Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 7 часа, Branko каза:

Искам да се похваля със сина ми.Днес спечели трето място- бронз от световно първенство по таекуондо ,провело се на остров Jeju в Ю.Корея.Това е най големия световен форум по таекуондо и за първи път българин печели медал от там.Гордея се с него.

IMG-20180730-WA0007.jpg

Браво и честито!

Оф, само аз ли си рева  в такива случаи , колко са умни и способни нашите деца.:girl_mad:

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, Branko каза:

Искам да се похваля със сина ми.Днес спечели трето място- бронз от световно първенство по таекуондо ,провело се на остров Jeju в Ю.Корея.Това е най големия световен форум по таекуондо и за първи път българин печели медал от там.Гордея се с него.

IMG-20180730-WA0007.jpg

Поздравления и за младежа и за цялото семейство.

Знам какво усещаш. Имал съм подобни поводи за гордост. Синовете ми са ме докарвали до състояние да се отлепям от земята.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, П.Кръстев каза:

Май отдавна не съм влизал тук да се похваля?!

 

04A6B6AF-E72C-4DC8-A7F2-598708C3687B.jpeg.3db52ad6df7fe8031a7442358ce32a23.jpeg

 

Тук два пъти се каза "да" 🙂

Догодина пак да се похвалиш тук! Със собствено "производство". 😉

 

@Branko, поздравления! Няма по-голяма радост, от тази, която могат да ни доставят децата ни! И ти е "одрал кожата" младежа.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, Branko каза:

Искам да се похваля със сина ми.Днес спечели трето място- бронз от световно първенство по таекуондо ,провело се на остров Jeju в Ю.Корея.Това е най големия световен форум по таекуондо и за първи път българин печели медал от там.Гордея се с него.

IMG-20180730-WA0007.jpg

Поздравления и от мен!

Да е жив и здрав младежа и да постига много успехи!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И аз да се похваля с нещо дребно - за първи път ми потвърдиха изплащане на обезщетение от авокомпания, с която никога не съм летял - Laudamotion. 🙂 А освен това пак днес същите ми канцелираха още два полета...

  • Харесвам 7
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, koliob каза:

И аз да се похваля с нещо дребно - за първи път ми потвърдиха изплащане на обезщетение от авокомпания, с която никога не съм летял - Laudamotion. 🙂 А освен това пак днес същите ми канцелираха още два полета...

Значи, ще ти плащат още два пъти.:yahoo::wild:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не знам дали е за хвалене...или оплакване... но официално след два месеца се местя да живея в София.
Зажалост напускам Варна, но за сметка на това ще мога да пътувам много повече 🙂 

Така, че ще съм редовна на софийските събирания 🙂 

  • Харесвам 18
  • Браво 2
Връзка към коментар

При 2 полета с Райън - на 26.7 и на 2.8 / Бс-Хан-Бс/ нямаше закъснения или други смущения във връзка със стачки, променени графици и т.н. Особено за отиването ми беше доста притеснено, защото ги бях навързала полет - автобус - влак и до последно бях на тръни дали ще направим всички връзки. 🤔  Но всичко мина благополучно! 👌

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

.
 

преди 5 минути , Romana каза:

При 2 полета с Райън - на 26.7 и на 2.8 / Бс-Хан-Бс/ нямаше закъснения или други смущения във връзка със стачки, променени графици и т.н. Особено за отиването ми беше доста притеснено, защото ги бях навързала полет - автобус - влак и до последно бях на тръни дали ще направим всички връзки. 🤔  Но всичко мина благополучно! 👌

То вярно си е за хвалба... с тия стачки... :laugh1:

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
На 1.08.2018 г. в 16:18, Rositsa88 каза:

Не знам дали е за хвалене...или оплакване... но официално след два месеца се местя да живея в София.
Зажалост напускам Варна, но за сметка на това ще мога да пътувам много повече 🙂 

Така, че ще съм редовна на софийските събирания 🙂 

За хвалене е, ще видиш сама.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Племенницата ми се представя чудесно на Глазгоу 2018. Само се чудя как е възможно човешкото тяло да прави такива движения и извивки 🙂

FB_IMG_1533303510170.jpg

  • Харесвам 28
  • Браво 20
Връзка към коментар
преди 14 минути , Георги Матеев каза:

Племенницата ми се представя чудесно на Глазгоу 2018. Само се чудя как е възможно човешкото тяло да прави такива движения и извивки 🙂

FB_IMG_1533303510170.jpg

Браво на детето.Пожелавам и европейска купа

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Аз в клюкарника преди доста време се похвалих, но тук не съм.

Похвалвам се, че дъщеря ми е приета на първо класиране в Природоматематическата гимназия специалност Биология и химия. Детето фармацевт иска да става 😃

 

  • Харесвам 14
  • Браво 16
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ninkata17
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.