще пробвам пак (тъпо и упорито до дупка), дано проблема е, че е много нова.  :unsure: 

Връзка към коментар

bobole4e, дано да успееш да купиш билетите утре!

 

На мен пък Ер Франс ми анулираха полета на връщане от София по Коледа. Преместиха ни един ден по-рано, пущините и сега вместо на 29-ти декември, ще летим обратно на 28-ми. :ireful:

Връзка към коментар

bobole4e, дано да успееш да купиш билетите утре!

 

На мен пък Ер Франс ми анулираха полета на връщане от София по Коледа. Преместиха ни един ден по-рано, пущините и сега вместо на 29-ти декември, ще летим обратно на 28-ми. :ireful:

 

Най-вероятно пущините са от България Ер, че Ер Франс поне до скоро летяха само лятото с техен самолет, другото е по споразумение с наште юнаци :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

А беше време, когато списъка с препоръчани видеа в youtube беше предимно рок песни...

 

....

Според мен този пост е за темата с похвалите!

Наслаждавайте се на момента!

Рока е вечен, а децата съвсем кратко са бебета... :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

А беше време, когато списъка с препоръчани видеа в youtube беше предимно рок песни...

 

2016-10-16_14-05-29.png

Винаги може и по-зле, в случая - записи на сешоар, компресор, бял шум, хм, а бучене на самолет дали е изпробвано? ;-)
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Според мен този пост е за темата с похвалите!

Наслаждавайте се на момента!

Рока е вечен, а децата съвсем кратко са бебета... :)

да,после стават многознаещи пубери и ти се качват на главата :mad:

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Винаги може и по-зле, в случая - записи на сешоар, компресор, бял шум, хм, а бучене на самолет дали е изпробвано? ;-)

 

Надявам се скоро на практика да го изпробваме, не на запис :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А беше време, когато списъка с препоръчани видеа в youtube беше предимно рок песни...

 

2016-10-16_14-05-29.png

 

...с продължителност от по няколко минути ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

За пръв път в офиса след почти двуседмично отсъствие, работата се натрупала в невероятни количества, а причината да ме няма беше коварен вирус, който буквално ми смени планетата под краката, което няма как да броя за пътуване за мое съжаление :(

Връзка към коментар

За пръв път в офиса след почти двуседмично отсъствие, работата се натрупала в невероятни количества, а причината да ме няма беше коварен вирус, който буквално ми смени планетата под краката, което няма как да броя за пътуване за мое съжаление :(

 

Много е кофти този вирус, и аз го минах, за щастие само за седмица.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

След рекордно ниските цени, които плащах за билети от и до Тенерифе, днес се  наложи да купя билет на рекордно висока цена, грубо около 10 пъти над най-ниската, която съм постигал.

Хем я изпилих по всякакви начини, маестро, ресидент, връщане с 2 стопа....

Връзка към коментар

Защо толкова скъпо? Или просто предните пъти си купувал билетите много евтино? :)

 

По темата - мъжа ми ще го оперират по спешност и ще пропусне пътуването ни до Лондон следващия уикенд. За втори път тази година отменяме пътуване (в случая част от него) по здравословни причини :(

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.