Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 3 часа, iaia_mama каза:

И като чета това се сещам, дето една баба като била по-млада много обичала да пътува, ходела насам-натам по света, снимала се къде ли не и винаги казвала, че като остарее ще има да си разглежда снимките и ще си споомня, споомняя... Обаче остаряла и... "греда"! Склероза.. 

Е, и това се случва. Но ние няма да бъдем в групата на тези баби.😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Моля да ми извините, че пиша сега!!!

На 2.06.2018 г. в 21:33, Emil Chakalov каза:

...,че съм един щастлив баща на 50 години.

Поздрави от Краков

D96165DB-3D23-4D96-9E07-14646F2380EC.jpeg

Честит юбилей, пожелавам ти здраве, много пътешествия и поне още толкова да се радваш на живота! Нека не забравяме да се радваш и на внуци и правнуци! 🙂

 

На 2.06.2018 г. в 21:37, oli_mali каза:

След като в продължение на няколко месеца ни отпадна ходенето до Мексико, а след това се разминахме и с Малдивите, умишлено не влизах редовно във форума, за да не се дразня допълнително как всички вие обикаляте къде ли не, а ние трябваше да се задоволяваме с околностите на София, вече мога да ви обявя и причината за това: Вчера на бял свят се появи първата ни рожба Мария, 3.100кг. , 50см! 🙂

П.С. Нямам търпение да разбера ЕГН-то й, за да резервирам билети, че сърце пусто не трае...

best beba.jpg

Честито и от мен, да е жива и здрава малката магеланка Мария! Нека бъде много здрава, успешна, щастлива и да обиколи света! 😊

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да не те разочаровам, но технически това е Боинг-717. Дано си взел тапи за уши или поне резрвен чифт уши... И тези машини са доста по-тихи от старите "кучета" - МД80, 82, ..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На ‎27‎.‎6‎.‎2018‎ г. в 7:37, Фичо каза:

Абе, харесало му ..., с тия скъпи билети, смее ли да каже, че не му харесва. 😁 

Ще си хапва попови лъжички и ще разправя, че са редуциран еликсир 😄

Освен, че трябваше да ям попови лъжички 😉 бях принуден да бродя по тия бели камънаци, да се пържа по кофти златисти пясъци и да се охлаждам в това грозно синьо море.

😉😋😀

 

P1120938.JPG.a591680b4460725cc1f322d4174d6613.JPG

  • Харесвам 20
  • Браво 2
Връзка към коментар
В момента, zon каза:

@ven62 кажи моля те, колко точно са стрували тези толкова скъпи билети, че ме гложди любопитството и какво е това 'скъп билет до Сицилия' (откъде и докъде).

Няма, нека целия форум ми съчувства. 🙂 

(50 евро  - София-Катания-София)

Жалко, че нямам излишни пет дни отпуск, та да взема същите билети и да повторя всичко пак.

Не, не, няма да стане … още седем дни злоупотреба с храна в Сицилия и няма да мога да мина през вратата на самолета.

 

  • Харесвам 4
  • Браво 2
  • Смея се 12
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

София-Катания и сигурно ги е купил за по 25 евро, вместо за 15😉

С Венчо сме писали едновременно.

преди 2 минути , ven62 каза:

Няма, нека целия форум ми съчувства. 🙂 

(50 евро  - София-Катания-София)

Жалко, че нямам излишни пет дни отпуск, та да взема същите билети и да повторя всичко пак.

Не, не, няма да стане … още седем дни злоупотреба с храна в Сицилия и няма да мога да мина през вратата на самолета.

 

Ееее, ще минаваш настрани, какво се притесняваш?

Редактирано от AlexandraKo
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

(50 евро  - София-Катания-София)

Вен, трябва да почерпиш по една Марсала 🙂 

 

То и аз съм пътувала Шарлероа София Шарлероа за 19 евро, но за съжаление не всеки ден е Великден.

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , zon каза:

Вен, трябва да почерпиш по една Марсала 🙂 

 

То и аз съм пътувала Шарлероа София Шарлероа за 19 евро, но за съжаление не всеки ден е Великден.

То и аз сега ще летя за Айндховен за 19 лева.

Ама тия "хиени" ( @Фичо, @chandni I @Георги Матеев ) докато не ме разплачат няма да мирясат. 😀

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 51 минути , zon каза:

То и аз съм пътувала Шарлероа София Шарлероа за 19 евро, но за съжаление не всеки ден е Великден.

image.png.c6d19c2f75663d8d9b640c47b288c98e.png

image.png.141f7d3e239ee9133d1c3a68a92d1fd2.png

 

 

image.png.64bcba2e6bb6fa8dc9048f86e37c1d07.png

image.png.b69685befb466540e0fa4ba8bcf660e6.png

 

Общо: - 8.67 GBP

 

П.П. Полети в януари 2018 г.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
  • Браво 3
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Няма, нека целия форум ми съчувства. 🙂 

(50 евро  - София-Катания-София)

Аз не ти съчувствам, аз те мразя направо! Пращай ги при мен да поемам заяждания - аз със сигурност те бия по всички показатели на скъпи билети 🤔

 

Лондон - Катаня - Лондон - с помощ от форума - GBP 134,60

Връзка към коментар
преди 25 минути , Таньо каза:

П.П. Полети в януари 2018 г.

Нали това казвам, че не всеки ден е Великден и не всеки ден е с билет 2 евро Шарлероа София Шарлероа ми се налага да и да мога да пътувам.

 

Иначе съвсем безплатно съм пътувала с Търкиш Брюксел Истанбул Брюксел с поети хотел и храна (много), разхождане из летището  и така нататък.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Според мене никой не се заяжда с @ven62, а мисля че просто е много харесван от "обичайните заподозрени", които изразяват отношението си към него по специфичен начин. 🤔

.. по почти еднакъв начин ... 🙂

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , aleksandrina каза:

@Rainy, чудя се след Швейцария в коя тема ще пишеш- "Искам да се похваля" или "Искам да се оплача". 😋

Аз съм го преглътнала "оплакването"... аргггхххххх... разходите ми за там са написани още м. септември с огромна, червена боя и светят ли светят - белким поспестя нещо, ама не би! 🤩 Ще се хваля демек! Пък даже хвалбата да е през сълзи... от радост сълзи, не от друго! 😎

 

Само гледам да не казвам цените на билетите си от тук, защото ще стана за кашмер на цялото форумно общество (ако вече не съм...). Само понякога опищявам орталъка за помощ - когато определено не мога да преглътна някоя цена и тогава целокупното братство успява да изрови някакви идиотии и свали нормалния европейски билет от £230 (хлъц!) до £130, например - както беше в този случай 🙂   

Връзка към коментар
преди 32 минути , Таньо каза:

Според мене никой не се заяжда с @ven62, а мисля че просто е много харесван от "обичайните заподозрени", които изразяват отношението си към него по специфичен начин. 🤔

Просто се грижим за фигурата му да не надебелее много след тези безобразни сицилиански кулинарни вакханалии... 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Не знам, ама някои хора околосветски пътувания правят с такива бюджети... 🙃

Ето пак, … няма отърване. 😉😀

 

Не знам за … "някои хора". Сещам се само за един такъв. 😀

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

@Rainy, чудя се след Швейцария в коя тема ще пишеш- "Искам да се похваля" или "Искам да се оплача". 😋

 

преди 57 минути , Rainy каза:

Аз съм го преглътнала "оплакването"... аргггхххххх... разходите ми за там са написани още м. септември с огромна, червена боя и светят ли светят - белким поспестя нещо, ама не би! 🤩 Ще се хваля демек! Пък даже хвалбата да е през сълзи... от радост сълзи, не от друго! 😎

 

Само гледам да не казвам цените на билетите си от тук, защото ще стана за кашмер на цялото форумно общество (ако вече не съм...). Само понякога опищявам орталъка за помощ - когато определено не мога да преглътна някоя цена и тогава целокупното братство успява да изрови някакви идиотии и свали нормалния европейски билет от £230 (хлъц!) до £130, например - както беше в този случай 🙂   

Само ще се хвали, разбира се!

Откакто сме го планирали това пътуване сме в режим ... спестяване!

Ха ха хахахаааа ... по-точно разучаваме как го правят хората това спестяване! 🤣 😂 🤣

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , ven62 каза:

Сещам се само за един такъв.

Недей, че ей сега ще ти извади билет до Марс на половината от тази цена, закупен през Юпитерското Opodo! 😄

Редактирано от chandni
  • Смея се 4
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 20 минути , ven62 каза:

Ето пак, … няма отърване. 😉😀

 

Не знам за … "някои хора". Сещам се само за един такъв. 😀

Абе, ще му се на него, много му се ще, ама, ще трябва да фърчи на собствен ход за тая цена.😜 Като Карлсон.

Редактирано от AlexandraKo
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.