Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 20 минути , chandni каза:

Недей, че ей сега ще ти извади билет до Марс на половината от тази цена, закупен през Юпитерското Opodo! 😄

Тц, от Нептунското. Обажда по-добра цена.

 

www.opodo.co.ne

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 3 часа, akair каза:

Да не те разочаровам, но технически това е Боинг-717. Дано си взел тапи за уши или поне резрвен чифт уши... И тези машини са доста по-тихи от старите "кучета" - МД80, 82, ..

Да б717 е, но реално си е МД 95.

Не беше шумен, седалките обаче бяха супер удобни. Стори ми се доста нервен като маневреност  особено на кацане и не ми хареса много това.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , antea каза:

това сигурно е единственото място във всемирния интернет, където хората си "мерят" колко по-малко са изхарчили от другите 😀

Не е. В Холандия е национален спорт. Там на Вен сериозно биха му се скарали. 😆

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 1 минута , Rainy каза:

И в Англия 😁

Смяяяяяяяяяяятай! Щом и @Rainy, която щеше да отбива атаките към @ven62 го почна...  😄 "Изядохте" го тоя човек бе! Спрете се... 😄

Редактирано от chandni
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Rainy каза:

Аз съм го преглътнала "оплакването"... аргггхххххх... разходите ми за там са написани още м. септември с огромна, червена боя и светят ли светят - белким поспестя нещо, ама не би! 🤩 Ще се хваля демек! Пък даже хвалбата да е през сълзи... от радост сълзи, не от друго! 😎

 

Само гледам да не казвам цените на билетите си от тук, защото ще стана за кашмер на цялото форумно общество (ако вече не съм...). Само понякога опищявам орталъка за помощ - когато определено не мога да преглътна някоя цена и тогава целокупното братство успява да изрови някакви идиотии и свали нормалния европейски билет от £230 (хлъц!) до £130, например - както беше в този случай 🙂   

Аз пък бих се хвалила със скъпите билети, които съм си купила  - би означавало, че печеля добре и че мога да си ги позволя 😋

  • Харесвам 7
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
3 minutes ago, Childish said:

Аз пък бих се хвалила със скъпите билети, които съм си купила  - би означавало, че печеля добре и че мога да си ги позволя 

То там евтини няма. 🙂

(говоря за 1-та част на поста)

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , aleksandrina каза:

То там евтини няма. 🙂

(говоря за 1-та част на поста)

Анджък... Затова само подсмърчам и чета тук, обаче ако чакам вашите цени, няма мръдна никъде 🙂 А @Childish е добро дете и да ме погали по главицата за успокоение ❤️

 

преди 4 минути , zon каза:

Само за Шотландия знаех, сега и Англия. 😮

Англичаните са мега спестовни! Де да се учех от тях... 

Връзка към коментар
преди 33 минути , chandni каза:

Смяяяяяяяяяяятай! Щом и @Rainy, която щеше да отбива атаките към @ven62 го почна...  😄 "Изядохте" го тоя човек бе! Спрете се... 😄

А, никакви атаки към Вен. Той познава изкуството да се живее добре по френски (bon vivre), в случая la dolce vita по сицилиански. Та @ven62 иска да ни каже: "не всичко е евтини самолетни билети, радвайте се на живота, carpe diem" 🙂 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , chandni каза:

Групата на "обичайните заподозрени" постоянно нараства... Аз ако съм на @ven62 ще си направя нова регистрация във форума... 😄

Венчо ми е любимец и няма да го закачате.

Яд ви е, че не можете да си купите от скъпите билети и спите в нетЯ, белким допадне нещо по-тънко, със седемнайсе прИкачвания / да има и за Фичо мат’рял/.

Ние смеем ли ви се, аааа?

 

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Аз откакто веднъж се замислих колко пари давам за уиски по време на пътуванията, сметнах, че е несериозно да изпилявам самолетни билети през пет сайта. Вече пазарувам от извора  и се наслаждавам  на живота. 😄 А, и никога не гледам после колко по-евтино е можело да бъде. 

  • Харесвам 18
Връзка към коментар
преди 7 минути , T.E.Lawrence каза:

Аз откакто веднъж се замислих колко пари давам за уиски по време на пътуванията, сметнах, че е несериозно да изпилявам самолетни билети през пет сайта. Вече пазарувам от извора  и се наслаждавам  на живота. 😄 А, и никога не гледам после колко по-евтино е можело да бъде. 

Представям си, ако пиех и уиски ... какви цени трябваше да плащам за билети! 😆 😆 😆 

А най-важното е насладата от живота!

Някакви си там цени на самолетни билети ... те са само брънка във веригата на удоволствията!

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , T.E.Lawrence каза:

Аз откакто веднъж се замислих колко пари давам за уиски по време на пътуванията, сметнах, че е несериозно да изпилявам самолетни билети през пет сайта. Вече пазарувам от извора  и се наслаждавам  на живота. 😄 А, и никога не гледам после колко по-евтино е можело да бъде. 

Аз съм един много лоялен последовател на същия принцип. Парила съм се от икономии с билети - то само като изчисля разходите по летищата, ако е с повече прикачване, разходите в самолета, да не говорим за нервите с гоненето на полети при закъснение... човек все пак пътува за наслаждение (поне в случаите, когато не е служебно )

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че благодарение на @ven62 научих начин дамите от форума да ми обърнат внимание: Купувам билети на утроената цена, на която @Георги Матеев обикновено пътува и после плахо споделям в темата за сайтове с отстъпки, неволно тагвайки @chandni и @Фичо🤔

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Смея се 18
Връзка към коментар
преди 54 минути , Таньо каза:

Искам да се похваля, че благодарение на @ven62 научих начин дамите от форума да ми обърнат внимание: Купувам билети на утроената цена, на която @Георги Матеев обикновено пътува и после плахо споделям в темата за сайтове с отстъпки, неволно тагвайки @chandni и @Фичо🤔

Ееееее, @Таньо, това, твоето, си е направо, просене на комплимент!

Ето го и комплимента:

Отдаааавна си забелязан, много си забелязан.😉

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

повече от ясно е, че всичко това с изпилването на цената е предимно за майтап и за спорта, поне за по-близките дестинации самолетният билет е само копчето, а после идва и балтонът /било като разходи за уиски или каквото там  всекиму според душата/ 🙂

 

обаче се получават и изкривявания, например подозирам, че съм почнала да минавам пред познатите ни за скръндза - канят ни за уикенд на някаква вила из софийските околности и се пуска  оферта за 100 кинта на нощ двойка, и аз веднага - ъпсурт, в центъра на Барселона трима спят за 40 евро, не става!! и никой не отива, и аз виновна 😄

Редактирано от antea
  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 24 минути , antea каза:

повече от ясно е, че всичко това с изпилването на цената е предимно за майтап и за спорта, поне за по-близките дестинации самолетният билет е само копчето, а после идва и балтонът /било като разходи за уиски или каквото там  всекиму според душата/ 🙂

 

обаче се получават и изкривявания, например подозирам, че съм почнала да минавам пред познатите ни за скръндза - канят ни за уикенд на някаква вила из софийските околности и се пуска  оферта за 100 кинта на нощ двойка, и аз веднага - ъпсурт, в центъра на Барселона трима спят за 40 евро, не става!! и никой не отива, и аз виновна 😄

Аз затова като пътувам с компания избягвам да имам претенции и реагирам само в крайни случаи (в стил предлага се хотел за 500 лв, който аз мога да взема за 100) 🙂

 

Но като съм сам обожавам да 'спортувам' - харесва ми чувството да побеждавам системата и да превъртам играта 🙂

преди 2 часа, T.E.Lawrence каза:

А, и никога не гледам после колко по-евтино е можело да бъде. 

Ако искаш мога да следя вместо теб и да те информирам колко литра уиски си пропуснал 🙂

  • Харесвам 7
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Но като съм сам обожавам да 'спортувам' - харесва ми чувството да побеждавам системата и да превъртам играта 🙂

Ако искаш мога да следя вместо теб и да те информирам колко литра уиски си пропуснал 🙂

Хехе, знаеш ли, как ще го стреснеш Ицко, че да му развалиш кефа. Никак.:))))

Ти ще си дебнеш , пък той ще си се кефи.

 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 11 минути , Георги Матеев каза:

Но като съм сам обожавам да 'спортувам' - харесва ми чувството да побеждавам системата и да превъртам играта 🙂

Определено това става страст към играта и се превръща да го направиш 'за спорта', но с цел 'победа' или най-оптималния възможен вариант.

 

@Таньо не случайно въведе термин 'цената на самолетен билет, на която Георги Матеев обичайно пътува'.

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Childish каза:

Аз пък бих се хвалила със скъпите билети, които съм си купила  - би означавало, че печеля добре и че мога да си ги позволя 😋

И аз така си мислех, пък то … виж кво стана. 😉

 

преди 2 часа, Таньо каза:

Искам да се похваля, че благодарение на @ven62 научих начин дамите от форума да ми обърнат внимание: Купувам билети на утроената цена, на която @Георги Матеев обикновено пътува и после плахо споделям в темата за сайтове с отстъпки, неволно тагвайки @chandni и @Фичо🤔

😀

Ех, @Таньо, а аз си мислех, че си ми приятел.

Сетил си се, научил си нещо, … трай си. 😉😀

 

Преди 1 час, antea каза:

повече от ясно е, че всичко това с изпилването на цената е предимно за майтап и за спорта, поне за по-близките дестинации самолетният билет е само копчето, а после идва и балтонът /било като разходи за уиски или каквото там  всекиму според душата/ 🙂

 

обаче се получават и изкривявания, например подозирам, че съм почнала да минавам пред познатите ни за скръндза - канят ни за уикенд на някаква вила из софийските околности и се пуска  оферта за 100 кинта на нощ двойка, и аз веднага - ъпсурт, в центъра на Барселона трима спят за 40 евро, не става!! и никой не отива, и аз виновна 😄

+1

 

А и това с копчето и балтона го играх два пъти в последната година - единия път Малдивите и преди 3 месеца - Исландия. 🙂 

 

-----------

Еи, за малко да забравя да ви се похваля … пак.

Полета от Катания.

Бухваме се в във VIP салона (то, пък един салон - 20 кв.м)

И вътре едно българско семейство. Разменихме две-три изречения. Те били само в Катания….

И ние с жена ми се концентрираме върху храната, … че умряхме от глад в тая Сицилия.😀

...

След малко идва мъжът и ми вика:

"Да знаете, жена ми Ви е фен." А тя добавя срамежливо:  "Аз засега само чета в magelaci.com"

(прочели етикетчетата на ръчните куфарчета)

…...

Един ден като пропише … ще добави в темата "Летях с известни..." , че е била в един самолет с Ven62.

-----------------

😉😋😁 

 

 

 

 

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 9
  • Браво 6
  • Смея се 15
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

 

След малко идва мъжът и ми вика:

"Да знаете, жена ми Ви е фен." А тя добавя срамежливо:  "Аз засега само чета в magelaci.com"

(прочели етикетчетата на ръчните куфарчета)

…...

Един ден като пропише … ще добави в темата "Летях с известни..." , че е била в един самолет с Ven62.

--------------

 

Това вече е за хвалба!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
22 hours ago, Alexander said:

Да б717 е, но реално си е МД 95.

Не беше шумен, седалките обаче бяха супер удобни. Стори ми се доста нервен като маневреност  особено на кацане и не ми хареса много това.

Дизайн от 60-те - други са били изискванията тогава 🙂  И повече седалки не могат да наредят - затова не ги и сменят - карат си с това, което има...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.