Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 22 часа, chandni каза:

Искам да се похваля с резултата от разходката в Будапеща вчера... 🙂

 

IMG_20180711_104757.png.43f42d05e9acf84c4e8f4284fd9b6b1a.png

Аз под "разходка" разбирам да слезна ма метростанция "Kossuth Lajos Tér" или някъде още по-близо до парламента. Да стигна до него. Да го снимам отвън и да седна в най-близкото кафе, където да си поръчам нещо за освежаване и да го пия, докато се уморя.😉

 

Това твоето по ми прилича на "марш-на-скок" - термин, който използваха в казармата, когато искаха да ми кажат, че трябва да тичам с каска и противогаз между 16 и 25 км. 😀

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 23 часа, valpet каза:

Искам да се похваля,че съм може би първия магеланец придобил новата електронна виза за Узбекистан.Ако някой се интересува с удоволствие ще му дам инструкции.

Бегай да се отчетеш с нова тема тук: https://magelanci.com/forums/forum/31-визи-посолства-консулски-услуги/ 🙂

 

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

За хвалба ли е не знам, но мъжа ми си намери работа в Лондон за между месец и три и то с такава оферта, че ако откаже ще е грехота 🙂 ( и двамата работим в сферата на киното, ама за мен няма 🙂 )Та сега ще ходим там от 19 септември и ще се борим да изкарваме NIN номер и банкова сметка ... Леко луднах от всичко, което прочетох както и идеята какво ще правим ние с детето докато мъжа ми е на работа 🙂

Абе, проблеми 😄

Редактирано от mu_ry
  • Харесвам 19
  • Браво 3
Връзка към коментар

и аз да се похваля косвено по английска линия - синът ми взе ниво C2 Proficiency на езиковите изпити на Cambridge /а учи в Немската/, както каза баща му на майтап - я, то езици се учели и от youtube-ски клипове, бе 😀 тия дни ще иде да се разходи до самия Кембридж, пък дано някой ден го поискат и те там 🙂

  • Харесвам 17
  • Шок 1
  • Браво 9
Връзка към коментар
преди 3 минути , antea каза:

и аз да се похваля косвено по английска линия - синът ми взе ниво C2 Proficiency на езиковите изпити на Cambridge /а учи в Немската/, както каза баща му на майтап - я, то езици се учели и от youtube-ски клипове, бе 😀 тия дни ще иде да се разходи до самия Кембридж, пък дано някой ден го поискат и те там 🙂

И големия ми син завърши немската и твърди че английския го е научил от Картун Нетлърк. 😀

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, mu_ry каза:

 Леко луднах от всичко, което прочетох както и идеята какво ще правим ние с детето докато мъжа ми е на работа

Има доста паркове и площадки 😀 като цяло всевъзможни забавления за децата (малко беше или?), не го мисли, а се обади като сте тук...

Връзка към коментар
преди 1 минута , searus каза:

Има доста паркове и площадки 😀 като цяло всевъзможни забавления за децата (малко беше или?), не го мисли, а се обади като сте тук...

Малък е, на 3 🙂 ще пиша задължително, мерси 😉

Връзка към коментар
На 12.07.2018 г. в 9:55, ven62 каза:

Аз под "разходка" разбирам да слезна ма метростанция "Kossuth Lajos Tér" или някъде още по-близо до парламента. Да стигна до него. Да го снимам отвън и да седна в най-близкото кафе, където да си поръчам нещо за освежаване и да го пия, докато се уморя.😉


😀

Това все едно аз съм го писала! А после ще кроя планове за обяд/вечеря. 😄😄

Едва сега те разбрах как си разгледал Палермо за няколко часа.  👍

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , Jenbel каза:

Това все едно аз съм го писала! А после ще кроя планове за обяд/вечеря. 😄😄

Едва сега те разбрах как си разгледал Палермо за няколко часа.  👍

 

Е, не целия Палермо. Само това което бях описал. Нали представих и снимков материал. 😀

Връзка към коментар
преди 4 часа, antea каза:

и аз да се похваля косвено по английска линия - синът ми взе ниво C2 Proficiency на езиковите изпити на Cambridge /а учи в Немската/, както каза баща му на майтап - я, то езици се учели и от youtube-ски клипове, бе 😀 тия дни ще иде да се разходи до самия Кембридж, пък дано някой ден го поискат и те там 🙂

Ма хич не е на майтап според мен. Аз английски понаучих, покрай интереса ми по Формула 1 - информацията на български в началото на 2000 беше изключително постна, та ръчках по чужди сайтове. Племенницата ми пък го научи основно покрай групите, които слушаше и търсеше за тях новини, текстове и т.н. Та абсолютно се подписвам под това, че език се учи, когато върви покрай хобито. Поне за мен няколкото години в гимназията с тъпчене на правилни глаголи и незнамсиквиситам времена - резултатът беше почти нулев 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Благоверният (който за французин говори доста добър английски 😉 ) твърди, че го е научил, четейки комикси и играейки на компютърни игри.

 

Иначе по темата - след 9 години повече или по-малко усърдно писане, май най-накрая ще изкарам пари от моя блог :D.

 

  • Харесвам 14
  • Браво 13
Връзка към коментар
Георги Матеев

И аз май поприключих с планирането на есенно-зимната програма, очертават се 70-ина хиляди мили до края на годината.

 

map.gif

 

2018-07-22 (14).png

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 27
  • Шок 8
  • Браво 13
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

И аз май поприключих с планирането на есенно-зимната програма, очертават се 70-ина хиляди мили до края на годината.

 

map.gif

 

2018-07-22 (14).png

Само 70000.Срамота!🤣🤣Направо не покриваш никакви критерии. Ще се наказваме😀

  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 37 минути , Rainy каза:

След като разбрах, че използването на милите на Virgin Atlantic е Causa Perdutta - демек мечешка услуга, си селектирах и поръчах ето това удоволствие image.png.d01d56a0081efa91c76e9aae5ff723b2.png

 

IMG_9193.jpg.8d6215b64117b2fd8613e1f89e0cdeca.jpg

Викаш, материализира ги :))))

Да си ги пийнеш с кеф !

Връзка към коментар
преди 13 минути , AlexandraKo каза:

Викаш, материализира ги :))))

Да си ги пийнеш с кеф !

Мхм - то иначе... Егати цициите са тези авиокомпании 🤔 хаха... Благодаря! Чувствай се поканена! 🙂 

Връзка към коментар
На 5.03.2015 г. в 17:39, AlexandraKo каза:

Преди 5 години с разрешението на градинаря в Царско село си откопах две новопоникнали дъбчета от градината на двореца. Не питайте как съм ги пренесла, но оцеляха и си ги посадих. Много време боледуваха. Похвалвам се, че вече са добре и растат. Ама наистина е много бавно - овошките, дето ги насадихме по същото време, вече дават плод. Учителят излезе прав...

:)

Значи,вече са минали 8 години.Едното дъбче е малко и хилавичко,като злоядо детенце.

Но друготооооо,е голямо и силно.Високо е към 3 метра,не можах да го снимам цялото,но снимах стволчето -вече си е истинско дърво. Много му се радваме,явно тук му е добре,за разлика от другото.Е, нашето село не е Царско,ама,е хубаво.:)))

P_20180729_133251.jpg

  • Харесвам 17
  • Браво 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, Branko каза:

Искам да се похваля със сина ми.Днес спечели трето място- бронз от световно първенство по таекуондо ,провело се на остров Jeju в Ю.Корея.Това е най големия световен форум по таекуондо и за първи път българин печели медал от там.Гордея се с него.

IMG-20180730-WA0007.jpg

Браво на момчето! 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.