Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

За един допълнителен чекиран багаж Алиталия ми искат 130 евро. :dash1:

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, akair каза:

Тея не са хора! Предлагам всички дружно да почнем да им се оплакваме в социалните медии и те покажем солидарността на магеланците. 🙂

Абсолютно не са прави така да ми възпрепятстват живота. Основно с такива гофрети си изяждам бурканчетата с разни сладка ... Аз все пак правя стъпки за решаването на този проблем де - буквално даже правя стъпки - разкождайки се до Билла.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
13 minutes ago, Брани said:

Абсолютно не са прави така да ми възпрепятстват живота. Основно с такива гофрети си изяждам бурканчетата с разни сладка ... Аз все пак правя стъпки за решаването на този проблем де - буквално даже правя стъпки - разкождайки се до Билла. 

И защо не си купиш гофретник? Аз ще ти дам рецепта. Стават уникални. 😉

 

Spoiler

gofreti_1.thumb.jpg.3f7f0eaea4c459d151219e98c4ed15c3.jpg

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , aleksandrina каза:

И защо не си купиш гофретник? Аз ще ти дам рецепта. Стават уникални. 😉

 

  Покажи

gofreti_1.thumb.jpg.3f7f0eaea4c459d151219e98c4ed15c3.jpg

 

Защото ще започна да си правя през ден и ще застраша невероятната си фигура! 🙂 Но ти я дай де. Ако имаш за палачинки също може, че съм решил да започна нова фаза в живота си и да се науча да готвя основни, а след това и велики неща!

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Понеже много хора се радват на вейдърския гофретник, не се изисква кой знае каква изобретателност да намериш нещо такова. Почти съм сигурен, че като добавиш vader + произволно съществително и ще излезнат резултати. Star wars хич не подбират какви продукти брандират. 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_2?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Waffeleisen+star+wars

 

Ей сега и рецептата ще добавя тук. 🙂
 

Spoiler

 

4 яйца

100 гр захар

1 с.л. разтопено масло

1 прахче ванилия

1 л прясно мляко

1 щипка сол

брашно- на око- около 4-5-6  чаени чаши

Тестото трябва да стане по- гъсто от това за плачинки (или по- гъсто от боза).

 

 

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 12 часа, Rainy каза:

Просто се пошегувах за съденето 🙂 Но не искам да си ритам атовете с Бритиш. 

 

Отиването е петък, работен ден, 24-януари. Мога късен следобяд, мога вечер, ама съвсем през просото - от сутринта, малко не бива. Просто... нямам отпуск излишен. Нито един ден 😞 И мога да помисля за едно отиване до Мадрид, ама... 

Обаче връщането е в понеделник сутринта - и хептен не става, щото директно на работа. Няма да е за пръв път. Ама ако ме стоварят в Мадрид - забрави. 

 

Изобщо - голям рев пада 🙂 

 

😂😂Ако те оставят в Мадрид ще скокна да те видя ...

Връзка към коментар
преди 7 часа, Rainy каза:

 

Купих го билета 😄  € 472.30  През 

.....

Много ви благодаря, момчета! :wub: 

Моля, моля, приемаме благодарностите, а аз, като един от първите, повдигнали сериозно въпроса (напомням, понеже лесно се забравят тия неща :grin:), бих приел и някоя бутилка Карменер от Чили . :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 1 час, Василена каза:

😂😂Ако те оставят в Мадрид ще скокна да те видя ...

Ай не с лошо де 😁 Не че ще ми е лошо 😁 Ще намеря начин да дофтасам на Канарите нарочно 😊

преди 1 час, Фичо каза:

Моля, моля, приемаме благодарностите, а аз, като един от първите, повдигнали сериозно въпроса (напомням, понеже лесно се забравят тия неща :grin:), бих приел и някоя бутилка Карменер от Чили . :biggrin:

Гледай сега как ми разтопяваш с сърцето 😁 С ръчен багаж съм, но ще се поглезя с такава бутилка от duty free, щом я хвалиш. Ще я споделя, ако наминеш през Surrey 😎 Щото до България нямам спомен откога не съм имала чекиран багаж 😁

Връзка към коментар
преди 1 час, BlackArt77 каза:

И музикалния фон, докато правиш гофрети.

 

Колкото и да е изненадващо, в Империята слушаме постоянно Модърн Токинг. Moята любима е Blackbird, а на Императора - Ready for the victory ...

😛

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз също да се оплача от много вкусната храна в Палма, а и в Берлин. Така се връща човек по-тежък, а после що билетите скачат....

Отивам да се хваля в кулинарната 

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, Тони каза:

Аз също да се оплача от много вкусната храна в Палма, а и в Берлин. Така се връща човек по-тежък, а после що билетите скачат....

Отивам да се хваля в кулинарната 

И на мен ми се иска да напиша нещо там, ама нямам с какво да се похваля в животЪТ :(

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
4 minutes ago, Брани said:

И на мен ми се иска да напиша нещо там, ама нямам с какво да се похваля в животЪТ 😞

Купуваш гофретник, правиш гофрети, поливаш ги с шоколад, снимаш... и си в темата. :D

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , aleksandrina каза:

Купуваш гофретник, правиш гофрети, поливаш ги с шоколад, снимаш... и си в темата. 😄

Или просто вместо вместо гофретник използва Силата. А Тъмната страна на Силата ще залее Тъмната страна на гофретата с Тъмен шоколад 😉

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Брани каза:

И на мен ми се иска да напиша нещо там, ама нямам с какво да се похваля в животЪТ 😞

Не че нещо, ама от това, с което ти можеш да се оплачеш, хората можЕМ спокойно да се похвалим. 

И обратното, разбира се. 😆😆😆

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.