Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 4 минути , Rainy каза:

Жива да си, чедо! Последните спомени за гладене на път са окачени дрехи на парна баня, докато се къпя...

Да се поотъркам в теб, та да прихвана малко от подобни грижи за себе си :grin: (и успех, и знания!).

Честит Рожден Ден - и щастието да ти е спътник още много десетилетия! ❤️

Благодаря ти, Рейни, ама, как ще си туря капелата, направооо, не знам, пък роклАта ми смачкана.Надеждата ми е само, кат се опне по стройната ми снага, да не личат гънките.

Ще се види след малко.

Сър Хопкинс дълбокомислено цитира Вуте :” на Убав мъж всичко му Оди”.

Ама на  жената, квооо?

Редактирано от AlexandraKo
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 39 минути , AlexandraKo каза:

 

Сър Хопкинс дълбокомислено цитира Вуте :” на Убав мъж всичко му Оди”.

Ама на  жената, квооо?

На убавия мъж му оди убава, умна и оправна жена...всичко 😉

Честит Рожден Ден, Александра! 

Бъдете здрави и многоцветни! 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 13.08.2018 г. в 23:22, Rainy каза:

Какви са тези идиотски практики на eSky, бе? Какви са тези такси от над 20 евро при билет от 88 евро (Easyjet)?

Офф! Няма ли начин да могат да се спрат тези обирджийства, без извинение... 😞 

 

 

 

Има справедливост на тоя свят! Видя ли на eSky какво им се случи?

Предполагам, че отсега нататък който въведе при тях промо-код magelanec, всички такси ще му се зануляват :beach:

Редактирано от Goal & Boss
  • Смея се 3
Връзка към коментар
На 15.08.2018 г. в 21:27, Zara каза:

На убавия мъж му оди убава, умна и оправна жена...всичко 😉

Честит Рожден Ден, Александра! 

Бъдете здрави и многоцветни! 

Благодаря ти, @Zara, чак сега ти видях поздрава!:girl_pinkglassesf:

 

Връзка към коментар

Да се оплача - до скоро квартала ми в един провинциален град беше най-спокойния и безпроблемен от 20 години никога нищо, обаче от вчера все едно съм в София.

Откраднаха номера на колата на комшията, а на мен ... надписа стикера гараж не паркирай 🙄🤣 имам и един пукам гуми, който е останал, защото крайчетата му са се скъсали и на човека не му е вършил работа явно така.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Себу Пасифик направиха Голям шлем за смяна на полет, три пъти за един месец. И точно най-важният ми полет, след който гоня връзки към две други държави.

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Себу Пасифик направиха Голям шлем за смяна на полет, три пъти за един месец. И точно най-важният ми полет, след който гоня връзки към две други държави.

Човек, на мен ми се струва вече жив мазохизъм да се правят подобни планове през Себу. Ама ти си корав 😎 Дано всичко мине безпроблемно!

Връзка към коментар

Аз винаги се презастраховам, защото знам и полетите, и феритата какъв кошмар са там, ама този път удариха нови върхове. Направо се чудя на хора с програми за по седмица, които искат да сменят няколко вида транспорт за един ден и да видят страната от край до край. Една засечка с транспорт и блокажът е пълен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Себу Пасифик направиха Голям шлем за смяна на полет, три пъти за един месец. И точно най-важният ми полет, след който гоня връзки към две други държави.

То, пак добре, че си разбрал. Ние веднъж, за малко да си изпуснем полета. Турили го с час и половина по-рано, добре, че не знам по - каква причина, бяхме тръгнали много рано за летището, та го хванахме за опашката.  И никой не беше ни уведомил.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз да се оплача от АК.

Тази сутрин купих уж, билети с Авианка, парите дръпнаха, билети няма.

Излезе съобщение: в момента не можем да обработим вашата заявка, опитайте по-късно.

Някой да даде акъл, моля,  какво да правя. Дали да почакам известно време, да не би, да пристигне мейл.

Или, да се обаждам на Дайнърс / с нея платих/, да спрат плащането, за сега е само авторизация.

Страхувам се да пробвам втори път, да не стане същото.

Или пък, да пробвам през някой посреднически сайт?

 

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

И аз да се оплача от АК.

Тази сутрин купих уж, билети с Авианка, парите дръпнаха, билети няма.

Излезе съобщение: в момента не можем да обработим вашата заявка, опитайте по-късно.

Някой да даде акъл, моля,  какво да правя. Дали да почакам известно време, да не би, да пристигне мейл.

Или, да се обаждам на Дайнърс / с нея платих/, да спрат плащането, за сега е само авторизация.

Страхувам се да пробвам втори път, да не стане същото.

Или пък, да пробвам през някой посреднически сайт?

 

 

Аз не съм голям специалист, но бих изчакала малко. То вече е минало час, гледам. Звънни на Дайнерс и провери какво се случва с парите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Цвете каза:

Аз не съм голям специалист, но бих изчакала малко. То вече е минало час, гледам. Звънни на Дайнерс и провери какво се случва с парите.

Да, чакам и аз. Парите са  блокрани, не са изтеглени.

 

преди 25 минути , bad kid каза:

 Аз съм правил опит да спра транзакция на карта на ПИБ преди години, но ми отказаха..

Ще почакам още малко и ще звъня, да питам какво да правя.

Благодаря ви!

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

И аз да се оплача от АК.

Тази сутрин купих уж, билети с Авианка, парите дръпнаха, билети няма.

Излезе съобщение: в момента не можем да обработим вашата заявка, опитайте по-късно.

Някой да даде акъл, моля,  какво да правя. Дали да почакам известно време, да не би, да пристигне мейл.

Или, да се обаждам на Дайнърс / с нея платих/, да спрат плащането, за сега е само авторизация.

Страхувам се да пробвам втори път, да не стане същото.

Или пък, да пробвам през някой посреднически сайт?

 

 

Ние купувахме от тях и беше по същия начин, след ден ни се обадиха да потвърдим, че ние сме направили плащането и тогава ни пратиха билетите. Така че ако искаш изчакай ден-два. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Здравко Ангел каза:

Ние купувахме от тях и беше по същия начин, след ден ни се обадиха да потвърдим, че ние сме направили плащането и тогава ни пратиха билетите. Така че ако искаш изчакай ден-два. 

Ох, много ти благодаря! Тъкмо се канех да звъня на телефоните на Дайнърс.

Ама, имам да купувам още билети с тях, не знам какво да правя.

Ще те послушам и ще изчакам, да видя с тези, какво ще стане и тогава.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, bad kid каза:

Както разбрахме и от Уиз и Букинг, в момента туристическия бранш е в отпуск 😁

Не думай, че една камара пари са ми блокирани. Дано се размърдат.

Връзка към коментар

Няма вариант да ти върнат парите ако е заявена транзакцията. Дори и физически да не е минало плащането - банката не може да го спре (или поне така казват). 

Аз съм имал случай да получа смс за неоторизирана транзакция и дори след моментално обаждане в банката - казват, че не могат да го спрат

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, AlexandraKo каза:

Добре де, а аз как ще докажа, че не са ми пратили билет?

Пък са ми взели парите.

Оспорваш транзакцията, заявяваш, че не си получила билети, а от там нататък авиокомпанията ще трябва да докаже, че е издала. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Добре де, а аз как ще докажа, че не са ми пратили билет?

Пък са ми взели парите.

Опитай да се свържеш с компанията в понеделник, нали искаш билета? По добре да ти издадат билет, отколкото да оспорваш транзакцията и после пак да купуваш същия билет.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Бреееееееей, брей! 

Написах писмо на съпорта на Авианка, в две части - на английски и на испански, второто, с помощ от чичко Гугъл. Кой знае, как звучи, ама, явно са ме разбрали. 

Отговориха в рамките на няколко часа , че всичко е наред и билетчето пристигна.

Сега продължавам смело нататък.

Благодаря ви на всички за подкрепата!

В тая жегичка, ви черпя по една биричка.

 

 

D9292BF5-5BD5-4CB8-AD0E-D8A7806D1F80.jpeg

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 9
  • Браво 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.