Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 6 минути , lyusi каза:

Браво, Фичо, класик си и истински кавалер.

Изказването ти ми напомня за велика реплика на велик актьор в страхотен български филм, а именно: "Никоя жена не трябва да чува, че друга е била по-обичана от нея. "

 

 

И аз за това се сетих... и много се изкефих! 

Връзка към коментар

Искам да се похваля, че реализирах полет номер 200 от съзнателната ми пътническа летателна кариера, като четирите ми последни полета, при това дългички /до Индонезия/, бяха на самостоятелни тройни седалки и минаха леко и неусетно. 😊

 

  • Харесвам 17
  • Браво 13
Връзка към коментар
преди 9 минути , desislavna каза:

Искам да се похваля, че реализирах полет номер 200 от съзнателната ми пътническа летателна кариера, като четирите ми последни полета, при това дългички /до Индонезия/, бяха на самостоятелни тройни седалки и минаха леко и неусетно. 😊

 

Пожелавам ти още много реализирани мечтани полети и щастливи мигове!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, desislavna каза:

Искам да се похваля, че реализирах полет номер 200 от съзнателната ми пътническа летателна кариера

Честито! 👏🏻
И скоро да се похвалиш с №300! 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да се похваля с нов рекорд в моето отслабване 🙂 За малко над 4 месеца свалих вече 13 килограма или един добре претъпкан ръчен багаж на Уиз ер 🙂 След повече от 10 години живот с наднормено тегло се върнах в зоната на нормалното тегло и се чувствам чудесно 🙂 Тежък беше този ръчен багаж да го мъкна цял ден с мен 🙂 Имам за цел да сваля още 5-6 килограма за да стигна до идеалното тегло според един от калкулаторите за индекса на телесната маса и се надявам до няколко месеца да постигна и тази цел 🙂

Диетите са хубава работа, но общо взето в спорта е ключа към отслабването. Надявам се примерът ми да мотивира и други Магеланци към малко по активен спортен живот. Началото е доста трудно, но след един момент ти става готино 🙂

  • Харесвам 22
  • Браво 13
Връзка към коментар

Честито!  И не робувай прекалено на разни калкулатори и индекси - всеки човек е различен и има различна телесна структура, важното е да установиш твоето тяло при какви килограми се чувства най-добре.  🙂
И да питаш жената как те харесва най-много, разбира се! 😜

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
2 minutes ago, Фичо said:

Честито!  И не робувай прекалено на разни калкулатори и индекси - всеки човек е различен и има различна телесна структура, важното е да установиш твоето тяло при какви килограми се чувства най-добре.  🙂
И да питаш жената как те харесва най-много, разбира се! 😜

Четох за най-раличните недостатъци на тези индекси, но аз по всички параграфи попадам в средностатистическия тип, така че за мен не се отнасят изключенията. Най-важното е не точните килограми, а че се чувствам по фит, спрях да хъркам, спя по спокойно и т.н.

Жената кокори очи и не вярва от къде имам такава воля при 3-4 неуспешни предишни опита 😉

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Аз да се похваля, че картичките, дето сме ги пратили на родАта от Мексико, лани, през октомври, взеха да пристигат.😯

Комбинацията от мексикански и български пощи ............ абе трябва да си доволна че са пристигнали 😀

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , funny каза:

Комбинацията от мексикански и български пощи ............ абе трябва да си доволна че са пристигнали 😀

Хехе, мега изненадани  сме! Че въобще се появяват, няма и година време са пътували.

Да, ама кубинските долетяха за седмица, не се бяхме прибрали още.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 часа, AlexandraKo каза:

Аз да се похваля, че картичките, дето сме ги пратили на родАта от Мексико, лани, през октомври, взеха да пристигат.😯

Напомня ми на една случка от преди години - един приятел отиде да обикаля за почти година из Южна Америка, като първата му дестинация беше именно Мексико. Та, нямаше го почти година, завърна се и разказваше приключенията си там, аз смених две места на живеене и един ден ми звънят да ми кажат, че на най-стария ми адрес е пристигнала картичка за мен. Като я взех и се потресох - картичка на Субкоменданте Маркос от Запатистите, изпратена от Мексико и стигнала до мен само година и половина след изпращането си...

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 15 часа, AlexandraKo каза:

Аз да се похваля, че картичките, дето сме ги пратили на родАта от Мексико, лани, през октомври, взеха да пристигат.😯

Питай ги колко печати има по пликовете. Преди доста години съседът беше изпратил от Египет на жена си, писмото дойде след шест месеца. По него имаше печати от всички страни с "Б" - Бразилия, Боливия, Ботсвана, Белгия. Изглежда най-накрая в Белгия някой беше чувал за България и пристигнало най-после.

  • Харесвам 1
  • Смея се 12
Връзка към коментар
преди 16 часа, AlexandraKo каза:

Аз да се похваля, че картичките, дето сме ги пратили на родАта от Мексико, лани, през октомври, взеха да пристигат.😯

 

преди 47 минути , Raybeez каза:

...  изпратена от Мексико и стигнала до мен само година и половина след изпращането си...

 

преди 25 минути , T.E.Lawrence каза:

 писмото дойде след шест месеца. По него имаше печати от всички страни с "Б" - Бразилия, Боливия, Ботсвана, Белгия. ....


То това си е част от емоцията с картичките - съспенсът кога точно ще пристигне.  😃
 

Редактирано от Фичо
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Ааааа, значи, така си пътуват от Мексико-то😁! Не сме първият случай.

Какво се оказва - щурат се по цял свят, пък накрая, все пак, пристигат.

Ще видим тазгодишните от Доминкана и Колумбия кога ще довтасат.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Ааааа, значи, така си пътуват от Мексико-то😁! Не сме първият случай.

Какво се оказва - щурат се по цял свят, пък накрая, все пак, пристигат.

Ще видим тазгодишните от Доминкана и Колумбия кога ще довтасат.

Явно освен магеланско знаме има и магелански картички обикалящи света 😂

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, chandni каза:

Искам да се похваля с резултата от разходката в Будапеща вчера... 🙂

 

IMG_20180711_104757.png.43f42d05e9acf84c4e8f4284fd9b6b1a.png

Будапеща, ама има голямо значение колко от тях са в Буда, и колко са в Пеща 😄 Ако до догодина по това време си успяла да удвоиш резултата и да го задържиш удвоен в няколко поредни дни, викам да те вземем за едно класическо Ком-Емине 🙂 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Фичо каза:

Съзирам някакви неприлични подмятания към оператора 😄 


image.png.7917aeb296d8dbe29f709a72a54ab34c.png

You got that right, yo... 😄

 

преди 14 часа, master_of_germs каза:

класическо Ком-Емине

Еми... Не! 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.