Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 3 часа, Roje каза:

Досега не съм се хвалил, не че съм от скромните, ама какво да Ви занимавам със себе си.

Но сега не мога да не споделя радостта си с Вас.

Мисля, че Александра Ко / и още някои набори тук/ най-добре ще ме разбере.

10 август се оказа най-щастливия ден в живота ми. 

На бял свят се появи с 51 см. ръст и тегло 3,580кг.- Фифо. Първото ми внуче / адаш на наш Фичо/.

Най-новото магеланче, което надявам се след година две ще обикаля близки и далечни страни с дядо си 🙂

Честит внук, Дядо!!! Жив и здрав да ти е, много да те радва и много пътешествия да имате с него! 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 9.08.2018 г. в 1:54, jungfraujoch каза:

Искам да се похваля,че на 08.08.18 година отбелязах своя 50 годишен юбилей.В Лондон.В компанията на любимите ми приятели.

Радвам се на прекрасно английско лято!

Щастлива съм!

 

20180808_074757.jpg

received_1013205922195179.jpeg

received_315868302486708.jpeg

received_1914099881981491.jpeg

received_2156609764597949.jpeg

received_648663152166049.jpeg

Честит празник! Пожелавам ти да продължаваш да се чувстваш така 365 дни.и после пак отначало😀

преди 5 часа, Roje каза:

Досега не съм се хвалил, не че съм от скромните, ама какво да Ви занимавам със себе си.

Но сега не мога да не споделя радостта си с Вас.

Мисля, че Александра Ко / и още някои набори тук/ най-добре ще ме разбере.

10 август се оказа най-щастливия ден в живота ми. 

На бял свят се появи с 51 см. ръст и тегло 3,580кг.- Фифо. Първото ми внуче / адаш на наш Фичо/.

Най-новото магеланче, което надявам се след година две ще обикаля близки и далечни страни с дядо си 🙂

Честита радост! Пожелавам ти безброй споделени пътешествия с Фифо😀

Редактирано от Вероника
Правописна грешка
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Roje каза:

На бял свят се появи с 51 см. ръст и тегло 3,580кг.- Фифо. 🙂

Честито! :smile3:
Да е живо и здраво адашчето, да радва всички ви и да опознава света с дядо си!  (ти пък много млад стана дядо :wink3:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Поподнах на рекламите за искове при закъснели полети и се сетих, че през 2015 си отвисяхме 7 час на летище Малпенса, чакайки да направят ремонт на самолета на самата писта. Тогава от Wizzair отказаха компенсация и аз се отказах да пиша повече. Но преди месец подадох иск през линка на съответната фирма  и днес вече писаха, че са ни одобрили иска за 500 евро общо за двама пътника. Една съвсем неочаквана изненада, след толкова време.

  • Харесвам 18
  • Шок 1
  • Браво 12
Връзка към коментар

Първо, да ви почерпя, че днес е Денят:

 

6CC798AA-9C0D-4ADC-BDAB-FAF970F67DDD.jpeg.babca34e45aabfafd2a669615b973cd9.jpeg

 

Ето го и тоникът, ледът и лимонът:

 

F7858778-3A43-4AE3-8CA0-5D98A33CEE98.jpeg.803db5d07f62466518de1858b0495663.jpeg

 

И да се похваля, днеска взехме рент-а-кар, за да отидем в Порто, Фатима, Баталя и по каквото ни скимне по пътя.

Дадоха ни нова, на 3000 км. кола, която се оказа не в ред , с ужасно поднасяне, когато и скимне, при скорост над 70 км. Просто, в един момент, въртиш волана надясно, тя върви наляво. Ужас някакъв. 

Пред дилемата, дали да спрем някъде и да ги чакаме да дойдат , решихме да се до влачим до Порто, оттук се обадихме на роуд-асистанса им и те ни дадоха указания, къде да отидем, за да ни дадат друга кола.

Слава Богу, по-скоро на Богородица, че всичко приключи успешно, че през половината път сме карали в аварийното платно.Докато останалите карат по А1 със 150.

Всъщност, похвалвам се, че сме живи и здрави, след това голямо премеждие, настанени вече в Кастело Санта Катарина, след малко ще има и снимки.

Наздраве, Магеланци, да знаете, че ви УбичЪм!

 

  • Харесвам 36
  • Благодаря 2
  • Браво 9
Връзка към коментар
преди 8 минути , AlexandraKo каза:

Първо, да ви почерпя, 

Честит рожден ден! 

Да си жива и здрава!

Да обикаляте света с Половинът и да се радвате на прекрасни кътчета и мигове!

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Дани Магелани каза:

Честит рожден ден! 

Да си жива и здрава!

Да обикаляте света с Половинът и да се радвате на прекрасни кътчета и мигове!

Благодаря ти, Дани, да си жива и здрава и ти ,и все така усмихната и лъчезарна!

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
В момента, master_of_germs каза:

@AlexandraKo, желая ти още дълги години много тонус и много тоник (със съответните други гореизложени атрибути)! 🙂

Благодаря ти, на теб много здраве и непокорни върхове, които да укротите с Клавдий Бух!

Връзка към коментар

Честит рожден ден, @AlexandraKo! Да си жива и здрава, от любов и щастие да не се отървеш, да покориш местата, които желаеш, че и отгоре, любимите ти хора да са живи и здрави, все около теб и да продължаваш да крачиш в живота все така жизнерадостна, усмихната и позитивна. Весело ви изкарване! 

Връзка към коментар

@AlexandraKo, Честит Рожден Ден и от мен! На първо място искам да ти пожелая здраве, за да можеш да не спираш да обикаляш и да събираш безценни спомени! Пожелавам ти и много коктейлчета с чадърчета, които да пиеш в компанията на верни приятели!

Връзка към коментар
преди 19 минути , luba_rizova каза:

Честит рожден ден, @AlexandraKo! Да си жива и здрава, от любов и щастие да не се отървеш, да покориш местата, които желаеш, че и отгоре, любимите ти хора да са живи и здрави, все около теб и да продължаваш да крачиш в живота все така жизнерадостна, усмихната и позитивна. Весело ви изкарване! 

Благодаря ти, много здраве и късмет и на вас!

 

преди 10 минути , t_petkov каза:

@AlexandraKo, Честит Рожден Ден и от мен! На първо място искам да ти пожелая здраве, за да можеш да не спираш да обикаляш и да събираш безценни спомени! Пожелавам ти и много коктейлчета с чадърчета, които да пиеш в компанията на верни приятели!

Благодаря ти, ние сме колеги и сме много наясно, кое в най-важното в жиеота -здравето.

Пожелавам ти го и на теб, като го има него, човек има всякакви други желания и планчета.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
3 minutes ago, AlexandraKo said:

Благодаря ти, много здраве и късмет и на вас!

 

Благодаря ти, ние сме колеги и сме много наясно, кое в най-важното в жиеота -здравето.

Пожелавам ти го и на теб, като го има него, човек има всякакви други желания и планчета.

Дай Боже. Това наистина е най-важното! 🙂 

Връзка към коментар

Честит празник и от мен на най-цветната, жизнерадостна и преливаща от устрем девойка! Пожелавам здраве и много празници на теб и прекрасното ти семейство! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит рожден ден, @AlexandraKo! Да си здрава, да запазиш енергията, която притежаваш, да имаш мечти, които да преследваш и да бъдеш все така позитивна и лъчезарна. 

Връзка към коментар

Честита да си @AlexandraKo

И в твой дух да ти пожелая след още поне 120 години да ни разказваш със същия плам за пътувания из целия свят и за нещата от живота! Прегръдка и наздраве!

Връзка към коментар
Преди 1 час, noshtna_ptica каза:

Честит празник и от мен на най-цветната, жизнерадостна и преливаща от устрем девойка! Пожелавам здраве и много празници на теб и прекрасното ти семейство! 

 

преди 7 минути , Цвете каза:

Честита да си @AlexandraKo

И в твой дух да ти пожелая след още поне 120 години да ни разказваш със същия плам за пътувания из целия свят и за нещата от живота! Прегръдка и наздраве!

 

преди 8 минути , bibi каза:

Честита да си @AlexandraKo ! Да 'илядиш ! 🙂 За много години и за много пътувания ! Наздраве за твое здраве ! 🌻🌷🥂

 

преди 16 минути , mary_shery каза:

Честит рожден ден, @AlexandraKo! 🙂 Бъди здрава, неспираща да мечтаеш, все така устремена към нови дестинации и приключения, споделени с любимия Половин! 🙂

Благодаря ви момичета, много сте мили!

И на вас , да сте живи и здрави , с много мечти!

В момента, Фичо каза:

Честито!

Здраве, късмет и интересни пътешествия!

Оооо, благодаря ти!

 

Връзка към коментар
преди 19 минути , Миланка каза:

Честит рожден ден @AlexandraKo! Да си все така здрава, позитивна, лъчезарно целеустремена и енциклопедично точна!

Благодаря и наздраве, на всички!

 

D3C441EA-6F59-4AC9-9AA7-E2EAD2617C4D.jpeg.dc5f5c5f4125a023adbbffcd48c02fdb.jpeg

Още една магеланка има празник днес.

@alienad , ти също сигурно си някъде по света, да си жива и здрава! Ч.Р.Д!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Честит рожден ден и от мен, @AlexandraKo!  Да си здрава, да преливаш от радост, да преливаш от любов, да обикаляш, обикаляш, обикаляш с Любимия прекрасната ни Земя! Наздраве!  🤩
И подаръче:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит Рожден Ден и от мен @AlexandraKo!   (Малко със закъснение, за което се извинявам)

Желая ти здраве, много радости в семейството и да запазиш енергията, която имаш още много, много години.

Специални поздравление към AlexandraKo-в. Сигурен съм, че е допринесъл в не малка степен за лъчезарното ти излъчване и жизненост.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.