Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 22 минути , funny каза:

Със закъснение и от мен Честит Рожден Ден @AlexandraKo !

Пожелавам незабравими пътувания с любими хора.

Ааааа, не си закъснялаааа!

Благодаря ти, поздравления и подаръци приемам до края на годината.:girl_cray2:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, iaia_mama каза:

Честит рожден ден и от мен, @AlexandraKo!  Да си здрава, да преливаш от радост, да преливаш от любов, да обикаляш, обикаляш, обикаляш с Любимия прекрасната ни Земя! Наздраве!  🤩
И подаръче:

Ох, колко обичам подаръчетаааааа!

Много ти благодаря, как пък  си уцелила нещо, което много харесваме!

 

преди 36 минути , ven62 каза:

Честит Рожден Ден и от мен @AlexandraKo!   (Малко със закъснение, за което се извинявам)

Желая ти здраве, много радости в семейството и да запазиш енергията, която имаш още много, много години.

Специални поздравление към AlexandraKo-в. Сигурен съм, че е допринесъл в не малка степен за лъчезарното ти излъчване и жизненост.

Много ти благодаря!

И на теб, специални поздрави от нас двамата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 11.08.2018 г. в 10:26, Roje каза:

Досега не съм се хвалил, не че съм от скромните, ама какво да Ви занимавам със себе си.

Но сега не мога да не споделя радостта си с Вас.

Мисля, че Александра Ко / и още някои набори тук/ най-добре ще ме разбере.

10 август се оказа най-щастливия ден в живота ми. 

На бял свят се появи с 51 см. ръст и тегло 3,580кг.- Фифо. Първото ми внуче / адаш на наш Фичо/.

Най-новото магеланче, което надявам се след година две ще обикаля близки и далечни страни с дядо си 🙂

Ох, ние нали сме на път, та чак сега виждам таз хвалба. Ама, това е наааай - хубавото нещо, което може да му се случи на човек! Дай, Боже всекиму!

@Roje, честито, да е живо и здраво детенцето и всички около него, да расте в спокойна и позитивна среда. А пък, ще си е Лъв от всякъде, то е ясно.

Аз и друг път съм казвала - това е най- страхотната емоция, която съм изпитвала.

Още веднъж -Честито!

 

 

 

9D83011F-52F4-4857-AE07-A345A8BBF931.jpeg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе да взема и аз да похваля съпругата си. Мислех първо себе си, ама така или иначе го правя постоянно, та реших нея сега да похваля. То новината вече не е новина, ама все пак миналата година завърши магистратурата си, като оценката и беше най-високата за последните 5 години в цялата провинция NRW. Което пък донесе награда от Хенкел Германия и дори накара шефката на Хенкел да каже (макар и само една думичка) нещо на български. За награда на 500-те немци в залата, наградата за най-добър бакалавър я взе пак чужденец :D

 

 

В последствие Хенкел се изложиха с предложението за работа, та няма да имаме шампоани на аванта, ама пък то не може всичко :D

  • Харесвам 18
  • Браво 26
Връзка към коментар
На 15.08.2018 г. в 18:57, AlexandraKo каза:

Първо, да ви почерпя, че днес е Денят:

 

6CC798AA-9C0D-4ADC-BDAB-FAF970F67DDD.jpeg.babca34e45aabfafd2a669615b973cd9.jpeg

 

Ето го и тоникът, ледът и лимонът:

 

F7858778-3A43-4AE3-8CA0-5D98A33CEE98.jpeg.803db5d07f62466518de1858b0495663.jpeg

 

И да се похваля, днеска взехме рент-а-кар, за да отидем в Порто, Фатима, Баталя и по каквото ни скимне по пътя.

Дадоха ни нова, на 3000 км. кола, която се оказа не в ред , с ужасно поднасяне, когато и скимне, при скорост над 70 км. Просто, в един момент, въртиш волана надясно, тя върви наляво. Ужас някакъв. 

Пред дилемата, дали да спрем някъде и да ги чакаме да дойдат , решихме да се до влачим до Порто, оттук се обадихме на роуд-асистанса им и те ни дадоха указания, къде да отидем, за да ни дадат друга кола.

Слава Богу, по-скоро на Богородица, че всичко приключи успешно, че през половината път сме карали в аварийното платно.Докато останалите карат по А1 със 150.

Всъщност, похвалвам се, че сме живи и здрави, след това голямо премеждие, настанени вече в Кастело Санта Катарина, след малко ще има и снимки.

Наздраве, Магеланци, да знаете, че ви УбичЪм!

 

Честит рожден ден на патерица ! Бъди здрава , устремена към нови пътешествия, обичана и щастлива с  близките ти и все така позитивна и зареждаща всички магеланци. Прекрасно е , че твоят ден е  на този голям християнски празник. Наздраве !!! 🙂

На 11.08.2018 г. в 12:26, Roje каза:

Досега не съм се хвалил, не че съм от скромните, ама какво да Ви занимавам със себе си.

Но сега не мога да не споделя радостта си с Вас.

Мисля, че Александра Ко / и още някои набори тук/ най-добре ще ме разбере.

10 август се оказа най-щастливия ден в живота ми. 

На бял свят се появи с 51 см. ръст и тегло 3,580кг.- Фифо. Първото ми внуче / адаш на наш Фичо/.

Най-новото магеланче, което надявам се след година две ще обикаля близки и далечни страни с дядо си 🙂

Честито ! Да ви е   жив и здрав Фифо !  Нека ви радва и да расте обичан, щастлив и пътешестващ!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честита радост, @Roje! Много здраве и щастливо детство на бъдещия пътешественик и радостни мигове за дядо му и другите щастливи роднини!

@AlexandraKo, честит рожден ден! Винаги съм се възхищавала на енергията и младежкия ти ентусиазъм и ти пожелавам да ги запазиш още дълги години! Сигурна съм, че няма да се спреш на едно място и ще се наслаждаваш на живота!

@ivailo_radev, специални поздравления за съпругата ти! Когато човек накара германците или която и да е друга велика нация да говори с такова уважение за една българка, това означава, че тя е постигнала много! Въпреки езиковата бариера, въпреки различната образователна система, въпреки други пречки! Респект!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 Празникът продължава. Днес ми пристигна ей това букетче и мноооого ме зарадва.

 

3414BF1E-E599-4F8E-AA70-8D431D4FD4D2.jpeg

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Хуху, тези дни ми липсва скромност и все за нещо се хваля 🙂 Ще ме прощавате. Та в началото на годината ни дойде една идея - да си обикаляме света с българските носии и да се снимаме на някакви забележителни места с тях. Така ни дойде идеята за Една българка около света.

Та с голяма радост искам да споделя, че вече за втори път това ни начинание предизвиква интереса на БНР и имах възможност да се изява (къде успешно, къде не) по радиУтУ. ИнтервютУ

 

  • Харесвам 17
  • Браво 13
Връзка към коментар

Ремонта вкъщи приключи! мисля, с това се изчерпва всичко което може да се каже по въпроса :)

Сега се надявам бюджета по поливането да не надвиши ремонтните дейности 😉

И за да го отбележа подобаващо по магелански... се наградих с едни билети до Бали :) :)

 

  • Харесвам 12
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 25 минути , Емика каза:

Браво! Малко извън темата, каква беше цената на майстора за "обръщане" на дограмата?:biggrin:

Дограмата ми беше сменяна скоро, та само на едното помещение където вкарвах половината тераса се наложи.

"майстора" в момента ти отговаря 🙂

наложи се и да си обърна покрай новата врата на банята... щото тоз дето слага плочки не правил таквиз работи... да съм извикал мазача дето ми измазва банята след ВиК-то. Абе като му писне на човек да го прехвърлят като пинг-понг топче по майстори и .... ината, мамата, малко со кротче, малко с кютек и всичко става 🙂

Същото и с кухнята - 10 дни забавяне и за капак най-ранна дата за монтаж след още 10 дни.

 

 

Резултата от съботно-неделния ленински трудоден  🙂

 

 

е, още е без лайсната долу, няма дръжки ( вече има 😉 ) и лед осветлението ама нямах търпение да си я снимам... сега изглежда още малко по-добре...

 

IMG_20180722_210853.jpg

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 18
  • Шок 1
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 37 минути , Емика каза:

каква беше цената на майстора за "обръщане" на дограмата?

преди 27 минути , baiKolio каза:

"майстора" в момента ти отговаря

Значи от скъпото... :shok:

преди 51 минути , baiKolio каза:

едни билети до Бали

:sarcastic:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, baiKolio каза:

Ремонта вкъщи приключи! мисля, с това се изчерпва всичко което може да се каже по въпроса 🙂

Сега се надявам бюджета по поливането да не надвиши ремонтните дейности 😉

И за да го отбележа подобаващо по магелански... се наградих с едни билети до Бали 🙂 🙂

 

При следващ ремонт наградата да е  нещо от Южна Америка и вече няма да имаш повод да се оплакваш от предстоящи ремонти. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

ааа, никакви ремонти повече... то не че остана нещо за ремонтиране... избушихме го целият, отставихме си само телевизорите и единия от климатиците.

Предупредил съм, че не ща да чувам за ремонти до следващата си инкарнация, поне :)

Мога ако не книга то поне кратко ръководство да напиша по темата :)

С картинки :) ... цветно с илюстрации.

Прекарвах инсталации, сменях ел.табла, окачени тавани с лед и колони в банята, стъкления параван пак аз щото - иди, извикай ей оня майстор...

За малко да се науча и да шпакловам... дойдоха, минаха първа ръка и се изгубиха нейде... това в четвъртък, появиха се в понеделник да си довършат!

А аз съм натрупал бои, ламинати, мебели, дивани и ги чакам за да продължавам. Идеше ми да ги убия... или поне да ги бия.... много.

 

Толкоз ядове скоро не бях брал...

В работата си съм разглабял, рязал, сглабял, коли и лодки за много, ама наистина много пари. Рядко ме е притеснявало нещо.

Е, тука бая се оприщих. може би щото в работата я няма милото да ми намила че съм си оставил ръцете :)  😉

 

Айде стига :)

Имам си билети до Бали! Бали! Бали! на-на-на 😉

  • Харесвам 5
  • Браво 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Аз, таковата, много сериозно се шашнах днес :blush: Магеланка @harta изпрати съпруга си да ни вземе 6.30 сутринта на летището в Парос. С табела, с имената ни. Просто така! Хората на почивка и си отделиха от ценното време - и сън - за едни непознати. Много се впечатлих... Смятам да пием с тях известно количество узо по повод доброто у хората, което все още го има... 

 

И още една хвалба - по повод една беля :blush: Eurowings са променили полета ми от Атина до Лондон така, че да съвпадне талантливо с полета ми от Милос. А италианския посредник - от ОНИЯ сайтове :laugh: не е сметнал за нужно да ме уведоми. Няма ви казвам какви цени са билетите до Лондон, ако не бяхме го видяли с @Mary... По една случайност билетите ни с Олимпик са flexi и успях да сменя билета си с най-ранния полет само за 18 евро.

 

Добро утро! 🙂 

 

45B98D6A-632B-437D-AE0D-580115B51E6E.jpeg.84201105ef0d0670248ae90efdaa8248.jpeg

 

Връзка към коментар

И аз благодаря сърдечно на @harta, разбира се и на съпруга и, като се надявам да имаме възможност да пием някое питие заедно! 

Жеста беше невероятен, особено след безсънната нощ... 

  • Харесвам 7
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искам да се похваля,че към колекцията си значки от държави,които съм посетила, добавих още една.Тази на Великобритания.

Изкарах разкошни 10 дни в Лондон.На гости при приятели от детството.

Като преди това сменихме парната инсталация у дома и сложихме чистак нови радиатори.Ще се отопляваме на газ.Удобно и практично!

Освен това,освежихме и партерния етаж на къщата.Стана страхотно.

След всяко пътешествие е чудесно да се прибера у дома,където е моята крепост!

20180825_110829.jpg

  • Харесвам 16
  • Браво 1
Връзка към коментар

Един път и аз да се похваля 🙂

 

 

 

"Здравейте, Даниел Евгениев,

Вие сте избрания от играта в Gong.bg и печелите голямата награда на водка  Savoy - Пътуване до Словения с националния отбор на България."

 

От 05/09 до 07/09 съм с националния отбор по футбол в Словения. 

  • Харесвам 24
  • Шок 2
  • Браво 18
Връзка към коментар
преди 8 часа, aikula3d каза:

Един път и аз да се похваля 🙂

 

 

 

"Здравейте, Даниел Евгениев,

Вие сте избрания от играта в Gong.bg и печелите голямата награда на водка  Savoy - Пътуване до Словения с националния отбор на България."

 

От 05/09 до 07/09 съм с националния отбор по футбол в Словения. 

Браво и честито!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Предстоят ми още 2 пътувания за тази година, които станаха доста непредвидини - първото е в Холандия по времето на втория празник от септемврийския месец: ще спим в Тилбург, но оттам ще пътуваме за Амстердам, Хага, и Ротердам. Имаме близо 3 дни. 🙂
Второто пътуване е до Берлин за два дни половина в средата на ноември.

Не съм посещавал никое от местата, но с нетърпение очаквам Холандия (четейки из темите във форума доста ме впечатлява).

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.