Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Хваля се с новият ми готов пъзел :biggrin:. 1500 части за една седмица.  Леко съм разочарована, че има толкова още места които не съм видяла, а си мислех че доста съм отметнала. Сега по него мога да си планирам следващите пътувания 🌍 ✈️

 

IMG_20181110_115922.jpg.c19c7ee3c20195155bed707cdd7e9f4f.jpg

  • Харесвам 38
  • Браво 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, Тони каза:

Не съм знаела, че участвам в томбола, но съм спечелила.

IMG_20181111_182620.jpg

Важното е, че късметът  ти работи:))

Честото, да си я ползваш, с много нови пътешествия!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Браво, ven62 ! 🍷

И аз съм на тоя хал, макар и с по-скромен резултат към момента от 09.09.2018 г - 8 кг. по "Атанас Узунов". Бавно, но надявам се трайно и с подобрено здраве ! 

Редактирано от bibi
  • Харесвам 7
  • Браво 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

При ползване от моя страна на един измервателен уред в края на м. май числото започваше с 1ХХ

Днес започна с 8Х

Доволен съм от себе си … и от "зоната"

:smile:

Браво! Отдавна разказвам, че това е най-здравословния хранителен режим. От 2013г. съм почти непрекъснато в или около Зоната.

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 5 минути , Цвете каза:

Браво! Отдавна разказвам, че това е най-здравословния хранителен режим. От 2013г. съм почти в непрекъснато в или около Зоната.

На теб - Браво.

За мен това е подвиг.

Аз не бих могъл да сменя начина си на живот (хранене), а и не искам.

Отслабнах - да. Спечелена битка - да. :wink: Но войната така или иначе, …, някой ден, … ще я загубя.

Не искам да живея 100 години, а да ми се видят като 200.:grin:

А който го прави по убеждение, без да го усеща като жертва - супер, мога само да го адмирирам.:clapping:

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
преди 1 минута , ven62 каза:

На теб - Браво.

За мен това е подвиг.

Аз не бих могъл да сменя начина си на живот (хранене), а и не искам.

Отслабнах - да. Спечелена битка - да. :wink: Но войната така или иначе, …, някой ден, … ще я загубя.

Не искам да живея 100 години, а да ми се видят като 200.:grin:

А който го прави по убеждение, без да го усеща като жертва - супер, мога само да го адмирирам.:clapping:

Аз също не съм стриктна. От 3 години съм си "разрешила" да съм в правия път сутрин, обед и следобед, а вечер .... малко се отплесвам 😉. Като видя, че отплесването ми докарва 1-2 кг +, ставам по- стриктна. За момента се харесвам, въпреки, че ми се иска да съм с няколко кг по-малко 😊. Но тъй като съм вече във възраст, в която е по- добре да имаш малко повече на д - то, но лицето да е опънато, хич не го мисля вече.

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Браво на всички вас!

И аз като @Цвете, започвам да си мисля, че трябва да се намери компромис между показанията на измервателния уред и някоя-друга бръчка по-малко 😉 Пък и ЕГН-то неизбежно си казва думата.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 часа, Lyubina каза:

И аз като @Цвете, 

Точно вие пък с Цвете къде въобще се бутате в тая тема :grin: :scratch_one-s_head:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 17 часа, ven62 каза:

На теб - Браво.

За мен това е подвиг.

Аз не бих могъл да сменя начина си на живот (хранене), а и не искам.

Отслабнах - да. Спечелена битка - да. :wink: Но войната така или иначе, …, някой ден, … ще я загубя.

Не искам да живея 100 години, а да ми се видят като 200.:grin:

А който го прави по убеждение, без да го усеща като жертва - супер, мога само да го адмирирам.:clapping:

Радвай се на момента. :)))

Тази война, аз я водя цяяяяяял живот и вече окончателно я загубих.:(((((

Ама пък, човек трябва да види себе си във всякакви форми. И ако винаги си се харесва, що да се мъчи?:))))

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар

И  аз да се похваля с поредната успешна "битка".

След като Kiwi  си признаха грешката и ми възстановиха 54 евро за проваленото пътуване,

Grupon, малко трудно, също ми възстановиха 40 щатски долара за обявено и отказано вземане от хотела ми за екскурзия във Флорида,

спорът с  Viator беше най-лесно доказуем, но се оказа най-трудна битка.

Не признаха, че два пъти са изтеглили 71 щатски долара за едно и също нещо, въпреки многобройните ми писма, придружени от банковото извлечение.

Накрая ги дадох на ОББ, за да продължат те борбата. След 45 дни ми отговориха, че сумата е възстановена по МС. Браво на ОББ!

Остана един счупен куфар, който корейците не искат да платят, въпреки документа от летище Фукуока.

Билетът е на КЛМ, два от трите свързани полети са на КЛМ и жалбата ми е към тях. Не съм подала жалба към корейците (последен от трите полета) в 7 - дневен срок и отказват. Здраве да е!

Това са малки суми, но обърнати в билети, са нещо. А и защо да им се даваме?!

  • Харесвам 19
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Eva eva каза:

Имаме билети за Япония 🙂 Много съм щастлива.

Поздравления! В крайна сметка с коя авиокомпания ще пътувате и за какви пари! 

И на нас ни предстои подобно пътуване, но все още не сме попаднали на нашата оферта. Все пак имаме доста време. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря на всички. Ще пътуваме с катарците - 1208 лв. на човек, от 29.03, връщане - 09.04. 

Имаше по-евтини полети с АлИталия, но се отказахме от тях. Първо - защото се налагашe междинна нощувка в Рим, а там сме били и щеше да се оскъпи. Второ - доста негативни мнения четох за компанията и трето - предпочетохме да разглeдаме и Доха 🙂 

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Аз пътувах с КЛМ през Амстердам с малък престой за 470 евро. Имаше промоция на катарските от 40% до много дестинации в Азия, но престоя беше доста голям в Доха и като проверих какво предлагат другите излезе страхотната оферта на КЛМ. Препоръчвам ги много! Неусетно мина полета и обслужването им беше много добро. Билетите ги купих някъде през ноември или декември, а летях края на март и началото на април.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

Вчера ни се роди първото внуче.

Мoмиченце - Калина.

 

Няма такова щастие!

 

Здрава и много щастлива да е малката Калина! 

Честито! 

Редактирано от mililia
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, ven62 said:

Вчера ни се роди първото внуче.

Мoмиченце - Калина.

 

Няма такова щастие!

Честита да е Калина! Много здраве и вълшебства!

girl.jpg

Редактирано от aleksandrina
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Вчера ни се роди първото внуче.

Мoмиченце - Калина.

 

Няма такова щастие!

 

Добре дошъл в отбора ни на баби и дядовци - магеланци!

Да ви е живо и здраво малкото магеланче!

Малката Калина да е много щастлива!

Да  наследи  от знаменития си дядо тънкото чувство за хумор и любопитството към света!

Да обикаля с баба и дядо близки и далечни земи!

И да! Няма такова щастие!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.