Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 22 часа, ven62 каза:

Аз съм толкова сбъркан, че и бира не пия.

Не обичам - горчи ми.

Не си. И аз не пия, макс. 2-3 на година. Не щото ми горчи. Безполов, импотентен алкохол, разтворими степчета. Това е бирата, ако не ти се точи директно от пивоварната.

Бозата е по-истинска от бирата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, Фичо каза:

Ъъъъ-ъ-ъ :unsure: ... обикновено човек минава към извращенията чак когато се отегчи от традиционната форма на ... каквото там  - бира, секс или рокендрол, а не започва с тях. :grin:

Явно в моят случай съм срещу основното течение 😀 Бира в България не съм пила с малки изключения - малка Загорка и то рядко, и то чак като наближих 30. Загорка, сигурно заради месторождението ми 😎  и сега когато съм в България не пия бира, а бяло вино.

Сигурно ако не се бях преместила да живея в Белгия и досега нямаше да пия бира.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фичо каза:

Добре де, въпрос на вкус :grin: - за мен всякакви там безалкохолни бири или примеси с разни плодове, зеленчуци и др. подобни, са си извращение :grin:, споделял съм и друг път
 

Има и плодови бири с 6,5% алкохол и знаеш ли как хубаво те удря в петите 😮

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към коментар

И аз в България не пиех бира, но след като започнах да пътувам по света , бързо установих , че това в България няма нищо общо с бирата ( с едно изключение - Столично) . Дамите да не бягат от бирата , а да пробват някоя карамелова, шоколадова ,ванилова и т.н.

 

@Травеолани може да опиташ тази Мичиганска бира, предполагам се намира лесно в Канада.

BAF0ED0D-018D-46F1-9E47-5F897B04D96F.png

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , stanislavpp каза:

И аз в България не пиех бира, но след като започнах да пътувам по света , бързо установих , че това в България няма нищо общо с бирата ( с едно изключение) . Дамите да не бягат от бирата , а да пробват някоя карамелова, шоколадова ,ванилова и т.н.

 

@Травеолани може да опиташ тази Мичиганска бира, предполагам се намира лесно в Канада.

BAF0ED0D-018D-46F1-9E47-5F897B04D96F.png

Щом има шоколад, ще трябва да я опитам 😂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 46 минути , akair каза:

Евентуално помисли и за тази:

image.png.63356cf30283287d6ce3edde900100d4.png

Да, знам ги и безалкохолните бири, но както споменах пия много рядко, и не мислям да променям това :).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Изпратиха ми от служебната централа току що формуляр за планираната ми отпуска за 2019 г., - за пръв път толкова рано и по тяхна инициатива, а аз за пръв път имам само намерения, и нямам купени билети за никъде (Исландия не я броим). И после що съм планирала и ставам за смях пред магеланци... :blink: 

(Не че не мога да им услужа с още по-добър инструмент за планиране до 2022 г 😄)

Връзка към коментар

Пак ще се оплача.... не мога да разбера какъв е този мой късмет. Не стига че не мога да си спретна нито едно пътуване тази година, ами и служебните винаги съвпадат със седмицата на форумните сбирки. Как пък един път не се разминаха във времето, не мога да разбера.

И като знам, че @Rainy споменаваше преди, че се кани да се присъедини към декемврийската (или нейна алтернатива) се обнадеждавам, че може да имам и аз шанс най-накрая на годината 😉 

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

От интернета в хотела в Германия!

Не бях виждал такова чудо от години. Постоянно прекъсва, понякога самата връзка, понякога просто няма нет, когато има всяка страница се отваря като справка в Дайнърс или 4-5 секунди поне. Пробвах да свалям, става с 50-250кБ/с.

За сметка на това хотела е малък 3 звезден в Ruit до Щутгарт, но доста скъп, единична стая е 90 евро без закуска, а за закуската и за този нет се плаща бизнес пакет за още 12 евро. Сега е 6 сутринта и затова все пак има нет, вечер е още по-зле, само дето си нося компютъра..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да се оплача, че ми замина хард диска на лаптопа и последния месец не си бях правил backUp.

Така, че ако не искате да си изгубите снимките от последното пътуване , правете си копие и ги слагайте на още един носител.

  • Шок 1
Връзка към коментар
21 minutes ago, vinidj said:

Искам да се оплача, че ми замина хард диска на лаптопа и последния месец не си бях правил backUp.

Така, че ако не искате да си изгубите снимките от последното пътуване , правете си копие и ги слагайте на още един носител.

Кога на външен диск, кога качвам в Google photos... И моя замина преди време. 

Връзка към коментар

С голям кеф и желание, след 3 месечно умуване се прежалих да взема за Коледа на милото нов (и доста скъп) телефон, който ще плащам две години и като му го подарих с усмивка, той го отвори, погледна го и ми го върна с думите "защо ми подаряваш счупен телефон" (беше с изгорели няколко пиксела, които не бях видяла), тааа последва безсънна нощ и притеснение как ще го върна (защото не искам да ми го оправят), но, слава богу, от МТел се оказаха със сравнително добри търговски практики, та ми го смениха веднага и дори за извинение ми дадоха подарък. Ама разваленото чувство от подаръка си остана, де. 🙄

  • Харесвам 9
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
57 minutes ago, vinidj said:

Искам да се оплача, че ми замина хард диска на лаптопа и последния месец не си бях правил backUp.

Така, че ако не искате да си изгубите снимките от последното пътуване , правете си копие и ги слагайте на още един носител.

HDD е устройство за временно съхранение на файлове. Това е мотото на фирмите които се занимават с възстановяване на файлове от умрели дискове. Така, че не едно а две копия е хубаво да правите и на 2-3 години да сменяте дисковете на които правите архиви. Другия вариант е да си плащате годишна такса за облачна услуга и да си качвате там снимките.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз като си правех backup на външен хард - , в края на краищата той отказва да съдейства и не знам какво да го правя. Добре че цялата информация я имам и на лаптопа.

Връзка към коментар
преди 1 час, luba_rizova каза:

С голям кеф и желание, след 3 месечно умуване се прежалих да взема за Коледа на милото нов (и доста скъп) телефон, който ще плащам две години и като му го подарих с усмивка, той го отвори, погледна го и ми го върна с думите "защо ми подаряваш счупен телефон" (беше с изгорели няколко пиксела, които не бях видяла), тааа последва безсънна нощ и притеснение как ще го върна (защото не искам да ми го оправят), но, слава богу, от МТел се оказаха със сравнително добри търговски практики, та ми го смениха веднага и дори за извинение ми дадоха подарък. Ама разваленото чувство от подаръка си остана, де. 🙄

Коя е марката, ако не е тайна?

Сони например си спомням, че не признаваха до 3 такива пиксела за дефект

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
On 10/24/2018 at 7:34 PM, Rainy said:

Изпратиха ми от служебната централа току що формуляр за планираната ми отпуска за 2019 г., - за пръв път толкова рано и по тяхна инициатива, а аз за пръв път имам само намерения, и нямам купени билети за никъде (Исландия не я броим). И после що съм планирала и ставам за смях пред магеланци... :blink: 

(Не че не мога да им услужа с още по-добър инструмент за планиране до 2022 г 😄)

Направо ми иде да ти завидя. Отпуските за 2019, лелеееее 🙂 Коледа 2018 е вече тук, а аз все още не знам кога ще почивам. Ръчкам от няколко дни, напомням ежедневно за билет, поне до вкъщи да се прибера. Пък оттам нататък ще ми се нареди някак си. 🙂

Хич не ставаш за смях, много си е добре така даже.

Връзка към коментар
преди 18 минути , iabulka каза:

Сега е моментът да я включиш в календара за 2019. 😉

Хахахахаа... За съжаление, билетите до Гана не са никак френдли 😄 а моята отпуска - съвсем... Но човек не знае. Нали знаеш - ние само предполагаме, а Господ разполага 🙂 

Връзка към коментар

@Rainy Аз също съм от хората дето обичат да планират за година напред. Много мразя да се насмитам в последния момент за каквото и да е. С малкото условие разбира се, че винаги може да се появят непредвидени неща. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , BlackArt77 каза:

@Rainy Аз също съм от хората дето обичат да планират за година напред. Много мразя да се насмитам в последния момент за каквото и да е. С малкото условие разбира се, че винаги може да се появят непредвидени неща. 

Ей, един чиляк от моята порода - много се радвам! Тук много ме юркат приятелите за това - на база собствената ми самоирония, разбира се 😄 

 

Случват се, да... Лично изпитано неведнъж. Но липсата на планиране няма да ме накара да се чувствам по-добре 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Костов
    • Svetulche
    • meryl83
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.