Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Летях с Air Serbia и от регистрацията за полета до получването на багажа си не чух нито една хубва сочна сръбска псувня 😞

Това е пример за несъобразена с очакванията на клиента брандова идентичност.

Нямат бъдеще!

  • Харесвам 1
  • Смея се 32
Връзка към коментар
На 28.01.2019 г. в 22:19, T.E.Lawrence каза:

Баси пълчищата комари има тази година в Сием Рип. Досега в Камбоджа не ме беше хапал комар. 

 

На 29.01.2019 г. в 17:04, T.E.Lawrence каза:

Като говорим за насекоми, по пътя към летището туктукаджията така се беше засилил, че налетяхме на пълчища насекоми под една лампа. Накацаха ме яко, помислих ги за пеперуди, оказаха се... скакалци. 😄


А пък това е  новина от последните дни :rolleyes:

преди 2 часа, домосед каза:

Летях с Air Serbia и от регистрацията за полета до получването на багажа си не чух нито една хубва сочна сръбска псувня 😞

 

Ето нещо да компенсираш разочарованието :grin: 
 

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Докато си пиех бирата ми хрумна безумната идея да си купя онлайн билети за Акропола за утре, въпреки че съм на 5 мин от входа и сега е нисък сезон. Плащането мина, но билетите ги няма в пощата ми.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
7 minutes ago, Childish said:

Докато си пиех бирата ми хрумна безумната идея да си купя онлайн билети за Акропола за утре, въпреки че съм на 5 мин от входа и сега е нисък сезон. Плащането мина, но билетите ги няма в пощата ми.

В спам/ джънк папки? 

Връзка към коментар
преди 14 часа, Childish каза:

Докато си пиех бирата ми хрумна безумната идея да си купя онлайн билети за Акропола за утре, въпреки че съм на 5 мин от входа и сега е нисък сезон. Плащането мина, но билетите ги няма в пощата ми.

В крайна сметка всичко приключи благополучно. Бях си запазила страницата с номерата ва билетите и на централня вход ми разпечатаха билетите

  • Харесвам 7
  • Браво 8
Връзка към коментар

Искам да се оплача. Бях в Атина за няколко дни за ескейп гейм маратон. Невероятни неща имат тия гърци от към такова забавление. Всичко вървеше по план, докато след последната стая снощи....2 часа преди полета....гадни изроди разбиха колата ни и  отмъкнаха целият ни багаж. Всичко....ОТ ДО....5 човека без багаж, 2 часа преди полета за София. Няма толкова големи долняри колкото тях. Съжалявам, но като цяло мнението ми за там е, че е едно голямо гето с малки изключения. Случката само потвърди впечатленията от преди няколко месеца, когато за първи път бях там. ☹️

  • Харесвам 1
  • Шок 13
Връзка към коментар
преди 4 минути , lyusi каза:

Много гадно! Дано не е имало нещо ценно в багажа. Но все пак може да се случи навсякъде, не зачерквай дестинацията.

За добро или лошо, няма да я зачеркна, защото там са едни от най-добрите ескейп стаи в Европа. Опуках 20 до сега. Остават още около 70 🙂 За сега се очертава ходене отново, но просто самата идея, че бяхме до колата, отидохме до някакъв БГ магазин за 10 минути и когато се върнахме, стъклото счупено, багажът го няма. Самия акт е разтройващ, парцалки и джунджурии се купуват, просто е гадно... 😞

Редактирано от Георги Василев
  • Харесвам 4
  • Шок 1
Връзка към коментар
На 18.02.2019 г. в 22:25, Георги Василев каза:

Искам да се оплача. Бях в Атина за няколко дни за ескейп гейм маратон. Невероятни неща имат тия гърци от към такова забавление. Всичко вървеше по план, докато след последната стая снощи....2 часа преди полета....гадни изроди разбиха колата ни и  отмъкнаха целият ни багаж. Всичко....ОТ ДО....5 човека без багаж, 2 часа преди полета за София. Няма толкова големи долняри колкото тях. Съжалявам, но като цяло мнението ми за там е, че е едно голямо гето с малки изключения. Случката само потвърди впечатленията от преди няколко месеца, когато за първи път бях там. ☹️

Ужас, много гадно!

Каквото и да има в багажа, все е неприятно.

На нас такава случка, преди години ни се случи в центъра на Пловдив. И оттогава, където и да сме по света, никога не оставяме колата с багаж, безнадзорна. Или, единият седи вътре, или, не спираме никъде. Вече навсякъде из Европа е опасно да има нещо в колата.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Ужас, много гадно!

Каквото и да има в багажа, все е неприятно.

На нас такава случка, преди години ни се случи в центъра на Пловдив. И оттогава, където и да сме по света, никога не оставяме колата с багаж, безнадзорна. Или, единият седи вътре, или, не спираме никъде. Вече навсякъде из Европа е опасно да има нещо в колата.

Абсолютно! Взех си поука. На улицата никога вече, освен, ако няма човек вътре. Малко повече разход за паркинг, но поне ще знам, че е доста по-сигурно.  🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 13.02.2019 г. в 17:07, домосед каза:

Летях с Air Serbia и от регистрацията за полета до получването на багажа си не чух нито една хубва сочна сръбска псувня 😞

Това е пример за несъобразена с очакванията на клиента брандова идентичност.

Нямат бъдеще!

Ти защо не подаде реплика? Наготово ли чакаш всичко? :grin:

  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 39 минути , Георги Василев каза:

Абсолютно! Взех си поука. На улицата никога вече, освен, ако няма човек вътре. Малко повече разход за паркинг, но поне ще знам, че е доста по-сигурно.  🙂

А, то, разходът ще е няколко евро, ама главоболието ще се спести.

Човек се учи цял живот, лошото е, че навсякъде из Европа е същото.Ние, понеже, винаги сме с рент-а-кар, просто, сме го отработили този вариант.Дори, на бензиностанциите не слизаме едновременно.

Просто, в купето не трябва да има нищо, което да се вижда. Ако пък, има нещо в багажника, задължително, да има човек в колата или на подземен платен паркинг, защото там има камери навсякъде.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 13 минути , neuromancer каза:

не ме плашете така бе, то по-зле от Ю.Америка

Абе, не знам дали е по-зле, ама не е добре.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
4 minutes ago, Goal & Boss said:

Опитвам се да купя едни билети в eDreams.es, системата упорито отказва да ми разпознае картата Wizz като Viabuy :sad:

В edreams-овете и opodo-тата само истинската май върви, че и тя не се знае, защото още никой май не се е престрашил да вземе таава 🙂 

Връзка към коментар
преди 2 минути , georgebg каза:

В edreams-овете и opodo-тата само истинската май върви, че и тя не се знае, защото още никой май не се е престрашил да вземе таава 🙂 

'бал съм ги в dreams-овете! :angry: Току-що rumbo.es я разпозна като Viabuy.

Връзка към коментар
преди 18 минути , Goal & Boss каза:

Опитвам се да купя едни билети в eDreams.es, системата упорито отказва да ми разпознае картата Wizz като Viabuy :sad:

Не минава там тази карта нито се разпознава като такава.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Колкото и да внимавам кога този пред мен ще реши да си пусне седалката в самолета, резултатът обикновено е директен удар в капачката на коляното. 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Да се оплача и аз 😊 На почивка сме на Мавриции и си лежим на плажа , направо идилия- слънце, пясък, океан, лек бриз и спокойствие. И изведнъж цялата тази идилия е нарушена от звучна и продължителна псувня на български от една госпожа (незнам какво точно бе предизвикало гнева и).  

Е гордея се с произхода си, но в такива моменти ми идва да си запаля паспорта и да потъна в дън земя

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искам да  се оплача, че още средата на януари поръчах и платих онлайн 5 пътеводителя на Лоунли Планет и още ги няма , при срок на доставка от две седмици. А няма и да ги има. Това ми се случва за втори път / да не ги получа/ и мисля, че ги крадат  в централна поща при разпределението.

Имате ли идея къде да се оплача официално.

Връзка към коментар

Ами ако са без тракинг номер мисля, че и да се оплачеш няма нищо да стане. И да са направили тук нещо ще кажат, че не са пристигали при тях изобщо и без проследяване, като доказателство няма как да обвиниш.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • ruwenzogy
    • Костов
    • Svetulche
    • meryl83
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.