Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

 

По темата - мъжа ми ще го оперират по спешност и ще пропусне пътуването ни до Лондон следващия уикенд. За втори път тази година отменяме пътуване (в случая част от него) по здравословни причини :(

Роца,дано да не е нещо сериозно и да мине леко!
Връзка към коментар

Александра, благодаря ти:). Не е сериозно (камъни в жлъчката), но ни е яд, понеже пътуването ни в Лондон беше запланувано за празнуване на рождения ден на Камбанката другия вторник и годишнината ни от сватбата два дни по късно :wacko:

Но пък може да е всяко зло за добро, тъкмо догодина пак ще идем, да наваксаме, а сега ще пътуваме по женски на шопинг :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Александра, благодаря ти :). Не е сериозно (камъни в жлъчката), но ни е яд, понеже пътуването ни в Лондон беше запланувано за празнуване на рождения ден на Камбанката другия вторник и годишнината ни от сватбата два дни по късно :wacko:

Но пък може да е всяко зло за добро, тъкмо догодина пак ще идем, да наваксаме, а сега ще пътуваме по женски на шопинг :)

Виж сега, а я си представи, че вече сте там и започнат кризи :blush: Да се чудиш какво да правиш. :mellow:

Лондон  няма да избяга ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Защо толкова скъпо? Или просто предните пъти си купувал билетите много евтино? :)

 

По темата - мъжа ми ще го оперират по спешност и ще пропусне пътуването ни до Лондон следващия уикенд. За втори път тази година отменяме пътуване (в случая част от него) по здравословни причини :(

Преди е било максимално евтино, а сега обратно, защото са по нова година.

Връзка към коментар

Да се оплача колко зверски се прецаках. Взех връщане от Рим с Ryan през Чампиано за 10 евро на човек - това супер. Отиването беше 30 евро с пристигане в 07:35 там. А аз с целия си акъл реших да проверя и Wizz, защото видях, че имат Чампиано в опциите от София,а пък имам и кредит за ползване - цената беше колкото на Райън - 30 евро и го купих с кредита. 

 

После обаче какво виждам - нямат полети до Чампиано, а автоматично ми е изкарало резултати за Филмучино - това съм купил. И сега освен, че пристигам на по-далечното летище, освен че нямам достатъчно голям ръчен багаж (както щях да имам с Райън) полета ми пристига в 14:55, а не в 07:35 - и това само за да си ползвам тъпия кредит.... Умирам от яд. :mad:

 

Eто така изглежда картинката:

 

post-2889-0-59407700-1479886646_thumb.jpg

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Да се оплача колко зверски се прецаках. Взех връщане от Рим с Ryan през Чампиано за 10 евро на човек - това супер. Отиването беше 30 евро с пристигане в 07:35 там. А аз с целия си акъл реших да проверя и Wizz, защото видях, че имат Чампиано в опциите от София,а пък имам и кредит за ползване - цената беше колкото на Райън - 30 евро и го купих с кредита. 

 

После обаче какво виждам - нямат полети до Чампиано, а автоматично ми е изкарало резултати за Филмучино - това съм купил. И сега освен, че пристигам на по-далечното летище, освен че нямам достатъчно голям ръчен багаж (както щях да имам с Райън) полета ми пристига в 14:55, а не в 07:35 - и това само за да си ползвам тъпия кредит.... Умирам от яд. :mad:

 

Eто така изглежда картинката:

 

attachicon.gifCapture.JPG

Ееее, не се ядосвай , де. :) Стават такива неща. Те до тогава и Райън ще направят промени в разписанието или пък Уизовете ще променят нещо и ще можеш да направиш промяна. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За n-ти път тегля кеш от банкомат с кредитна карта вместо с дебитната :D

Псувам леко.

 

Дръж ги с различен пин код, идиотоустойчиво :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За n-ти път тегля кеш от банкомат с кредитна карта вместо с дебитната :D

Псувам леко.

Е е, ти пък - това ли ти е оплакването.:)Нали даде пари банкоматчо , туй е важно.:)) Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За n-ти път тегля кеш от банкомат с кредитна карта вместо с дебитната

 

EAjEfT0U_normal.jpeg  Асоциацията на банките харесва това 

Нали даде пари банкоматчо , туй е важно. :))

Ама и той е дал пари на банката  :(

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Да , затова ги бъркам понякога.

Странно... И моите са от ПИБ, но Дебитната е зелена, докато кредитната - лилава... Никакъв шанс да ги объркам!  :)

Връзка към коментар

С Маестрото , тъмни са и двете и понякога механично вадя Визата , ако съм им разменил местата при документите където ги държа.

За щастие в България таксата е само 3 лева ...и 1% от сумата де , но беше малка.

Връзка към коментар

С Маестрото , тъмни са и двете и понякога механично вадя Визата , ако съм им разменил местата при документите където ги държа.

За щастие в България таксата е само 3 лева ...и 1% от сумата де , но беше малка.

А ако беше направил упражнението в чужбина?! Май си е за радост, нали?

И за да те успокоя, че не си сам, аз понякога набирам ПИН-а на друга карта, и добре че се осъзнавам преди да е "глътната".

Връзка към коментар

Пък ми смениха вътрешен полет в Бразилия... Неприятно, защото една камара рокади трябва да направя (почти сколасах) и ми се развалиха някои чудни планчета. (Дано за добро, ама ми стана криво). Сега разбирам какви акробатики правят магеланци, като ги сюрпризират така.

 

Хубавото е, че забелязах навреме промяната, че щеше да стане мазало иначе...

Лошото е, че изобщо не бях забелязала. Щото Azul си ми пратиха потвърден полет преди няколко дни - без дума да обелят в мейл, че е сменен  :swoon:  (полет, купен пролет)

 

Да се представя: Патка Дългошиестова Гъскова  :angry: 

П.П. Кефя се на спътничката ми Руми. Няма драми, ще се оправим. Точка. Обичам някой да ме блансира... 

Връзка към коментар

Пък ми смениха вътрешен полет в Бразилия... Неприятно, защото една камара рокади трябва да направя (почти сколасах) и ми се развалиха някои чудни планчета. (Дано за добро, ама ми стана криво). Сега разбирам какви акробатики правят магеланци, като ги сюрпризират така.

 

Хубавото е, че забелязах навреме промяната, че щеше да стане мазало иначе...

Лошото е, че изобщо не бях забелязала. Щото Azul си ми пратиха потвърден полет преди няколко дни - без дума да обелят в мейл, че е сменен  :swoon:  (полет, купен пролет)

 

Да се представя: Патка Дългошиестова Гъскова  :angry: 

П.П. Кефя се на спътничката ми Руми. Няма драми, ще се оправим. Точка. Обичам някой да ме блансира...

 

Уф, много неприятно,ама няма как.

Оказва се, че като купи човек билети за някъде, все трябва да седи на тръни и да ги държи под око за промени.Аз си правя една табличка и периодично ги проверявам.

Особено, ако са купени доста по-рано.

Права е Руми - все някак ще се натъкми.

Пожелавам ви да няма повече неприятни изненадки. :)))И да си прекарате чудесно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Смениха ни полета за Кутаиси от 13:55 на 20:05 :(

 

ГадАсть !!!Хем там ще сте по късни доби, хем развалени планове, хем пропуснат мач на Реал Мадрид!!Бе вие кацнете ,ще се оправите все някак си. Само здраве да има!!

Връзка към коментар

Не можеш ли да го дадеш на ремонт? Къде си в момента?

Апаратът каква марка и модел е?

 

 

В зависимост от апарата имаш няколко възможни аварийни решения:

 

 

 

 

http://www.digitaltrends.com/photography/tested-apps-that-turn-your-smartphone-into-a-photo-assistant/

 

 

http://appcrawlr.com/android-apps/best-apps-remote-viewfinder

 

 

 

Или хардуерно решение - външен визьор: http://www.ebay.com/bhp/external-viewfinder

Редактирано от captain_oveur
Връзка към коментар

Развали ми се фотоапарата :( Не му работи дисплея. Май бях до тук със снимките от това пътуване...

Много съжалявам! Сигурно си на много красиво място! Поне снимай с телефона, нали и това е вариант? 

Връзка към коментар

И аз искам да се оплача. Тази година така се стекоха обстоятелствата, че не съм пътувал никъде извън България (ходих до Сърбия, но вече не го броя за пътуване в чужбина).

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.