Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 1 час, vinidj каза:

Африканците първо трябвало да ти дадат някакъв номер, ама 1 месец никакъв отговор.

Нямам опит с южноафрикански пощи, но има и други държави, в които нашите проследяващи номера се сменят с други, на локалния пощенски оператор, така че не би било изключение. Можеш да звъннеш по телефона на нашите пощи, в страницата за рекламации са контактите и  да ги попиташ проследяват ли се до крайната точка пратките до Южна Африка с нашите номера.

 

Връзка към коментар
преди 4 минути , dimitrov6 каза:

Виваком изключи в цялата страна за час и половина.Ходих в жегата до офиса им да питам,защото и телефона им не отговаря.

Аз все още нямам мобилен интернет. Преди малко се опитвах да звъня на един телефон - никакъв сигнал! От Теленорски - никакъв проблем да го набера, така че... Да, @Фичо! Правилни бяха предположенията ти за неприличните подмятания по адрес на оператора... 😡 Само да ми изтече договорът... 🤬

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
49 minutes ago, dimitrov6 said:

Виваком изключи в цялата страна за час и половина.Ходих в жегата до офиса им да питам,защото и телефона им не отговаря. 

Имало няколко пожара в съоръжения на ЧЕЗ и прекъснат оптичен кабел в следствие на стрително - ремонтни дейности на АПИ.

Информация имало на страницата им във ФБ.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , chandni каза:

Да, @Фичо! Правилни бяха предположенията ти за неприличните подмятания по адрес на оператора... 😡 Само да ми изтече договорът... 🤬

Виж сега - да не излезе, че отсега ти кърша надеждите, но и другите оператори са същия  *У* (неприлично подмятане) 

  • Харесвам 6
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Оплаквам се за пръв път!

Дебитната ми карта Виза Електрон, която вярно ми служи 5 години изтече преди няколко дни. Минавала е в различните сайтове и беше разпознавана различно  и добре в моя полза, включително и като кредитна. Теглил съм напълно безплатно от банкомати в цяла Европа, Турция. Пазарувал съм без засечки и без такси при отличен курс на превалутиране от ММТ,  китайски сайтове и почти всички версии  на jetcost. Не е засякла някъде.

 

П.П. Така и така се оплаках, нека още малко:

         Тази година закриха любимия ми сайт за хотели за плажни дестинации и почивки - https://www.sunshine.co.uk/ , стана част от

          https://www.onthebeach.co.uk/  Цените вече не са добри, няма отстъпки, много екстри вече не съществуват. През този сайт при пакетно

         закупуване на хотел и трансфер цената на  https://www.holidaytaxis.com/en/ падаше наполовина, често имаше грешки, които стояха със

         седмици. Имам над десет резервации за почивки през тях - никога никакъв проблем.

 

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 6
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 34 минути , Фичо каза:

Виж сега - да не излезе, че отсега ти кърша надеждите, но и другите оператори са същия  *У* (неприлично подмятане) 

Аз до миналия ноември бях на Теленор - проблеми не съм имала никакви. Смених ги на инат - защото ме ядосаха като ми "извиха ръцете" да преподпиша нов договор при по-неизгодни условия! Преди това имах перфектният тарифен план, с достатъчно много минути и мегабайти, така че да не мога да ги изхарча. Всички минути можех да ги използвам и за международни разговори към ЕС и САЩ. Всичко това за скромните 20 лв на месец, като никога не съм злоупотребявала да говоря по много "само 'щото имам минути" и на 3-4 месеца, като ми се наложи, правех по 20-30 минути международни разговори (не роуминг, а международни). Всичко беше блестящо и розово, докато не получих SMS, че договорът ми изтича и с него - и промоционалните условия (тарифата от 20 лв) и трябва или да преподпиша, или да плащам 50 лв месечно за същите условия. Е... Познай какво направих като ме изнудиха така да преподписвам!

Редактирано от chandni
  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар

И аз да се оплача, вчера в Албания 160 км. от македонската граница до черногорската за 4.5 часа. По лош път, а понякога и без път, със завои, хора и коне + каране в насрещното, спиране където им падне по завоите и просяци изкачащи пред колата не бях виждала. Днес в Черна гора 66 км. за 3.5 часа. Задръствания, задръствания и пак задръствания. Един час сме стояли в тунела преди Котор.

  • Харесвам 1
  • Шок 9
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Днес бях почти сигурен, че ще летя с Ryanair от София до Берлин, но вече не съм. Първо беше малка повреда и да почакаме. След около 100 минути в самолета капитанът каза, че не могат да го оправят и ни връщат на летището. Ще видим какво ще измислят. Нещо не ми върви с ирландците напоследък.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 2
  • Шок 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, Ivko каза:

Имам билети от черния петък за Варна сега уйкенда и го чакам от колко време, а сега като виждам какво е времето 😭 отиде ми плажуването 👀

Водата е супер, а че пясъкът е мокър, бял кахър 🙂

  • Браво 1
Връзка към коментар
2 hours ago, koliob said:

Днес бях почти сигурен, че ще летя с Ryanair от София до Берлин, но вече не съм. Първо беше малка повреда и да почакаме. След около 100 минути в самолета капитанът каза, че не могат да го оправят и ни връщат на летището. Ще видим какво ще измислят. Нещо не ми върви с ирландците напоследък.

После ще ти дадат едни 400 евро да си лекуваш душевните страдания, които са ти причинили 🙂

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 23 минути , akair каза:

После ще ти дадат едни 400 евро да си лекуваш душевните страдания, които са ти причинили 🙂

 

Максимум 250 ще дадат (разстоянието е 1319 км), но в случая се съмнявам и това да направят. Между другото още си вися на летището. Последните обещания бяха за излитане преди 5 минути.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , koliob каза:

Максимум 250 ще дадат (разстоянието е 1319 км), но в случая се съмнявам и това да направят. Между другото още си вися на летището. Последните обещания бяха за излитане преди 5 минути.

Виж сега, някои още те мразим за онова трицифрено число за полети, та... image.png.d01d56a0081efa91c76e9aae5ff723b2.png

Наистина ти съчувствам, надявам се не ти е объркало много плановете. Да сме просто живи и здрави не са празни приказки... Добавката - банковата сметка - си я имаш, убедена съм! image.png.d01d56a0081efa91c76e9aae5ff723b2.png 

Връзка към коментар
преди 18 минути , Rainy каза:

Виж сега, някои още те мразим за онова трицифрено число за полети, та... image.png.d01d56a0081efa91c76e9aae5ff723b2.png

Наистина ти съчувствам, надявам се не ти е объркало много плановете. Да сме просто живи и здрави не са празни приказки... Добавката - банковата сметка - си я имаш, убедена съм! image.png.d01d56a0081efa91c76e9aae5ff723b2.png 

Тази информация е стара. Полетите за тази година вече наближават четирицифрен брой. 🙂 Просто за днес имах канцелирани 4 резервации и мислех, че няма да имам проблем с тази, но... Иначе ни най-малко не ми се нарушават плановете. 🙂 Обикновено имам и резервни решения. А и вече съм в самолета. Дори потеглямееееее.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , koliob каза:

Тази информация е стара. Полетите за тази година вече наближават четирицифрен брой. 🙂 Просто за днес имах канцелирани 4 резервации и мислех, че няма да имам проблем с тази, но... Иначе ни най-малко не ми се нарушават плановете. 🙂 Обикновено имам и резервни решения.

Хъх... Значи малко ти е мразенето... image.png.d01d56a0081efa91c76e9aae5ff723b2.png А ти в отговор ще ги направиш петцифрени! image.png.d01d56a0081efa91c76e9aae5ff723b2.png 

(Дано бързо се оправи проблема...)

Връзка към коментар
преди 7 минути , koliob каза:

Тази информация е стара. Полетите за тази година вече наближават четирицифрен брой. 🙂 Просто за днес имах канцелирани 4 резервации и мислех, че няма да имам проблем с тази, но...

близо 4 полета ежедневно, нека познаем, ти си .... въздушен полицай?! в някакъв филм имаше такава длъжност, но ти сигурно си частен такъв, щом си правиш резервации 😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар

Искам да се оплача, че планираното ни, с щерката, пътуване доБратислава и  Виена се провали. Началника не ме пусна отпуска. Гадното е, че това пътуване бе награда на щерката за приемането и на първо класиране в Природо математическата гимназия. ☹️

Здраве да е! Ще отидем във Виена и то може би още тази година!

  • Харесвам 2
  • Шок 10
Връзка към коментар
преди 1 час, Костов каза:

Искам да се оплача, че планираното ни, с щерката, пътуване доБратислава и  Виена се провали. Началника не ме пусна отпуска. Гадното е, че това пътуване бе награда на щерката за приемането и на първо класиране в Природо математическата гимназия. ☹️

Здраве да е! Ще отидем във Виена и то може би още тази година!

Егати гадняра! Не му ли обясни? Направо ми иде да му се обадя да си поговорим 😡

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Костов каза:

Искам да се оплача, че планираното ни, с щерката, пътуване доБратислава и  Виена се провали. Началника не ме пусна отпуска. Гадното е, че това пътуване бе награда на щерката за приемането и на първо класиране в Природо математическата гимназия. ☹️

Здраве да е! Ще отидем във Виена и то може би още тази година!

Много съжалявам... Нали си планирал отпуската? Като видя такова демонстриране на мускули и се вбесявам. Голяма майна му теглих, excuse my French! 

Връзка към коментар

Да, много гадна ситуация! Твоят шеф като иде на море, един слънчев ден да няма! 

Динко, ситуацията си е за яд, ама сигурна съм, че нещо по хубаво ще изскочи. Живи и здрави да сте! 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.