Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Костов каза:

Аз в клюкарника преди доста време се похвалих, но тук не съм.

Похвалвам се, че дъщеря ми е приета на първо класиране в Природоматематическата гимназия специалност Биология и химия. Детето фармацевт иска да става 😃

 

Честито! 🙂 Не знам дали става въпрос за НПМГ, но за където и да е, има нужда от колеги-фармацевти в тая страна!

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Rainy каза:

Англия, лято 2018 :biggrin:

 

IMG_9228.jpg.a72265942f9b3696163f61f1f281ade8.jpg

 

IMG_9224.jpg.0cc53a3e650cc130e1391639a0eafb2d.jpg

 

IMG_9238.jpg.1ddc72ae104c05cf4cf60f83afdd6075.jpg

 

 

Най-добрия доматопроизводител сред магеланците.Помня какво направи и миналото лято.😀@Георги да помисли за още един етикет под снимката.

Редактирано от traveler
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

Брей, изпуснала съм я тази тема, а колко хубави новини напоследък ! Браво на децата! ( AlexandraKo , и аз, и аз😉) Честито на младоженците !

Хайде и аз да не съм капо - приключихме една успешна учебна година. Похвалвам се с два броя осмокласнички в СМГ наесен - едната с немски, другата с английски. Едната девойка изтрепа рибата с 9-ти резултат  при момичетата в София. Специални благодарности на ven62 за споделеното мнение и насоките в избора между СМГ и НЕГ.

А през юни, чакайки класирането станаха първа и трета на републиканското първенство по скуош за девойки до 15 г.😍 

Редактирано от bibi
  • Харесвам 18
  • Браво 23
Връзка към коментар

ей, @bibi, браво, това са много сериозни постижения, евала на момичетата ти! особено за СМГ с космическите женски балове

в годината, когато кандидатстваше синът ми, беше някъде шести-седми сред софийските момчета, но си избра НЕГ, където обаче математиката му доста залиня /не заради лош учител, просто приоритетите там са други/, така че ако девойките са математически таланти, определено сте взели правилното решение 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , Георги каза:

Ааа, съжалявам, в старите иконки няма домати!

Заливам се от смях... Имаше една приказка като деца: Ще дойде мачка за погачка... ахахахаххахахахаааахххххххххххххххх

 

преди 7 минути , chandni каза:

Уд'ри, уд'ри, уд'ри... 🤣

Сус, мааааааааааааа!  :rofl:

Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги каза:

Осъзнавам, че подритнах малцовото, ама нямаше как да се сдържа 🙂

Аз не си подритвам думата, обаче - на 15 декември ще изпиеш едно точно такова от мен - само живи и здрави, и ако Fortuna не си прави шеги с нас 🙂

Още се смея.... ахахаххаааа... :rofl:

Връзка към коментар
2 hours ago, Rainy said:

Заливам се от смях... Имаше една приказка като деца: Ще дойде мачка за погачка... ахахахаххахахахаааахххххххххххххххх

Или както му казват някои,  Karma is a b*tch...

All icons matter

All tomatoes matter

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , akair каза:

Или както му казват някои,  Karma is a b*tch...

All icons matter

All tomatoes matter

Или още.... с нейните домати по нейната глава... 🤣

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , akair каза:

Или както му казват някои,  Karma is a b*tch...

All icons matter

All tomatoes matter

 

В момента, chandni каза:

Или още.... с нейните домати по нейната глава... 🤣

 

Don't forget - Karma is a b*tch... :grin:

Връзка към коментар
преди 4 часа, bibi каза:

Похвалвам се с два броя осмокласнички в СМГ наесен - едната с немски, другата с английски. Едната девойка изтрепа рибата с 9-ти резултат  при момичетата в София.

Браво, @bibi за успеха на момичетата и за теб, че си ги възпитала да се борят! СМГ всяка година е първа по бал, това е голям успех, да са здрави и все така амбициозни!:give_rose:

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че Ryanair ми потвърдиха изплащане на компенсация за полет със закъснение, за който дори бях забравил да се чекирам. Не знаех, че и така може. 🙂

Редактирано от koliob
  • Харесвам 9
  • Браво 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев

И аз да се похваля,сина ми го приеха студент в Делфт,специалност авиоинженерство. ✈

Редактирано от elateq
  • Харесвам 24
  • Браво 15
Връзка към коментар
На 6.08.2018 г. в 10:49, koliob каза:

Искам да се похваля, че Ryanair ми потвърдиха изплащане на компенсация за полет със закъснение, за който дори бях забравил да се чекирам. Не знаех, че и така може. 🙂

Както върви, ще почнат да ти плащат и без да си купил билети.Явно, добре си ги дресирал!:dance2:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 39 минути , AlexandraKo каза:

Както върви, ще почнат да ти плащат и без да си купил билети...:dance2:

Това заминава в класиката направо :laugh:

преди 52 минути , elateq каза:

И аз да се похваля,сина ми го приеха студент в Делфт,специалност авиоинженерство. ✈

Тук гилдия ще правите май 🙂 Поздравления!!!

Връзка към коментар
преди 9 часа, elateq каза:

И аз да се похваля,сина ми го приеха студент в Делфт,специалност авиоинженерство. ✈

Супер. Дано съм помогнал с решението и да оправдае очакванията 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.